Categories
Uncategorized

Mükemmel Bir Kışlık Puffer Mont Seçin | Moda giyim

Beş yıl önce, stilistler kirpi katlarının her sözünü eleştirdiler. Zaman geçiyor ve kirpi montları muzaffer bir şekilde trendlere geri dönüyor. Elbette seçici olmalısınız – en önemlileri hakkında konuşuyoruz.

2020/2021 kışı için mükemmel kirpi mont nasıl seçilir?

Ses

Güncel bir puffer paltoda bunun için en önemli şey ve belki de önümüzdeki on sezon hacmidir. Ne büyük boy (tersini beğenmezseniz) ne de ince olmalıdır – bu tür kirpi katları geçmişin unutulmuş bir özelliğidir. Kendinizi sarmak istediğiniz hacimli kabarık paltolara dikkat edin. Kesilerek hacim yaratan kozalar, battaniyeler veya kapitone tüylü paltolar – bu uzun süre modaya uygun kalacaktır.

Uzunluk

Stilistler, kendinizi kısıtlamamanızı ve istediğimizi seçmemenizi önerir. Sadece bir istisna dışında. Göbeği zar zor örten ultra kısa modeller, midi puffer paltolar, maksi battaniyeler. Birkaç sezon önce, bir puffer ceketin en tahmin edilebilir uzunluğu dizinin hemen üzerindeydi, ancak geçmişte kaldı.

Görünüşe göre mükemmel çok yönlü gardırop için bir kirpi ceket yeterli değil: sportif görünüm için kısa bir model ve en soğuk günler için uzun bir koza seçin.

Doku

Farklı seçenekler arasından seçim yapmayı mümkün kılan başka bir an. Bu sezon, tasarımcılar çeşitli malzemelerden ceketler çıkardılar. Kadife ve suni kürk güzel ve sıkıcı olmaktan başka her şeye benziyor. Yine de cilde özel dikkat göstermenizi tavsiye ederiz: Öncelikle modaya uygun. İkincisi, çok güzel. Ve en önemlisi, kullanışlıdır: Günlük bakım için nemli bir bez yeterlidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *