Categories
Uncategorized

Seni Gerçekten Önemseyen Bir Erkek Nasıl Tanınır? | İlişkiler

Birinden hoşlanıyorsan, neden ona gelip nasıl hissettiğini söylemiyorsun? Bu kulağa çok basit ve açık gelebilir. Ancak çoğumuz için bu o kadar kolay değil. Hele biri gerçekten aşıksa. Bu, birçok insanın birine aşık olduğunda deneyimlediği şeydir. Özellikle erkekler. Ancak bazı işaretler onun gerçekten ne düşündüğünü ortaya çıkarabilir. Size sandığınızdan daha fazla ilgi duyup duymadığını öğrenelim!

O sık sık senin etrafında

Nedense onu eskisinden daha sık görmeye başladın. Görünüşe göre ilgilendiğiniz her şeye dahil olmaya çalışıyor. Bunun nedeni, sizi olabildiğince sık görmek istemesi olabilir.

O sana mesaj atıyor

En iyi arkadaş değilsiniz, ama düzenli olarak nasıl olduğunuzu sormak için size mesaj atıyor ve bir partide birlikte dinlediğiniz bir şarkıyı ya da bahsettiğiniz yeni bir kitabı tartışırken duyduğunuzda sizi düşündüğünü bilmenizi sağlıyor. Seninle ilgilenmeyen bir adam bunu yapar mı?

O iyi görünüyor

Çevrenizdeyken çarpıcı görünüyor. Saçları mükemmel, kıyafetleri ütülenmiş, hafif bir fular veya diğer gereksiz aksesuarlar takıyor. Her şey sadece sizin için daha iyi görünmek için.

Senin fikrini soruyor

İş, sanat, politika ya da müzik olsun, onun hakkında ne düşündüğünüzü bilmek istiyor. İstediğinde dikkatle dinler.

Flört ediyor

Bazı insanlar flört ediyormuş gibi göründükleri şekilde konuşuyorlar. Başkalarıyla nasıl konuştuğuna dikkat edin. Adam başkalarına başka bir yoldan giderken sürekli seninle flört ediyorsa, adamın senden hoşlanabileceğini düşünmüyor musun?

Vücudu her şeyi söylüyor

Sizi kelimelerle sevdiğini söylemeyebilir ama vücut dili yalan söylemez. Eğer ayakları sana doğru işaret ediyor, konuşurken bir grup insanın içindeyken, ona bakıp her zaman sana baktığını anlarsan, sana çok gülümserse, seninki ve buluştuğunda gözlerini gizlerse, adam kesinlikle sana aşık oldu!

O komik

Seni önemsediği bir başka işaret de senin için komik olmak için elinden gelenin en iyisini yapması olabilir. Şakalar ve eğlenceli hikayeler anlatıyor ve senin için ilginç olmak istiyor.

Seni destekliyor

Meslektaşınızsa, bir toplantı sırasında fikirlerinizi destekleme eğilimindedir. Tabii ki, bunun sadece bir tesadüf olma riski her zaman vardır. Ancak tüm tekliflerinizi kabul ederse, meslektaşlarından veya arkadaşlarından daha fazlası olmak istediğinin bir işareti olabilir.

Bekar olduğunu bilmene izin veriyor

Çıkma durumunu bilmeni mi istiyor? Bekar mı, dul mu, boşanmış mı? Bu, onun daha iyi yarısı olmanı isteyebileceğinin açık bir işareti.

Senin hakkında daha çok şey bilmek istiyor

Bir kişiyle ilk tanıştığınızda, normalde birbirinizi daha iyi tanımak veya en azından kibar olmak için sorular sorarsınız. Bunu her konuştuğunuzda veya mesaj attığınızda, özellikle hobileriniz, aileniz, tatil planlarınız, geçmişiniz gibi kişisel bir şey sorarsa, sizi önemsiyor.

Dikkati dağılmıyor

Siz ikiniz konuşurken, telefonunu bir kenara koyuyor, başkalarının sözlerini veya davranışlarını görmezden geliyor ve sizi DİNLİYOR. Bu adamın seni önemsediğinin bir işareti değil mi?

Hislerini fark ediyor

Bütün erkeklerin duygusuz olduğunu söylemiyorum. Ama normalde kadınlar daha fazla empati gösterir. Bu nedenle, üzgün veya üzgün olduğunuzu fark ederse, yalnızca sizin için bir radarı olabilir. Bu, senden hoşlandığı anlamına gelebilir.

Aşk insanı nasıl aptal yapar

Diyelim ki okulda aşık olduğunuzu hatırlayın. Duygularınızı saklıyorsunuz, değer verdiğiniz kişiye bakmamaya çalışıyorsunuz, çok fazla açığa vurmamaya çalışıyorsunuz. Onun dikkatini özlüyorsun, ama onu anladığında ya da onunla konuştuğunda, kalbin hızlı atmaya başlar ve nefes alman ağırlaşır. Hala genç ve kesinlikle sağlıklı olmanıza rağmen taşikardinin tüm belirtilerini yaşarsınız.

Mümkün olduğunca onun yanında olmak için elinizden geleni yaparsınız. Ama onu gördüğünüzde, garip ve sakar oluyorsunuz. İşin sırrı, bazı insanlar yaşlandıklarında hala böyle hissederler. Ve senin hakkında böyle hissedebilir. Bu yüzden gönderdiği gizli mesajları kaçırmayın! Karşılıklıysa ne yapacağını biliyorsun!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *