Categories
Uncategorized

Orta Boy Saçlar için 8 Funky Saç Modeli

Çoğu insan düşünür orta uzunlukta saç biçimlendirmek zordur, çünkü uzun sayılamayacak kadar kısa ve kısa sayılamayacak kadar uzun. Burada yanıldığınızı kanıtlayacak sekiz harika ve korkak saç modelimiz var. Onlara bir göz atın ve giyeceğiniz bir sonraki saç stilini seçin.

Orta Boy Saçlar için Saç Modelleri # 1

orta boy saç modelleri (1)

Orta saça sahip olduğunuzda her şey mümkündür. Hem uzun hem de kısa saçlara sahip olmanın avantajlarından yararlanacaksınız. Kısa bir saç kesiminin zarif görünümünün tadını çıkarmaya devam ederken, şekillendirecek daha çok saçınız var. Orta uzunlukta saçlar ayrıca bu kadar uzun ve dalgalı bir saç kesimi yapmanıza izin verir. Bonus ile çabukayrıca.

Yanları ve arkası uzundur, üstteki tüyler daha da uzundur. Gözlerin üzerine uzun ve dalgalı bir şekilde düşüyor ve hiç bu kadar havalı görünmemişti. Bu sadece kalın ve dalgalı saçları olan erkeklerde harika görünecek türden bir saç kesimi. Doğal bukleler, çok fazla saç şekillendirme ürünü uygulamak zorunda kalmadan saçın daha da etkileyici görünmesini sağlar.

Orta Boy Saçlar için Saç Modelleri # 2

orta boy saç modelleri (2)

Drama ve yetenek seviyorsanız, bu sadece orta uzunlukta saçlarınızda yapabileceğiniz türden korkak bir saç modeli. Üstteki saçları uzun, kalın ve kıvırcık, yanları kısa ve kırpılmış halde tuttuğunuzda bu tür bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bu tür saçları şekillendirmek fazla bir şey gerektirmez. Ekstra tutuşlu bazı pomadların yardımıyla, saçları parmaklarınızla öne doğru getirin ve kalın ve dolgun görünmesi için şekillendirmeye başlayın. Uçların yumuşak ve ince göründüğünden ve nazikçe gözün üzerine düştüğünden emin olun.

Orta Boy Saçlar için Saç Modelleri # 3

orta boy saç modelleri (3)

Orta uzunlukta saçlar da eğlenceli ve seksi olabilir. Özellikle üstteki saçlar uzun ve dalgalı olduğunda ve mümkün olan en baştan çıkarıcı şekilde gözlerinizin üzerine düştüğünde. Saç kesimini alakalı tutmak için, yanları ve arkayı solabilir veya daraltabilir ya da hayran değilseniz kısa kesebilirsiniz.

Bu saç modeli, doğal ve kuru bir mat yüzeyle daha iyidir. Bir pomad veya saç şekillendirme mumu kullanabilirsiniz. Saçta herhangi bir parlaklık istemiyorsanız saç kilini de kullanabilirsiniz. Stili gevşek ve rahat tutun, bu yüzden biraz dağınık görünüyorsa tamamen sorun değil.

Orta Boy Saçlar için Saç Modelleri # 4

orta boy saç modelleri (4)

Orta uzunlukta saçlarınız varsa, bu korkak saç stilini de giyebilirsiniz. Uzun ve tüylü, tül dokulu ve dikenli. Bir karmaşa gibi görünüyor, ama gerçekten şık ve seksi bir karmaşa. Saçımızın her gün bu kadar dağınık görünmesine kesinlikle aldırmayacağız.

Saçı yana doğru tarayabilir ve bir miktar saç şekillendirme jeli veya saç spreyi ile stili yerine kilitleyebilirsiniz. Düzgün ve dikenli saçlardan hoşlanmıyorsanız, normal bir tarakla biraz yumuşatabilirsiniz. Oldukça esnek ve çok yönlü bir saç modeli ve hemen hemen herkes tarafından, her zaman, her yerde giyilebilir.

Orta Boy Saçlar için Saç Modelleri # 5

orta boy saç modelleri (5)

Orta uzunlukta saçlar aynı zamanda pürüzsüz ve seksi yan taraklar giymek için harika bir fırsattır. Alttan kesilmiş bir saç kesimi üzerindeki bu harika tarağa bakın. Doğru miktarda parlaklık ve tutuşla yumuşak ve ipeksi görünür. Gerçekten havalı traşlı kenarlarla tamamlanan saçın üstüne mükemmel bir şekilde oturur.

Elde edilmesi zor bir saç modeli değil. Yanlarda kısa, üstte uzun, alt kesim gibi bir saç kesimi yapın ve ardından en üstteki saçı istediğiniz gibi şekillendirin. Sadece saçınızı taradığınız yöne göre size tamamen farklı bir görünüm kazandırabilecek saç kesimi türüdür. Ve bu kitaplarımızda çok çok güzel.

Orta Saç için Saç Modelleri # 6

orta boy saç modelleri (6)

Orta uzunlukta saçlar aynı zamanda her türlü alttan kesilmiş saç kesimi için mükemmel uzunluktadır. Uzun saçların traş edilmiş saçlara düşmesiyle çok dramatik ve çarpıcı bir şey var, sence de öyle değil mi?

Bu ipeksi kaygan arka saç modeli de bir istisna değildir. Görünümü elde etmek için saçınızı uzatın ve ardından yanları ve arkayı tıraş edin. Üstteki kılları arkaya doğru tarayın. İstediğiniz kadar kaygan ve parlak görünmesini sağlayabilir ya da tamamen ipeksi ve doğal giyebilirsiniz. Nasıl giyersen giy harika ve harika görünecek.

Orta Boy Saçlar için Saç Modelleri # 7

orta boy saç modelleri (7)

Orta uzunlukta saçlar size belirli bir seksi ve erkeksi bir çekicilik verebilir. Seni her zamankinden daha erkeksi gösterebilir ve hepsi saç yüzünden. Büyük ve modaya uygun saç stilleri olmadan yapabilir ve temelden sadık kalabilirsiniz, ancak yine de iyi bir şekilde bir araya getirilmiş görünebilirsiniz.

Bu orta uzunlukta saç modeli, daha muhafazakar ve klasik zevklere sahip erkeklerde işe yarar. Yanların ve sırtın tüylü ve kalın görünmesine izin verebilir ve üstteki saçları kalın ve dolu tutabilirsiniz. Doğal olarak kıvırcık veya dalgalı saçlarınız varsa, uçları da kıvırcık ve ince görünmelidir.

Orta Saç için Saç Modelleri # 8

orta boy saç modelleri (8)

Ayrıca yanları ve sırtı kısa tutabilirsiniz, ancak üstteki saç daha uzun olmalıdır, böylece bu tür bir saç stilinde onu şekillendirebilirsiniz. Basit ve abartısız, ancak stil ve görünüm söz konusu olduğunda çok fazla yumruk atıyor.

Hacmi kontrollü ve saçı yönetilebilir tutmak için güzel bir parlaklığa ve güçlü bir tutuşa sahip iyi bir pomad kullanabilirsiniz. Saçın bütün gün yerinde kalacağından emin olmak istiyorsanız saç spreyi de uygulayabilirsiniz. Yine de dramatik ya da çok süslü bir şey yok. Sadece iyiliğe karşı dürüst, muhteşem saçlar.

Orta uzunlukta saçlarınızla yapabileceğiniz pek çok harika saç modeli var. Kişiliğinize, yaşam tarzınıza ve sahip olduğunuz saç türüne uygun olanı seçin. Kaygan veya doğal veya traşlı veya soluk saç kesimi ile giyebilirsiniz. Sadece yaratıcı olun!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *