Categories
Uncategorized

Saçınızı Bu Eğlenceli Renkleri Yaz İçin Tam Zamanında Boyayın

Yaz eğlenmek içindir ve bu saçınızda bitmez! Bu yaz kutunun dışında düşünün ve saç renginizi deneyin. Tam gökkuşağı tonlarından sadece eğlenceli renkli vurgular eklemeye kadar, biraz saç boyası kullanarak stilinize biraz ilgi katmaktan çekinmeyin! Bu görünümlerden bazıları, özellikle baştan aşağı değişiklik gerektiren görünümler için profesyonel yardım gerektirecektir. Ancak bunlardan bazıları, kalıcı olmayan bir değişiklik için evde yapabileceğiniz geçici bir renk formülü kullanan Overtone veya Arctic Fox gibi ürünler kullanılarak elde edilebilir. Her iki durumda da biraz eğlenin ve saçlarınızla kendinizi ifade edin!

Lavanta

Sert parlak moru atlayın ve daha yumuşak bir gölge seçin ve yaz için mükemmel olan mükemmel, ruhani bir ton elde edin. Lavanta, ünlülerden etkileyicilere kadar herkesin denediği saçlar için o kadar harika bir renk. Sevimli, kız gibi ve yumuşak gölge sadece güneşli bir yaz için mükemmel. Yumuşak renkle bütün bir kafa görünümünü deneyin veya en açık gölgeye doğru solan köklerden daha koyu bir mor ile biraz derinlik ekleyin. Mor bir kafanın kaşlarını çatacağı bir yerde çalışıyorsanız, lavanta tonları veya ombre ile onu ince tutun.

Saçınızı Bu Eğlenceli Renkleri Yaz İçin Tam Zamanında Boyayın

Pembe Dokunuşlar

Bu saç rengi seçeneğini özellikle çok seviyorum çünkü birkaç kez yaptım! Pembe çok eğlenceli ve sıcak veya açık pembenin ombre solmasını yapmak yaz görünümünüze çok sevimli bir katkı! Sıcak pembe vurgular, pembe ombre ve pembe bir peekaboo yaptım ve üçü de tamamen kendini adamadan saçınıza renk katmanın eğlenceli yolları! Rengin size uygun olup olmadığından emin değilseniz, geçici bir seçeneği deneyin ve yaz boyunca kalmasını istediğinize karar verdikten sonra kalıcıya geçin!

Saçınızı Bu Eğlenceli Renkleri Yaz İçin Tam Zamanında Boyayın

Peekabo Rengi

İş yüzünden saç renginizle deliremiyorsanız, bu en iyi seçenek! Peekaboo renkleri, ihtiyacınız olduğunda saklayabileceğiniz eğlenceli renkli saçlara sahip olmanızı sağlar! Rengi seçin veya yarım at kuyruğu veya topuzla gösterebileceğiniz daha gökkuşağı tarzına gidin. Saçınız aşağıdayken çoğunlukla gizlenmesini sağlamak için sizin veya stilistinizin saçı doğru şekilde ayırdığından emin olun. Artık peekaboo olmadığı bir yerde yaptım, saçımın sadece alt yarısı boyandı ve neyse ki patronlarım buna uyguntu, ancak daha resmi bir ortamda biraz daha kapsama ihtiyacınız olabilir, bu yüzden sadece dikkatli olun. renkle çıldırın!

Saçınızı Bu Eğlenceli Renkleri Yaz İçin Tam Zamanında Boyayın

Açık mavi

Yaz mavi gökyüzü, masmavi su ve mavi içeceklerle doludur, bu yüzden tabii ki, yaz havasına uyan mavi saçla yanlış gidemezsiniz! Saçınızı maviye boyamaya gelince çok farklı seçenekler var. Koyu mavi kökü olan parlak bir renk seçmek çok moda ve havalı görünüyor, aynı zamanda tek tip bir renk de harika görünüyor! Elektrik mavisi zevkiniz değilse, daha da ilginç hale getirmek için daha yumuşak bir gölge veya ombre bir görünüm deneyin!

Saçınızı Bu Eğlenceli Renkleri Yaz İçin Tam Zamanında Boyayın

Güzel Pasteller

Yine, iş / yaşam tipi bir yaz arasında denge kurmanız gerekiyorsa, ancak yine de saçınızla biraz eğlenmek istiyorsanız, bu harika bir seçenektir! Saç renginizi koruyun, ancak baştan sona veya sadece uçlara güzel pastel tonlar ekleyin. Pasteller çok popüler hale geldi ve kesinlikle daha koyu saç tonlarında yapabilseniz de, rengi daha kolay uygulandığı ve yumuşak bir şekilde solacağı için sarışınlar için bu harika. Daha fazla açıklama yapın ve eğlenceli pastel renklerle peekaboo görünümü yapın ya da başınız belaya girsin, sadece bir kez yaşarsınız!

Saçınızı Bu Eğlenceli Renkleri Yaz İçin Tam Zamanında Boyayın

Platin

Yani bu fikir çoğunlukla sarışın içindir, ancak daha koyu saçlı bir bebekseniz kendinizi saymayın! Platin, çok hafif, parlak ve eğlenceli olduğu için yaz için harika bir renk! Bu görünüm için kesinlikle bir profesyonele gidin, böylece renk sarı veya turuncu değil platin olur! Çok sarışın olmasını istiyorsun, neredeyse beyaz ve bu renge evde ulaşmak zor! Platinin bakımı zor olabilir, ancak bir havuz veya okyanus yanında, bir plaj tanrıçası gibi görüneceksiniz! Saçınızı Bu Eğlenceli Renkleri Yaz İçin Tam Zamanında Boyayın

Okyanus Ombre

Okyanuslardan bahsetmişken, neden suyun renklerinin saç renginize ilham vermesine izin vermiyorsunuz? Bu kesinlikle yaz aylarında yaptığım başka bir bakış! Yaz aylarında çeşitli maviler, turkuazlar ve yeşiller eklemek harika görünür ve bir ombré yapmak kolaydır! Sarışınsanız, renkleri uçlara eklemek biraz daha kolay olabilir ama esmerler de bu görünümü yapabilir – ben yaptım! Sadece birkaç vurgu istiyorsanız, Overtone ve Arctic Fox harika seçeneklerdir, ancak bir günlük geçici renk istiyorsanız, saç tebeşirini deneyin. Hiçbir taahhüt olmadan tüm eğlence!

Saçınızı Bu Eğlenceli Renkleri Yaz İçin Tam Zamanında Boyayın

Sadece şeftali

Saçınızı Bu Eğlenceli Renkleri Yaz İçin Tam Zamanında Boyayın

Ayrıca bakınız

Zümrüt

Florida’nın Zümrüt Kıyısı’nda yaşarken, bu okyanus rengindeki saç fikrini sevdiğim için sürpriz olamaz! Tıpkı diğer mavi tonlarda olduğu gibi, derinlik için koyu köklerle harika görünüyor ve daha açık renklere doğru soluyor, ancak tam bir yeşil kafa ile asla yanlış gidemezsiniz! Daha fazla Billie Eilish titreşimi istiyorsanız, bunun için gidin! Yeşilin her tonu yaz aylarında harika görünecek!

Saçınızı Bu Eğlenceli Renkleri Yaz İçin Tam Zamanında Boyayın

Gökkuşağı

Son olarak, saçınızı hangi tekil renge boyayacağınıza karar veremiyorsanız, hepsini deneyin! Diğer renk seçeneklerinde olduğu gibi, gökkuşağı kılıyla kovulmamak için yaz planlarınızı kontrol ettiğinizden emin olun! İnce kalmasını istiyorsanız, gökkuşağı vurgularını veya kalın tonlara sahip bir gökkuşağı peekaboo’yu deneyin. Harika bir patronunuz veya işsiz bir yazınız varsa, cesur olun ve tam bir gökkuşağı yapın. Gökkuşağının daha açık tonlarına solan renklerle veya gökkuşağı çizgileri ile ombre tarzı bir görünüm yapabilirsiniz, şekillendirme seçenekleri sonsuzdur!

Saçınızı Bu Eğlenceli Renkleri Yaz İçin Tam Zamanında Boyayın

Saçınızı Bu Eğlenceli Renkleri Yaz İçin Tam Zamanında Boyayın

Saçınızı Bu Eğlenceli Renkleri Yaz İçin Tam Zamanında BoyayınSaçınızı yaz için eğlenceli bir renk mi boyadınız? Yorumlarda paylaşın!

Emily Bell

Emily Bell, Central Michigan Üniversitesi’nden Halkla İlişkiler konsantrasyonu ile Gazetecilik derecesi ile mezun olmuştur. Şu anda Florida sahilinde kocası ve köpeğiyle birlikte yaşıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *