Categories
Uncategorized

Sonbahar İçin Mükemmel 23 Zeytin Yeşili Çivi

Yani, bir sonraki tırnaklarınıza hangi rengi takmak istediğinize karar veriyorsunuz. Klasik çıplak, koyu kırmızı veya oldukça pembe seçmeli miyim diye düşünüyorsunuz. Peki, neden bunları bir kenara atıp yeni bir şey denemiyorsunuz? Ya zeytin yeşili? Zeytin, yeşilin muhteşem bir tonudur ve her mevsime yakışır. Sadece bu değil, aynı zamanda renkle bazı şaşırtıcı tırnak sanatı da yaratılabilir. Bir göz atın ve ne kadar şık zeytin manikür yapabileceğinizi görün. Bundan sonra zeytin yeni favori renginiz olacak!

1. Basit Zeytin Yeşili Çiviler

Size bu basit zeytin tırnaklarını göstererek başlamak istiyoruz. Gördüğünüz gibi tırnaklar kısadır ve çarpıcı bir zeytin yeşili gölgesinde boyanmıştır. Böyle bir mani giymek çok kolaydır ve herkese yakışır. Kullanılan renk OROSA’ya aittir ve Sulu gölgedir. Bunun gibi bir renk tüm tırnak uzunluklarına ve şekillerine uyacaktır.

Basit Zeytin Yeşili Çiviler

Kaynak: @kafadergisi

2. Camo Tabut Çivileri

Blok rengi olarak zeytin yeşili giymek zorunda değilsiniz, tırnak sanatına ekleyebilirsiniz. İşte bunu şık bir şekilde nasıl yapacağınız. Burada uzun tabut tırnaklarımız var. Bazıları çıplak, bazıları mat yeşil ve geri kalanında zeytin yeşili gölgeli kamuflaj baskısı var. Bu çok eğlenceli ve modaya uygun bir tırnak fikri. Bunu yeniden oluşturun veya mat yeşil çiviyi zeytin rengi yapın.

3. Büyüleyici ve Eşsiz Tırnaklar

Ardından, size göstereceğimiz güzel ve benzersiz bir tasarımımız var. Bu görünüm için tırnakların çoğu açık zeytin yeşili tonudur. Altın yaldızla kaplı bir vurgu çivi de var. Tüm çiviler, altın bir tavşan ve altın noktalar dahil olmak üzere farklı sanat eserlerine sahiptir. Bu eğlenceli ve hoş bir tasarım. Bunu yeniden yaratın veya sadece altın yaldız ile zeytin yeşili deneyin.

Glam ve Benzersiz Tırnaklar

Kaynak: @yavbirah

4. Mat Zeytin Tabut Çivileri

Cesur ve açıklama yapan çivi arıyorsanız, o zaman bu mani tam size göre. Burada uzun tabut tırnaklarımız var. Bazıları mat zeytin yeşili ve diğerleri farklı. İki çivi tüylü bir tasarıma sahipken, diğerleri chevron sanatı ile çıplaktır. Bazı tırnakların da yapay elmasları vardır. Bu muhteşem bir tırnak tasarımıdır ve tırnak şablonlarıyla benzer bir görünümü yeniden yaratabilirsiniz.

Mat Zeytin Tabut Çivileri

Kaynak: @kafadergisi

5. Rhinestones ile Botanik Tırnak Sanatı

Bir sonraki tırnak fikri güzel botanik sanatına sahiptir. Yani tırnaklar uzun bir tabut şeklidir. Çoğu zeytin yeşili ve biri altın ve ışıltılı. Tırnaklar, siyah botanik desen ve yapay elmaslar dahil olmak üzere modaya uygun bir sanat eseri içerir. Bu çarpıcı bir manyaktır ve yapraklı desen bir şablonla yeniden oluşturulabilir. Tüm görünümü deneyin veya tüm tırnaklarda yalnızca bir veya iki desen kullanın.

Rhinestones ile Botanik Tırnak Sanatı

Kaynak: @kafadergisi

6. Altın Yapraklı Mat Zeytin Çivileri

Ardından, size gösterecek basit ama çekici bir tırnak tasarımımız var. Bu görünüm için tırnaklar uzun ve tabut şeklinde olup, çivilerden ikisi koyu zeytin yeşili tonda boyanmıştır. Aksanlı tırnaklar altın varak ve altın yapraklarla süslenmiştir. Bu fikri seviyoruz ve altın folyo muhteşem, ancak üstte değil. Çevrimiçi olarak altın folyolar satın alabilirsiniz ve bunların nasıl uygulanacağına dair birçok öğretici vardır.

Altın Yapraklı Mat Zeytin Çivileri

Kaynak: @filmdenkare

7. Kısa Botanik Tırnak Tasarımı

Kısa ve sanatsal tırnaklar mı arıyorsunuz? Eğer öyleyse, şuna bir bakın. Bu tırnaklar şık, mat zeytin yeşili bir gölgedir. Çivilerden ikisi parlak siyah botanik yapraklarla süslenirken, her yandan bir çivi kütikülün etrafında bir parıltıyla süslenmiştir. Botanik sanatı modaya uygun ve modern görünüyor, parıltı biraz bling katıyor. Bu eğlenceli bir mani ve kısa tırnaklarıyla öne çıkmayı sevenler için harika.

8. Pembe ve Zeytin Bitkisel Tırnaklar

Bir sonraki tırnak tasarımı bizim favorilerimizden biri! Burada zeytin yeşili veya açık pembe güzel tırnaklarımız var. Çivilerin bir kısmı çiçek gibi botanik sanatıyla süslenmiştir. Renk kombinasyonunu seviyoruz, pembe ve yeşil çarpıcı. Sanat tropikal ve güzel görünürken. Bu eğlenceli ve zarif bir tasarım ve ilkbahar ve yaz için mükemmel.

9. Zeytin Rengi ve Altın Folyo ile Şeffaf Çiviler

Yeşilin farklı tonları ile zeytin yeşili kullanabilirsiniz ve işte bunun güzel bir yolu. Bu mani, berrak ince çivilere sahiptir ve her biri yeşil renk ve altın varaktan rastgele bölümlere sahiptir. Bunu seviyoruz çünkü göz alıcı, modaya uygun ve modern bir tasarım yaratıyor. Daha koyu zeytin ile daha açık yeşil harika görünüyor.

Zeytin Rengi ve Altın Folyo ile Şeffaf Tırnaklar

Kaynak: @kafadergisi

10. Şık Desenli Tırnaklar

Daha kısa tırnaklar veya desenli tırnak sanatını seviyorsanız, bu maniyi görmeniz gerekir. Gördüğünüz gibi tırnaklar daha kısadır ve bazı tırnaklar yeşil ve ışıltılıyken diğerleri güzel bir desene sahiptir. Bu, herkese uyacak sevimli ve cesur bir tasarım. Olive Tree, Forest Delight, Africa 09, Top Coat ve MoYou London’dan Crystal Clear Stamper ve Picture Polish tarafından Cactus kullanıldı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *