Categories
Uncategorized

Trendy Korse Elbiseler | Moda giyim

Artık ofiste bile giyilebilecek yeni bir iç çamaşırı trendine hoş geldiniz – korse elbiseleri veya büstiyer elbiseleri.

Moda sadece daha rahat değil, aynı zamanda çok daha kolay hale geliyor. Bir asır önce, güzellikler gardırobunun bu kısmı konusunda utangaçtı, ancak zamanımızda iç çamaşırı (en azından çoğu) bağımsız kıyafetler haline geldi. Birkaç sezon önce, saten elbiseler moda oldu ve moda kadınlarının artık onları “daha düzgün bir elbise” ile örtmesine gerek kalmadı. Bu sonbaharda asıl rol büstiyer elbiselerine gitti.

Kadınlığın geri dönüşünü hayal edenler için net çizgiler ve bel ve boyun çizgisini vurgulayan bir korse oluşturuldu. Bununla birlikte, tasarımcılar ve stilistler bu sezon nadiren kadınlığa son derece modern bir şekilde ipucu veriyorlar. Ve eğer yaparlarsa, biraz agresif görünüyor (bu, malzemede tezahür etti: deri büstiyer elbiseler özellikle popülerdir) ve militarist.

Ancak, kaba bir ipucu yok – çok ileri gitmekten korkuyorsanız, tasarımcılar arasında en popüler olan midi uzunluğunu seçin. Alt kısım sıkı, geniş veya saçaklı olabilir – hepsi seçiminize bağlıdır.

Ünlüler uzun zaman önce büstiyer elbiseleri için özel bir ilgi geliştirdiler (örneğin, Dita von Teese bu modeli neredeyse her kırmızı halı etkinliğinde seçti), böylece bu sezon görünümler için fikirlerini inceleyebilirsiniz.

Stilistler, tüm formaliteleri unutmayı ve dolaptan büstiyer bir elbise almak için bir sebep aramamayı öneriyor. Onu ofise bile giyebilirsiniz (kıyafet kodu katı değilse): model ideal olarak sıkı bir ceketle tamamlanır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *