Categories
Uncategorized

The Taper Fade – Tam Bir Kılavuz

Daralan bir solma, genellikle saç çizgisinden yanlara ve saç çizgisinin tabanına doğru kademeli olarak saç uzunluğunun değişmesidir. Genellikle bir çift makas ve makas kullanılarak elde edilir. Konik solma genellikle üstte daha uzun bir saç modeli ile giyilir, örneğin taramakya da kaygan bir sırt, hatta bir pompadour. Bu zamansız ve klasik saç kesimi Bu herhangi bir saç türünde, herhangi bir erkeğe gurur veriyor. İşte saç kesimi hakkında daha fazla bilgi sahibi olmanızı sağlayacak birkaç sivri uçlu saç modeli.

Taper Fade Hairstyle Inspiration # 1

konik-solmaya-saç modeli (1)

Bu saç kesimi ile konik solma güçlü ve güzel. Uzun saçtan kısa saça, saçtan cilde geçişi net bir şekilde görebilirsiniz. Üstteki saçlar bile güzel dokulu, arkada daha kısadır ve başın önüne ulaştığında daha uzun uzar.

Bunun gibi saç kesimleri size daha az stil sağlar çünkü saç kesimi zaten yeterince şekillendirilmiştir. Konik solma, saçın kabarık veya şekilsiz görünmesini engeller. İster ince ister kalın saçlarınız, ister düz veya kıvırcık saçlarınız olsun, hacmi kontrol altında tutar. Her bir modern beyefendi gibi görünmenizi sağlayan bu klasik saç kesimi gibi, her yerine güzel ve kusursuz bir görünüm kazandırır.

Taper Fade Hairstyle Inspiration # 2

konik-solmaya-saç modeli (2)

Konik bir solma en iyi şekilde kaygan taraklarla şekillendirilir. İster yüksek, ister alçak veya orta incelme olsun, üstteki tüyler geriye tarandığında görünüm tamamen değişir. Pürüzsüz ve cilalı görünen bir şey elde edersiniz. Ayrıca her gün giyilebilecek kadar rahat, ancak resmi veya lüks etkinlikler için yeterince süslü.

Bu tür bir saç modeli, her sabah stil için uzun zamanınızı almaz. Saçın temiz ve nemli olduğundan emin ol. Tercih ettiğiniz saç şekillendirme ürününü, tercihen yüksek parlaklık ve güçlü tutuşa sahip olanı uygulayın. Ve sonra ince dişli bir tarakla saçı önden arkaya doğru taramaya başlayın. Görünümü ne kadar kaygan veya gevşek istediğinize göre ayarlayın.

Taper Fade Hairstyle Inspiration # 3

konik-solmaya-saç modeli (3)

Konik solma havalı ve klasiktir ve hemen hemen her erkekte harika görünür. Onlarca yıldır etrafta ve değiştirildi ve güncel görünmesini sağlamak için farklı kıvrımlar verildi. Ve o zamandan beri nasıl göründüğünü seviyoruz. Çünkü bazen daha azı daha fazladır.

Yıllar sonra fotoğraflarınıza baktığınızda kendinize gülmeyecek zamansız bir saç kesimi. Düzgün ve zariftir ve en titiz zevklere bile uyacaktır. Çok fazla şekillendirme söz konusu değil, çünkü saç zaten yeterince iyi görünüyor. Her gün takabileceğiniz ve ardından süslü veya özel bir etkinlik için biçimlendirebileceğiniz mükemmel bir saç kesimi. Tam olarak doğru şekilde tasarlanmış, aynı zamanda seksi ve sofistike olabilir.

Taper Fade Hairstyle Inspiration # 4

konik-solmaya-saç modeli (4)

Konik solma saç kesimlerinin kaygan taraklar veya yan süpürmelerle en iyi sonucu verdiğini söylemiş miydik? Sahibiz? Çünkü onlar yapmak her türlü kaygan saç modeli ile harika görünüyorsun. Basit ve temiz görünüyor, ama çok zarif ve şık. Seksi ve erkeksi de bahsetmeye gerek yok.

Yanları ve arkayı kısa ve güzel bir şekilde incelterek görünümü çalın. Zevkinize bağlı olarak istediğiniz kadar yüksek veya düşük alabilirsiniz. Ortadan sert veya normal bir kısmı da koyabilirsiniz.

Bunu sıraladıktan sonra, saçınıza biraz pomad uygulayabilir ve ardından ince dişli bir tarakla diğer tarafa taramaya başlayabilirsiniz. Voila! Kaygan ve seksi saç stiliniz bitti!

Taper Fade Hairstyle Inspiration # 5

konik-solmaya-saç modeli (5)

Konik bir soluk saç kesimi, kalın ve kıvırcık saçlarda da harika görünüyor. Doğal olarak kalın saçlardan gelen tüm bu hacmi yönetmenin güzel ve şık bir yolu. Özellikle saçlar uzamaya başladığında, yanların ve sırtın tüylü görünmesini engeller.

Kenarları soldurabilir veya daha klasik ve sofistike bir görünüm için onları inceltebilirsiniz. Üst saçı istediğiniz gibi şekillendirebilir veya giyebilirsiniz. Bir tulum veya bir Mohawk takabilir ya da fırçalayabilir ya da aşağı tarayabilirsiniz. Ayrıca kaygan ve parlak bir şekilde tarayabilirsiniz. Saç şekillendirme olanaklarınız sizi gerçekten meşgul edecek.

Taper Fade Hairstyle Inspiration # 6

konik-solmaya-saç modeli (6)

Klasik görünümleri ve zamansız saç kesimlerini seviyorsanız, bu konik soluk saç kesimi kesinlikle favorilerinizden biri olacak. Olması gerektiği yerde temiz ve güzel ve size başka bir saç kesiminden alamayacağınız o çocuksu çekiciliği veriyor. Basit ama sofistike ve bu saç kesiminin potansiyelini sadece ona bakarak gerçekten görebilirsiniz.

Üniversite partileri ve Pazar brunch’larında olduğu kadar, lüks partilerde ve resmi etkinliklerde de evde görünüyor. Eğlenceli ve rahattır, ancak ihtiyaç duyulduğunda ciddi ve profesyonel olabilir. Her yaştan erkek tarafından en çok sevilen saç kesimlerinden biri olmaya devam etmesinin gerçekten şaşırtıcı değil.

Taper Fade Hairstyle Inspiration # 7

konik-solmaya-saç modeli (7)

Daha az sıradan saç kesimlerinden hoşlanıyorsanız, sivri uçlu bir saç kesimi de çarpıcı ve sinirli görünecek şekilde şekillendirilebilir. Saç kesimine bir bakın, burada. Ortadan sert kısımdan başlayan yanlarda güzel ve kusursuz bir daralma var. Sırt da incelir ve baktığınız her açıdan güzel şekilli bir saç kesimi oluşturur.

Üstteki saç mükemmel bir şekilde taranır. Pompadour kaygan bir yan tarak üzerinde. Süper parlak ve pürüzsüz, yıpranmış bir saç değil. Tapınakların etrafındaki keskin kenarlar da bu saç kesimine biraz sinirli ve sert bir görünüm kazandırmak için yeterlidir.

Bu görünümü hiçbir güçlük çekmeden elde edebilirsiniz. Berberinize yan ve arka tarafta yüksek bir koniklik ve istediğiniz yerde merkezin hemen dışında küçük bir sert kısım yapmasını söyleyin. Daha kare veya köşeli görünmesi için şakaklarınızın yakınındaki kenarları kesmesini de isteyebilirsiniz. Oradan, istediğiniz saç şekillendirme ürününü uygulayabilir ve bir tarak veya kaygan bir geri çekebilirsiniz.

Konik bir solma hemen hemen herkes için gurur verici görünüyor ve herhangi bir saç kesimine hoş ve dengeli bir görünüm verebilir. Saçınıza daha az kabarık veya pürüzlü bir görünüm verebilir. Saçınızın ihtiyacı olan bir saç kesimi, nokta!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *