Categories
Uncategorized

Size Çarpıcı Görünecek Muhteşem Kısa Saç Kesimleri

Genel tarzınızı ve özelliklerinizi tamamlayan muhteşem kısa saç kesimleri bulun. Ve aşağıda size aralarından seçim yapabileceğiniz harika kısayollar vereceğim!

Pixie Cuts

Pixie kesimleri, bu muhteşem kısa saç kesimleri listesinde ilk sırada olmalıydı ve bu yüzden. Dünyadaki pek çok insan, bir bomba perdesi kesiği “çıkarabileceğine” inanmıyor! Bu hiç doğru değil! Pixie cuts, birçok nedenden dolayı herkese çok güzel göründüğünü gösterdi! Peri kesiminin birçok farklı çeşidi vardır, bu nedenle herkese uyabilecek bir peri kesimi vardır. Pixie cuts’ın bu kadar iyi olduğu ana şey, yüzünüzü ve özelliklerinizi nasıl ortaya çıkarabilecekleri ve iltifat edebilecekleri. Peri kesimi gibi kısa bir kesimle, yüzünüzü çoğu kişinin farkında bile olmayacağı şekilde şaşırtıcı bir şekilde çerçeveler. Pixie cuts, genel tarzınıza ve buna kimin katılamayacağına da bir şıklık getiriyor.

Size bu bölümde peri kesimleriyle ilgili harika şeyler söylüyorum çünkü saçınızla kısalmanın çok zor olabileceğini biliyorum. Bu nedenle, aradığınız her kısayolun tüm iyi yönlerini düşünün ve kalbinizi neyin mutlu ettiğini görün. Göreyim seni!

Size Çarpıcı Görünecek Muhteşem Kısa Saç Kesimleri

Katmanlı Kesimler

Bu makalede bahsetmek istediğim bir sonraki kesim türü Katmanlı Kesimler! Katmanlı kesimler, uzun veya kısa saçları olsun, birçok kişi tarafından sevilir. Saçınızdaki katmanları kesmek, sahip olabileceğiniz tüm saç stillerine hacim, tanım, doku ve yetenek katar. Katmanların ne kadar harika olabileceğini gösteriyor.

Şimdi! Katmanları alırken dikkatli olun. Bu bir profesyonel tarafından yapılmalı veya talimatlarla çok dikkatli ve kasıtlı olarak yapılmalıdır. Katmanlar doğru yapılmazsa, saçınız sert ve istenmeyen görünmeye başlayabilir. Bu nedenle, lütfen saçınızda doğru bir şekilde katmanları oluşturun.

Saçınıza birkaç katman ekleyin ve ne düşündüğünüzü görün. Genel olarak saçınıza ne kadar yetenek katacağından memnun kalacağınızdan eminim.

Size Çarpıcı Görünecek Muhteşem Kısa Saç Kesimleri

Künt Kesimler

Künt kesimler günümüzde moda! Künt kesimler sinirli, kız gibi, vintage, boho veya olmasını istediğiniz herhangi bir şey olabilir! Bu görünüm tarzınıza uyuyor ve tamamlıyor. İşte bu yüzden bu kısayol birçok kişi tarafından seviliyor!

Saçınızı birçok farklı şekilde künt kesebilir ve yine de künt kesiklerin tuttuğu zahmetsiz görünümü elde edebilirsiniz. Bu saç kesimini evden yapmak zor değildir ve bu nedenle birçok YouTuber’ın bu kısa saç kesiminde kendi saçını kestiğini görebilirsiniz. Künt kesim tüm yüz şekillerinde çarpıcıdır ve en iyi haliyle çok zahmetsizdir. Dağınık ya da temiz, bu saç kesiminin onu sallamaya istekli herkes için ne kadar harika olduğunu göreceksiniz!

Size Çarpıcı Görünecek Muhteşem Kısa Saç Kesimleri

Açılı Kesimler

Melekli kesimler, bu listedeki bir sonraki kısa saç kesimi. Ve bu, tüm zamanların en sevdiğim kesimlerinden biri! Açılı kesimler, bu kesimi seçen herhangi bir kişiye şıklık ve sınıf kazandırmada çarpıcı bir iş çıkarır. Yani bu muhteşem kısa saç kesimini düşünmelisiniz! Yine, bu kesimin birçok farklı versiyonu var ve hepsi aşağıdaki kadar güzel.

Kısa saç kesimi riskli olabilir, bu yüzden çok kısa gitmekten çok korkuyorsanız, açılı bir bob saç kesimi düşünmeniz için mükemmel bir seçenektir. Açılı kısayol benzersizdir ve yine de birçok insanın rahatlık bölgelerine sığabilir. Bu kesimi daha da iyi hale getirmek ve bugünün zamanında da neden bu kadar yaygın olduğunu açıklıyor!

Size Çarpıcı Görünecek Muhteşem Kısa Saç Kesimleri

Ayrıca bakınız

Kase Kesimleri

Kase kesimleri, düşünmek isteyebileceğiniz başka bir muhteşem kısa saç kesimi! Kase kesimleri genellikle çok sinirli bir hava verenler tarafından giyilir. Ancak, bu görünüm birçok insanda çarpıcı görünebilir! Bu cesur, güzel, sinirli, benzersiz ve zahmetsiz bir saç kesimi, birçoğunun düşünmeyeceği, ama olması gereken. Kase kesimleri vahşi yönünüzü gösterir ve güzelliğin uzun saçta değil, hepimizin kimde olduğuna inandığınızı gösterir.

Saçınızı bu kadar kısa ve bu tarzda kesmek korkutucu ve gerçekçi görünmeyebilir. Ancak saçını yapıyorsun, tersi değil. Birçok insan görünüşüyle ​​eğlenmeyi ve yeni şeyler denemeyi unutur. Görünümünüzle kutunun dışına çıktığınızda, pek çoğunun hissetmeyeceği bir tür özgürlük yaşarsınız. Hayatınızın herhangi bir alanında bir kutuya sıkışıp kalmak için çok kısa olduğunu unutmayın. Yeni ve canlandırıcı şeyler bulun. Ve sizin ve mutluluğunuz için doğru olanı yapın! Seçtiğiniz her şeyde çarpıcı görüneceksiniz!

Size Çarpıcı Görünecek Muhteşem Kısa Saç Kesimleri

Kısayol ile Patlama

Bonus: Kısa kesimli patlamalar bir bonus çünkü kendi içinde kendi saç modeli.

Hepsi olmasa da çoğu kısa saç kesimi patlama içerebilir. Patlamalar buna ek ve çarpıcı bir şey! Patlama, herhangi bir saç kesimine veya stile daha fazla yetenek ve eğlence katmanın çok güzel bir yoludur. Patlamaların kendisi birçok farklı uzunluk ve stilde olabilir. Daha zarif bir patlama, daha keskin bir patlama, uzun dokulu bir patlama veya çok daha fazlasını yaratabilirsiniz.

Patlamalar uzun yıllar boyunca trendde kaldı ve bunun nedeni tarzı ve görünüşünüzü muazzam bir şekilde yükseltebilmeleri. Bu yazıda patlamalardan bahsetmek istedim çünkü saçınızı kesmek istiyorsanız, ancak kısa saç kesimlerini tamamen sevip sevmediğinizden emin değilsiniz. Sonra da kısayol ile patlamaları kesmeyi düşünün. Bu size istediğiniz ve ihtiyaç duyduğunuz bir görünüm verebilir! Dürüst olmak gerekirse, bu tamamen size kalmış! Sadece vizyonunuza ve görünümünüze uyan kesimi ve saç stilini bulmanız gerekiyor!

Size Çarpıcı Görünecek Muhteşem Kısa Saç Kesimleri

Size Çarpıcı Görünecek Muhteşem Kısa Saç KesimleriSize uygun doğru saç kesimini seçmek çok önemli! Umarım bu muhteşem kısa saç stilleri makalesi mükemmel uyumunuzu bulmanıza yardımcı olmuştur! Hangi saç kesiminin size çok yakışacağına inandığınız bir yorum yapın!

Öne Çıkan Resim Kaynağı: https://www.pinterest.com/pin/367817494571706647/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *