Categories
Uncategorized

Tembel Hissettiğin Zamanlar İçin 10 Gevşek Saç Modeli

Gevşek saç stilleri, durum ne olursa olsun her zaman gitmenin en iyi yolu gibi görünüyor. Özellikle tembel hissettiğinizde ama saçınızın süper sevimli görünmesini istediğinizde. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı seçenek var ve ayrıca saç şekillendirmeyi daha da kolaylaştırmak için saç aksesuarlarını da kullanabilirsiniz! İşte hayatınızı eskisinden on kat daha kolay hale getirecek on gevşek saç modeli!

1. Atkılı Yarım At Kuyruğu

Yarım at kuyruğu, gevşek saç stilim, ama hiç bir fularla denemedim. Bu görünümle, tüm saçları geri çekip tarayarak oldukça düzgün hale getirebilir veya fotoğraftaki gibi bazı saç tellerini dışarıda bırakarak dağınık hale getirebilirsiniz. O zaman yapmanız gereken tek şey, at kuyruğunun etrafına seçtiğiniz bir fular bağlamak ve hepsi bitti! Sadece on dakikanızı alacak kadar basit ama çok sevimli bir görünüm.

Bir miktar hacim eklemek için, saçın bir kısmını yukarı doğru çekerek yükselmiş görünmesini sağlayın ve yapılan saça biraz bukle ekleyin. Bu görünümü süper süslü veya çok rahat bir şey için takabilirsiniz, bu çok yönlüdür.

Tembel Hissettiğin Zamanlar İçin 10 Gevşek Saç Modeli

2. İki Dağınık Örgü

Kutu örgüler çok popüler bir örgü saç modelidir, ancak özellikle kendiniz için biraz zaman alırlar. Öyleyse, kutu örgülerinde profesyonel değilseniz, ancak benzer bir stil istiyorsanız, gevşek iki örgülü saç modeli kesinlikle denemeniz gereken bir şey. Biraz zaman alabilecek tek kısım, saçınızın arkadan eşit bir şekilde ayrıldığından emin olmaktır, eğer bunu gerçekten umursamıyorsanız, o zaman örgüye başlayın!

Bu dağınık görünümü arıyorsanız, tıknaz ve dağınık görünmelerini sağlamak için örgüleri biraz dışarı çekin. Saç derinize doğru örgüye başlamayın, aksi takdirde daha sıkı görünen örgüler elde edersiniz. Bu dağınık görünüme eklemek için birkaç saç teli çekin, aynı zamanda yüzünüzü güzelce çerçeveleyin.

Tembel Hissettiğin Zamanlar İçin 10 Gevşek Saç Modeli

3. Bir Gevşek Örgü

İki örgünün hayranı değilseniz, biri de her zaman iyi görünür! Bu çok kolay ve beş dakikadan az sürecektir. Çoğu zaman sadece saçını ayıracaksın. Örgünün kendisi sadece birkaç hareketten ibaret ve işiniz bitti! Ayrıca saç derinize örgüyü başlatmak istemezsiniz. Boynunuzun üstünden başlayın ve kısa bitirin. Gevşek saç stilleri gibi görünmesi için örgüyü biraz dışarı doğru çekerek daha büyük ve dağınık görünmesini sağlayın. Yine, bazı gevşek saç telleri bu dağınık görünüme katkıda bulunacaktır.

Tembel Hissettiğin Zamanlar İçin 10 Gevşek Saç Modeli

4. Büyük Saç Klipleri

Küçükken saçına hiç büyük klips taktın mı? Bu stil yetişkinler olarak geri döndü ve oradaki en kolay gevşek saç stillerinden biri olmalı. Saçın aşağı ve sadece yanları geriye doğru kırpıyorsun. Saçınızı yüzünüzden dışarı çıkarır. Aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı türde büyük klip vardır. Her kıyafet için bir klip alın! Yeni tarzınız yapın.

Tembel Hissettiğin Zamanlar İçin 10 Gevşek Saç Modeli

5. Başörtüsü ve Yarım Topuz

Bu makaledeki tüm gevşek saç stillerinden, yapılması en uzun süren saç modeli bu olabilir. Bir taç gibi başınızın üzerine seçtiğiniz bir atkı takarak başlayacaksınız. Düğüm görünmeyecek şekilde atkıyı saçınızın altına bağlayın. Ardından, yarım at kuyruğu yapmaya başlayın ve at kuyruğunu son döngüdeki tüm yolları çekmeden önce, yalnızca yarı yoldan çekin. Bu sana yarım çörek verecek. Fotoğraftaki gibi görünmesini istiyorsanız, bir tutam saç alın ve saçınızın bir düğümle topuzu tutuyormuş gibi görünmesi için saç bandının etrafına sarın.

Tembel Hissettiğin Zamanlar İçin 10 Gevşek Saç Modeli

6. Dağınık At Kuyruğu

Dağınık at kuyruğunu seviyorum! Bence çok tatlı görünüyorlar, ama çekilmeleri zor olabilir. Saçınızı koymadan önce alay ederek elde edebileceğiniz çok fazla hacme ihtiyacı var. Bu tür kabarık saç stilleri ile ya fotoğraftaki gibi saçları ayırabilir ya da geri çekebilirsiniz.

Yine, yüzdeki bu gevşek saç telleri her zaman bu dağınık görünüme katkıda bulunur. Bu saç modeli, tüm gündelik kıyafetlerle giyilebildiği ve iş için de tasarlanabildiği için süper sevimli. Belki biraz öne çıkarmak için bir yere klip ekleyin.

Tembel Hissettiğin Zamanlar İçin 10 Gevşek Saç Modeli

7. Klasik Dağınık Topuz

Oh, dağınık topuz. Gevşek saç stillerinin klasiklerinden biri. Bu gevşek saç stilini asla çıkaramam çünkü oldukça uzağa çıkan kulaklarım ve büyük bir alnım var. Endişelenme, benim için işe yarayan saç stilleri buldum! Yine de bu süper sevimli ve oldukça basit bir şekilde yapılabilir. İnsanların farklı şekillerde dağınık topuz yaptığını gördüm, siz de kendi yolunuzu bulmanız gerekiyor.

Bu bakışı denediğimde, bir at kuyruğu yaparak başlıyorum ve sadece son döngümün yarısına kadar çekiyorum. O topuzu aşağı itiyorum ve böyle görünmesi için bağladım. O dağınık görünümü vermek için biraz saçı çekiyorum. Daha gevşek bir görünüm elde etmek için saçınızı topuzdan biraz yukarı doğru çekin ve yüzünüzden ve boynunuzun üst kısmındaki gevşek tüyleri arkadan çekin.

Ayrıca bakınız

Tembel Hissettiğin Zamanlar İçin 10 Gevşek Saç Modeli

8. Klip Geri

Bu tür klipsler çok tatlı ve onlarla birkaç gevşek saç modeli yapabilirsiniz. Bahseteceğim şey, bu yarı kırpılmış geriye bakış. Yarım at kuyruğunu taklit eder, ancak bir saç bağı kullanmak yerine çabucak kesip aşağı inersiniz. Saçınıza daha dağınık bir görünüm kazandırır çünkü bir klipsle saçınızı o pürüzsüz görünümü vermek için gerçekten geriye tarayamazsınız. Bu gevşek saç modeli, gerçekten zamanın olmadığı zamanlar içindir.

Tembel Hissettiğin Zamanlar İçin 10 Gevşek Saç Modeli

9. Toka

Gevşek saç stillerinin harika yanı, normalde kullanmayabileceğiniz süper sevimli saç aksesuarlarına gerçekten güvenebilmeniz ve size yeni ve kolay bir görünüm kazandırabilmenizdir. Saç tokaları, kıyafetinize büyük bir ikramiye olan saç aksesuarlarından biridir, ancak aynı zamanda zamanınız olmadığında saçınızı çok kolaylaştırır! Bu saç modeli öncekine çok benziyor, ancak bu arkadaki o daha pürüzsüz görünümü elde edebilirsiniz.

Tembel Hissettiğin Zamanlar İçin 10 Gevşek Saç Modeli

10. Yarım Örgü

Diğer birçok gevşek saç modeli gibi, bu da sadece yarı-yukarı bir saç modeli. Zamanında yetersiz kaldığınızda ve hızlı ve sevimli bir saç stiline ihtiyaç duyduğunuzda harika çalışıyorlar. Bu, yarım midilli ve topuza çok benziyor. Diğer örgüler gibi, daha dağınık bir etki vermek için bunu da gevşek tuttuğunuzdan emin olun.

Tembel Hissettiğin Zamanlar İçin 10 Gevşek Saç Modeli

Bir saç modeli planlamaktan ve ona çok zaman harcamaktan daha kötü bir şey olamaz, bu yüzden bu gevşek saç stilleri en iyisidir! Tembel, gevşek saç stiliniz nedir? Aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Özellik Fotoğrafı: https://unsplash.com/photos/h3WzXnanigs

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *