Categories
Uncategorized

Singapur’da Burun İpliği Kaldırma Hakkında Bilmeniz Gerekenler | Makyaj malzemeleri

Burun, kişinin biraz rahatsız hissetmesine neden olan, yüzün hassas bir parçasıdır. Endişelenme! Güzelce yapılmış bir burun ipliği kaldırma ile görünümünüzü geliştirebileceğinizi biliyor musunuz? Aylar içinde iyileşecek bir cerrahi işlem düşünmekten korkmayın. Aksine, burun iple kaldırma, geleneksel Rinoplasti’nin tam tersidir. Tıbbi teknoloji geliştikçe, otuz dakikalık bir ameliyatsız geçirebilirsiniz. Singapur’da burun ipliği kaldırmave voila! Daha iyi bir görünüme sahip olun. Aşağıdakiler, bu prosedür hakkında bilmeniz gereken faktörlerdir.

Burun ipliği kaldırmanın inanılmaz faydaları

Bu önemli yüz görünümünü iyileştirme konusunda emin değilseniz, olmayın! Yalnız değilsin İşte başarılı tedaviden sonra elde edebileceğiniz faydalardan bazıları.

  • İlk olarak, genişliği azaltılmış gelişmiş bir burun konturuna sahip olacaksınız.
  • İkincisi, daha iyi bir burun tanımı ve yükseltilmiş bir burun ucu için bir şanstır.
  • Son olarak, gereken çok az kesinti süresi vardır.

Sonuçlar ne kadar sürer

İnsanların aklından geçen şeylerden biri, prosedürü uyguladıktan ve biraz para ödedikten sonra yeni görünümlerini ne kadar süre gösterecekleridir. Gömülü iplikler, tedavi üzerine altı ila sekiz aylık bir süre sonra çözülme eğilimindedir.

Yine de burun yeni dik pozisyonda bir yıl daha kalma eğilimindedir. Merak etmeyin! sonuçlar yıprandığında çok daha uzun ve kalıcı bir görünüm elde etmek için bu ameliyatsız işlemi tekrarlayabilirsiniz. Kalıcı bir kaldırma arıyorsanız, düzenli olarak uyarılmanın yanı sıra kolajen üretimi burunda.

Burun ipliği kaldırma için kim ideal?

İşte burun ipliği kaldırma arayışı söz konusu olduğunda dikkate değer bir başka önemli ipucu. Genellikle daha geniş burunlu, merkez dışı burunlu, devasa burun ucu olan veya zayıf uç açılı burunlu kişilerde işe yarayan bir prosedürdür. Ayrıca, köprülü burnu yeterince tanımlanmamış kişiler için ideal bir işlemdir.

Bununla birlikte, burnunuzu değerlendirmek için Singapur’daki Cambridge medikal gibi profesyonel uzmanlardan bir randevu ayarlamak en iyisidir. Böylece ideal bir aday olup olmadığınızı veya takip edebileceğiniz başka kozmetik tıbbi seçenekler olup olmadığını öğreneceksiniz.

Doktor seçmek çok önemli mi?

Tedaviyi gerçekleştirecek ideal ve profesyonel doktoru seçmek de aynı derecede önemlidir. Ameliyatsız burun ipliği kaldırma işlemi basit görünmekle birlikte, hiçbir şeyi şansa bırakmanıza gerek yoktur.

Doktoru araştırmanız ve burun ipliği germe resimleri öncesi ve sonrası hakkında bilgi almanız gerekir. Ortaya çıkabilecek herhangi bir komplikasyon veya ilgili riskler olup olmadığını sormak faydalı olacaktır. Ayrıca iplik türleri ve doktorun kaç tane kullanacağı hakkında da bilgi sahibi olunması gerekir. Neye kaydolacağınızın farkında olmak ve bunun için ödeme yapmak üzere olduğunuzdan haberdar olmak için tedavi sonrası protokolü bilmek en iyisi olacaktır.

Singapur’da burun ipliği kaldırma işlemi ararken, tüm süreç boyunca size yol gösterecek en iyi uzmanlardan başka hiçbir şeye ihtiyacınız yoktur. Singapur’daki Cambridge tıbbına ulaşabilir ve mükemmel ‘öğle vakti burun ameliyatını’ yaptırabilirsiniz! İşlerin yana doğru gitme şansı sıfır ile istediğiniz görünümü elde etmenizi sağlayacak deneyimli doktorlarla birlikte olma şansı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *