Categories
Uncategorized

Salon Ziyaretleri Arasında Gri Saçları Kaplamanın Kolay Yolları

Giderek daha fazla kadın gri saçlarını kucaklamak. Ama herkes bu yolu seçmiyor. Kamuflaj kampındaysanız (burada yargılama yok!), Bakımın bir acı olduğunu bilirsiniz. Salona gitmek için zamanınız olmadığında, evde uygulayabileceğiniz bir dizi geçici rötuş vardır. Griyi örtmenin en sevdiğimiz yolları burada.

The Sponge: Truhair by Chelsea Scott Color & Lift to Go Precision Hair Liner, 18 $

gitmek için asansör ile gri renk

Sadece birkaç gri izini mi gizlemek istiyorsunuz? Bu ince kalemdeki sünger aplikatör, tüyleri kalınlaştıran pigmentli tozu kesin bir hassasiyetle vermenize olanak tanır. Ayrıca sekiz renkte de mevcuttur!

Toz: ColorWow Kök Örtüsü34.50 dolar

griyi renkli vay ile kapat

Bu gri kapatıcıyı takarken yüzmekten ve terlemekten çekinmeyin! Suya dayanıklı mineral formülü balmumundan kurtulur ve pudralı, tüy kadar hafif bir uygulama sağlar ve yansıtıcı parçacıklar sayesinde saçın doğal ışıltısının parlamasına izin verir. Altı renkte mevcut!

Sprey: L’Oréal Paris Magic Root Cover-Up, 9,97 dolar

l'oreal sprey ile griyi örtün

Grinin dağınıklığı yerine tamamen gümüş köklerle mi uğraşıyorsunuz? Daha geniş saç alanlarını kamufle etmek için mükemmel olan bu sprey, eksi yapışkanlık, sertlik veya donukluğu gizleyen ter geçirmez bir renk tabakası oluşturur. Sekiz renkte mevcut!

Rita Hazan Kök Kapatıcı Rötuş Spreyi, 25 $

rita hazan ile gri renk

Hareket halindeki bayanlar için, saçı ağırlaştırmadan kremsi, oluşturulabilir bir formülü tam istediğiniz yere bırakarak püskürtün. Şakakların etrafındaki ve kaşların rengini karıştırmaya yardımcı olması için bir makaralı fırça kullanın. Üç renkte mevcuttur.

Fırça: Ardell Dokunuşu7,20 dolar

ardelle ile gri renk

Bu gri kapsama dinamosunun yerleşik fırça başlığı, rengi nereye süpürdüğünüz ve vuruşlarınızın ne kadar kalın olmasını istediğinizi tam olarak kontrol etmenizi sağlar. 60 saniyeden daha kısa sürede kuruyan geçici renk, bir sonraki şampuanınıza kadar havaya dayanıklı sonuçlar vaat ediyor. Üç renkte mevcuttur.

Airbrush: Oribe Airbrush Kök Rötuşu Sprey, 34 dolar

airbrush kökü rötuş spreyi ile gri renk

Bu çabuk kuruyan toz sprey, yalnızca hatalı grileri gizlemek için mikro ince bir pigment sisi dağıtmakla kalmaz, aynı zamanda tel gibi beyaz saçları da koşullandırır, kiri ve yağı emer ve UV oksidasyonuna karşı korur. Altı renkte mevcuttur.

Sıvı: Madison Reed Kökü Yeniden Başlatma, 20 $

madison kamış kök yeniden başlatma ile gri kapak

Biraz daha kalıcı bir şey arıyorsanız (yani, bir sonraki şampuanınızın ötesine geçer), bu yarı kalıcı boya cevaptır. Keratin ve argan yağı ile aşılanmış formülün grileri gizlemesi yalnızca 10 dakika sürer ve iki hafta içinde kaybolur. Boya işini sizin için kolaylaştıran sünger aplikatöre bonus puan. Yedi renkte mevcuttur.

> OKUYUN: SAÇ RENGİNİZİN DEĞİŞTİRİLMESİ: ZARARLI BİR GRİ OLUŞ

OKUYUN: SAÇIMI HİÇBİR ZAMAN YIKAMAM VE STİL LİSTEM SEVİYOR!

Gri Kökleri Kaplayan En İyi 7 Ürün

Bu makaleyi beğendin mi? Kaydolun (ücretsiz!) Ve size her hafta bunun gibi harika makaleler göndereceğiz. Buradan ücretsiz abone olun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *