Categories
Uncategorized

Sarışınlar İçin 15 Saç Rengi Fikirleri

Sarışın tonları ve seçebileceğiniz renkler söz konusu olduğunda, olasılıklar sonsuzdur! İdeal tabana sahip olduğunuz için, istediğiniz zaman renginizi veya gölgenizi değiştirmek sizin için daha kolay ve daha ucuz olacaktır.

Bir sonraki Hedef koşunuz veya salon ziyaretiniz için yeni saç rengi fikirleri arıyorsanız, bu listeye göz atın!

1. Beyaz Sarışın

Bu renk ister yaz ister kış olsun her mevsim için mükemmeldir! Bu renk, daha açık tenli olanları çok daha bronz gösterecek! Buzlanmayı seçseniz de seçmeseniz de karar tamamen size kalmış. Bu rengi evde en iyi şekilde nasıl koruyacağınızı bildiğinizden emin olmak için stilistinize danışın ve biraz araştırma yapın! Biraz evde bakım, saçınızın olmasını istediğiniz renkte kalmasını sağlayacaktır.Sarışınlar İçin 15 Saç Rengi Fikirleri

2. Gri

Gümüş ve gri saçlar yaşlananlarla sınırlı değil! Cesur hissediyorsanız, bu saç rengi fikirlerinden biriyle gidin! Cildinize ve kişiliğinize en uygun renkle gittiğiniz sürece, bu görünümü sallamakta sorun yaşamayacaksınız.

Sarışınlar İçin 15 Saç Rengi Fikirleri

3. Platin Sarısı

Bu renk herkese uymasa da, eğer saçınız doğal olarak zaten sarıysa veya salonda biraz zaman ve para harcamanın bir sonucu olarak, bu gölgeyi sallamanız için güçlü bir şans var! Elle Woods bu saçı sallayabiliyorsa, sen de sallayabilirsin.

Sarışınlar İçin 15 Saç Rengi Fikirleri

4. Kirli Sarışın

Bu, birçok farklı cilt tonunda harika çalışan bir renk! Belki daha karanlık olmak istiyorsun, ama tamamen esmer olmak istemiyorsun. Kirli sarışın, bir noktada denemeniz gereken birçok harika saç rengi fikrinden biridir! Daha açık sarı tonlarına göre daha az bakım gerektirir ve her zaman gurur verici görünür. Soğuk aylar için bir sarışın tonu arıyorsanız, kirli sarışın harika bir seçenek!

Sarışınlar İçin 15 Saç Rengi Fikirleri

5. Gül Altın

Bu renk fikri, son derece cesur bir renge bağlı kalmadan bir şeyleri renklendirmek için mükemmel! Peşinde olduğunuz görünüme bağlı olarak daha ince veya daha koyu bir gölgeye gidebilirsiniz. Hangi yöne giderseniz gidin, bu saç rengi fikirleri herkes için mükemmel!

Sarışınlar İçin 15 Saç Rengi Fikirleri

6. Açık Pembe

Pastel hayranıysanız, bu denemeniz için harika bir renk olabilir! Pasteller hızla solma eğilimindeyken renkleri evde kolayca korunabilir. Bu, hayatınızın bir noktasında denemeniz gereken saç rengi fikirlerinden biridir! Çalışmanız renkli saçları kısıtlamadıkça, şimdi denemenin tam zamanı.

Sarışınlar İçin 15 Saç Rengi Fikirleri

7. Sakız Pembe

Bu renk, sıcak aylar için mükemmeldir ve aynada kendinize bir göz attığınızda kesinlikle gününüzü aydınlatacaktır! Bu renge bağlı olmak istediğinizden emin değilseniz, suları test etmek için yarı kalıcı bir boya deneyin. Saçınız sizi mutlu edecek bir şey olmalı, o yüzden ne isterseniz yapın ve risk almaktan korkmayın!

Sarışınlar İçin 15 Saç Rengi Fikirleri

8. Lavanta

Açık pembeye benzer şekilde lavanta, pek çok ten tonunda harika görünen harika pastel renklerden biridir! Biraz ilham almak için Pinterest veya Instagram’da gezinin ve devam edin! Biri bir zamanlar hayatın sıkıcı saçlara sahip olmak için çok kısa olduğunu söyledi, bu yüzden yapabiliyorken yaşa.

Sarışınlar İçin 15 Saç Rengi Fikirleri

9. Leylak

Lavanta ve leylak benzer tonlar olsa da, bu saç rengi fikirleri uygulamada farklı görünür. Leylak çok daha canlı ve canlıdır! Bu renk istediğiniz kadar solmayabilir, ancak bu muhteşem gölgenin daha uzun süre dayanmasını sağlamanın yolları vardır.

Sarışınlar İçin 15 Saç Rengi Fikirleri

10. Periwinkle Mavi

Bu, bir buz kraliçesi olma hayallerinizi gerçekleştirmek için mükemmel bir buzlu pastel. Cezayir menekşesi, pek çok insanın gitmeyi seçmediği bir renktir, ancak farklı bir şey yapmak için o kaşıntıya sahip olduğunuzda geçici (veya kalıcı) bir değişiklik olarak eğlenceli olabilir! Bu gölge ile eğlenin ve yeni sizi kucaklayın!

Sarışınlar İçin 15 Saç Rengi Fikirleri

Ayrıca bakınız

11. Çilek Sarışın

Bu, herkesin hayatının bir noktasında denemesi gereken saç rengi fikirlerinden biridir! Kendinizi görmekle daha rahat hissettiğiniz şeye bağlı olarak daha açık veya daha koyu bir çilek tonunu tercih edebilirsiniz! Saçınızın rengini biraz değiştirmek, düşündüğünüzden daha büyük bir fark yaratabilir.

Sarışınlar İçin 15 Saç Rengi Fikirleri

12. Kırmızı

Çileği zaten denediyseniz ve bir adım daha ileri gitmek istiyorsanız, sadece kırmızıya gidin! Şansınız, eğer zaten sarışınsanız, muhtemelen seçtiğiniz herhangi bir kırmızı tonu sallayacaksınız. Bunun gibi saç rengi fikirleri, saçınızın en iyi hayatını yaşamasını sağlayacaktır! Hepimiz bu muhteşem kilitlerle doğanları kıskanıyoruz ya da mükemmel gölgesini buluyoruz, neden kıskanacağın kişi olmuyorsun ve sadece bunun için gitmiyorsun?

Sarışınlar İçin 15 Saç Rengi Fikirleri

13. Bakır

Bu gölge daha da göz alıcı ve doğru uygulandığında kesinlikle muhteşem görünüyor! Bakır, sonbahar ve kış ayları için mükemmeldir. Kesinlikle koyu renkli giysilerinize karşı öne çıkacak ve sizi herkesten farklı kılacak!

Sarışınlar İçin 15 Saç Rengi Fikirleri

14. Renkli Ombre

Bazen ailenizden başka kimseyi görmeden evinizde hapsolmuş haftalar geçirmek sizi çaresiz bir yere getirir. Diğer zamanlarda şiddetli yaşam değişiklikleri yaşar ve onu saçımıza çıkarırız. Sebepiniz ne olursa olsun, renkli ombre doğru yapıldığında çok sevimli ve sinirli görünebilir! Devam edin ve dürtüsel hissediyorsanız bunu bir deneyin.

Sarışınlar İçin 15 Saç Rengi Fikirleri

15. Esmer

Sarışınlar kesinlikle daha çok eğlenirken, hayatımızın bir noktasında herkesin saçları hakkında nasıl yaşadığını ve hissettiğini merak ediyoruz! Karanlığa gitmeden önce kesinlikle biraz araştırma yapmalı ve kendinize en uygun tonu seçeceğinizden emin olmak için stilistinizle konuşmalısınız. Gerçekten karanlığa gitmekte tereddüt ediyorsanız, açık kahverengi tonlar bile denemek isteyen sarışınlar için mükemmeldir! Hangi gölgeyi seçerseniz seçin yanlış gidemezsiniz.

Sarışınlar İçin 15 Saç Rengi Fikirleri

Sonra hangi rengi denemek istersiniz? Aşağıda bir gölge yorumlayın!

Hannah Warren

Selam! Benim adım Hannah Warren ve Mercer Üniversitesi’nden İngilizce BA derecesi ile yeni mezun oldum. Mercer’de geçirdiğim süre boyunca, hem Yaratıcı Yazarlık hem de Medya Çalışmaları okudum, bu yüzden kurgu, kurgu dışı, oyun yazarlığı ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok yazı türüyle uğraştım! Oyun yazarı ve kurgusal olmayan türler benim en sevdiğim türler çünkü daha fazla insan, eseri ham, gerçek olduğunda anlıyor ve anlıyor ve çoğu insanın aşina olduğu veya ilk elden deneyimlediği farklı sorunlardan bahsediyor. Projelere başlamak ve bitirmemek gibi kötü bir alışkanlığım var, ancak bir gün yayınlamayı umduğum bir aşk romanı hazırladığımı söylemekten gurur duyuyorum! Beni tanımak için zaman ayırdığınız için teşekkür eder, umarım gelecekte de küçük makalelerimi okumaya devam edersiniz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *