Categories
Uncategorized

Şık Kulak Manşetleri | En İyi Moda Blogu

Basit küpeler zaten eski moda ve kesinlikle orijinal değiller. Görünümünüzle herkesi gerçekten şaşırtmak istiyorsanız, modaya uygun kulak manşetlerini deneyin. Kulaklarınızı süsleyen ve harika görünen yeni bir tür küpelerdir. Bu küpe stili kulağın arkasına takılabileceği gibi kulağın orta veya üst kısmına da takılabilir. Bu aksesuar zaten Bronz Çağı’ndan beri biliniyor, bu yüzden arkasında gerçekten zengin bir tarih var.

İlkbahar ve yaz dönemi için bu aksesuarlar en iyisidir ve çok sayıda stil ve çeşit manşet bulabilirsiniz. Aşağıda ilham almak için güzel bir derleme bulacaksınız.

Zincirli Kulak Manşetleri

Bu tür küpeler sadece klipsle değil, delinmiş kulağa da takılabilir. Yani kulağınız delinmemişse, size uymayacak birçok model vardır.

“Elf Kulağı” Manşetleri

Bu küpeler kesinlikle birçok insanın dikkatini çekecek. Bu tarz birçok partiye uyacak. Fantezilerin hayranı değilseniz, o zaman onlardan biri olma zamanı!

kadın elf kulak manşetleri

Ejderhalar ve diğer yaratıklarla aksesuarlı kelepçeler

Bu aksesuarları, herhangi bir peri masalı yaratığı biçiminde olabileceği için yaratıcılıkları için seviyorum. Gördüğünüz gibi ejderhalar, yılanlar, kurbağalar vb.

ejderhalar ve yaratıklar ile kulak manşetleri

Tüy manşetleri

Başka ne söylenebilir? size maceracı bir dokunuş veren çok parlak bir aksesuardır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *