Categories
Uncategorized

Shahrukh Khan Saç Modelleri ve Saç Kesimi Eğitimi

Shahrukh, Bollywood’un birçok popüler saç stiline ulaştı. Uzun ve rüzgârla süpürülen saçlar parlak ve kalın görünür. İşte Bollywood filmlerinde farklı saç kesimlerine sahip bazı Shahrukh Khan Saç Modeli İpuçları. “Kısa ve kırpılmış” bir saç modeli elde etmek istiyorsanız, dokuyu yumuşak bir görünümle süsleyin. Kullan en kaliteli şampuan ve saç kremi saçını yıkamak için.

“Chak De India” filmindeki Shahrukh Khan Saç Modeli Adı, anız saç kesimi ile yandan süpürüldü. Kalın saçlar doğal olarak başın yan tarafına düşer. Saçı hafifçe inceltin ve sprey ile güçlendirin. Saçı dokunuza göre püskürtün. Tüm saç stilleri düzenli bakım ve saç bakımı gerektirir. Her saç yıkamadan sonra bir jel kullanın.

Shahrukh Khan Saç Modeli

Shahrukh Khan’ın yukarıdaki saç modeli resminden memnun değilseniz ve Bollywood King Shahrukh Khan tarafından kullanılan farklı saç modeli fikirleri için daha fazla ilham arıyorsanız, aşağıda Shahrukh Khan tarafından farklı Filmlerde ve Etkinliklerde kullanılan daha fazla saç modeli resmi bulun.

1. Mutlu Yıllar Filminde Shahrukh Khan Saç Modeli

Mutlu Yıllarda Shahrukh Khan Saç Modeli
Mutlu Yıllarda Shahrukh Khan Saç Modeli

Shahrukh Khan, Yeni Yılınız Kutlu Olsun Filminde diğer rol arkadaşlarıyla harika görünüyor. Sadece bu filmdeki bu Aktörün Saç Stiline bakın.

2. Ra One Filminde Shahrukh Khan Saç Modeli

Ra One'da Shahrukh Khan Saç Modeli
Ra One’da Shahrukh Khan Saç Modeli

Ra One Movie’deki Shahrukh Khan Saç Modeli, normal saç stilinden farklı bir şeye bakıyor. Bazen farklı filmlerde farklı saç kesimi yapmayı dener.

3. Veer Zaara Filminde Shahrukh Khan Saç Modeli

Veer Zaara'da Shahrukh Khan Saç Modeli
Veer Zaara’da Shahrukh Khan Saç Modeli

Veer Zaara, Yash Chopra’nın kariyerinin romantik filmlerinden biridir ve Shahrukh Khan bu filmde normal saç stilini denedi.

4. Shahrukh Khan Saç Modeli Chak De India Filmi

Shahrukh Khan Saç Modeli Chak De India
Shahrukh Khan Saç Modeli Chak De India

Shahrukh, Chak De India Movie’de unutulmaz bir rol oynadı. Kadın milli futbol takımının antrenörüydü ve bu filmde normal saç stilini topladı.

Shahrukh Khan gibi çok ünlü bir Hintli ünlü Virat Kohli & Shahid Kapoor ve çok sayıda insan güzel saç stilleri için onları takip ediyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *