Categories
Uncategorized

Yvonne Strahovski Saç, Saç Yapma, Saç Kesimi, Saç Rengi

Yvonne Strahovski BAFTA Ödülleri
Yvonne Strahovski, BAFTA Ödülleri’nde kırmızı halıda poz veriyor

Doğum Adı

Yvonne Jaqueline Strzechowski

Yaş

Yvonne, 30 Temmuz 1982’de doğdu.

Dogum yeri

Werrington Downs (Sidney’in bir banliyösü, Yeni Güney Galler), Avustralya

Meslek

Aktris

Doğal Saç Rengi

Sarışın

Sosyal varlık

Onunla bağlantı kurun Twitter ve Instagram.

Trendy Celeb için Satır Sonu

1.

Yvonne Strahovski 2016 saç kesimi

Yvonne Strahovski, yürürken siyah sütyenini ve ince siyah blazerini ortaya çıkaran, uzun ve tonlu iğnelerini vurgulayan, iyi takılmış siyah pantolonlar da dahil olmak üzere zarif alt tonları olan sofistike bir toplulukla dışarı çıktığında muhteşem ve çarpıcı görünüyordu. kırmızı halı HFPA ve InStyle Kutlaması 2016 Toronto Uluslararası Film Festivali sırasında 10 Eylül 2016’da Toronto, Kanada’da Windsor Arms Hotel’de düzenlendi.

Saç rengi

Altın sarısı

Avustralya güzelliği, gösterişli olayda, şık bir saç stilinde giydiği parlak altın sarısı kilitleriyle görüldü, göz alıcı bir siyah bluz içeren, bol bölünmesini sergileyen ve gergin karnını da göstermeye yardımcı olan şeffaf bir siyah bluzunu tamamlamaya çalıştı. ve spor salonunun ana hatlarını çizen yüksek bel siyah pantolonu mükemmel bir şekilde bilenmiş.

Saç uzunluğu

Orta

34 yaşındaki aktris, orta uzunlukta sarı saçlarını şık bir saç modeliyle takmaya karar verdi; bu, parlak ve şık makyajıyla mükemmel bir uyum içinde, pembe renkli bir allık dokunuşu, dudaklarında parlak pembe parlaklık ve minimal bir dokunuş içeriyordu. siyah göz kalemi tokatlamak.

Saç modeli

Gevşek Kilitler

Dexter yıldız, orta uzunlukta altın renkli saçlarını gevşek bir saç modeli ile şekillendirmeye karar verdi. Kilitlerini sol tarafa ayırmayı seçmiş ve kilitlerini o taraftaki kulağının arkasına ve arkasına fırçalamış, bu da şık küpelerin gösterilmesine yardımcı olmuştur. Diğer taraftaki kilitlerini yüzünün yan tarafına düşecek şekilde şekillendirmiş ve omuzlarının üzerinden geçirmişti.

Vurgu Rengi

Bal sarısı

Yvonne, şık saç stilinin stil bölümünü daha da artırmak için bal sarısı vurgularına gitmeye karar verdi. Önemli noktalar sol tarafta daha belirgindi.

Saç yapısı

Dağınık Düz

Ünlü film festivali sırasında Cumartesi gecesi düzenlenen ışıltılı kırmızı halı etkinliğindeki şık görünümü için ince ve parlak saçlarını muhteşem dağınık, düz dokulu bir saç modeli ile şekillendirmeyi seçmişti.

Saç aksesuarları

Yok

Profesyonel İpucu

Nemli tellerinize hacim artırıcı ve hafif köpük uygulayın. Kilitlerinizi fön ile kuruturken seramik yuvarlak bir fırça kullanın. Seramik yuvarlak fırça bir saç maşası gibi ısınır ve gevşek dalgalar için mükemmeldir. Saçınızın parlaklığını da artıracaktır. Artı, kilitlerinize zarar vermez.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *