Categories
Uncategorized

Rochelle Humes Saç, Saç Modeli, Saç Kesimi, Saç Rengi

Rochelle Humes 2015 Ulusal Televizyon Ödülleri
Rochelle Humes, 2015 Ulusal Televizyon Ödülleri’nde poz veriyor

Doğum Adı

Rochelle Eulah Eileen Wiseman

Yaş

Rochelle 21 Mart 1989’da doğdu.

Dogum yeri

Barking and Dagenham, Londra, Birleşik Krallık

Meslek

Şarkıcı, söz yazarı, dansçı, sunum yapan kişi

Doğal Saç Rengi

Kahverengi

Sosyal varlık

Resmi web sitesini @ rochellehumes.com ziyaret edin.

Onunla bağlantı kurun Twitter, Facebook, ve Instagram.

Trendy Celeb için Satır Sonu

1.

Rochelle Humes saç modeli 2016

Rochelle Humes, beyaz tüy baskıları ve uyluk otlayan etek çizgisi ile siyah bir elbise içinde muhteşem ve çok şık görünüyordu, bu da gladyatör topuklu sandaletleriyle vurgulanan tonlu bacaklarını göstermeye yardımcı olurken kırmızı halıda kameralar için poz verirken. prömiyer Bridget Jones’un Bebeği 5 Eylül 2016 tarihinde Londra, İngiltere’de Odeon Leicester Meydanı’nda düzenlendi. Etkinliğe diğer önemli katılımcılar Patrick Dempsey ve filmin ana yıldızları Colin Firth ve Renee Zellweger idi.

Saç rengi

Koyu kahverengi

27 yaşındaki İngiliz şarkıcı, şık ve şık siyah elbisesini dizlerine vuran ve uzun bacaklarını mükemmel ve siyah bir şekilde gösteren kısa bir etek çizgisiyle tamamlamaya çalışırken, ipeksi koyu esmer saçlarını şık bir saç stiliyle şekillendirmeye karar verdi. orta kısmının üzerinde kemer, ince belini vurgulamasına yardımcı oldu ve minyon kıvrımlarını vurguladı.

Saç uzunluğu

Orta

Televizyon sunucusu, orta uzunlukta esmer kilitlerini, tatlı dudaklarında parıldayan bir parıltı, yanaklarında ince bir bal rengi allık ve cömert kayganlık içeren şık makyajıyla iyi bir şekilde tamamlanan dalgalı bir saç stilinde gevşek bırakmayı seçti. siyah göz kalemi.

Saç modeli

Tousled Uzun Bob

Rochelle, parlak esmer saçlarını şık bir tousled uzun bob saç modeli ile kurmayı seçti. Kilitlerini ortadan ayırmayı seçmiş ve saçlarını bu kısımdan uzağa ve basamaklı dalgalarla yanlarından aşağı doğru süpürmüştü. Gevşek kilitleri omuzlarının üzerine düştü ve bu süreçte yüzünü en güzel şekilde çerçeveledi.

Vurgu Rengi

Açık kahverengi

Temel renk üst yarıda mevcutken, kilitlerinin alt yarısına hakim olan açık kahverengi vurgulara giderek saç stilini yükseltmeye karar verdi.

Saç yapısı

Dağınık Düz

Pazartesi gecesi İngiliz başkentinde düzenlenen ve çok beklenen filmin galası için kırmızı halı etkinliğindeki şık gezisi için ince ve parlak esmer kilitlerini dağınık, düz dokulu bir saç stilinde şekillendirmeyi seçti.

Saç aksesuarları

Yok

Profesyonel İpucu

Öne çıkanlar için giderken, özellikle saçlarınızı güçlü kimyasallarla ağartacağınız zaman, saçınızın olabildiğince sağlıklı olmasını sağlamak çok önemlidir. Sağlıklı kilitler yeni rengi daha iyi yakalayacak ve hoş bir parlaklığa sahip olacak ve bu da vurgularınızın daha iyi görünmesini sağlayacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *