Categories
Uncategorized

Mor Kutu Örgülerine 9 Mükemmel Örnek

Mor kutu örgüler, farklı bir şey denemek isteyen Afrikalı Amerikalı kadınlar için mükemmel bir görünüm. Örgü, saçın düzenli ve düzenli görünmesinin yanı sıra birçok kişiliği ifade etmenin harika bir yoludur. Mor, biraz farklı bir şey istiyorsanız seçmek için harika bir renktir.

Mor Kutu Örgüler Neden En İyisidir

Mor, çok muhteşem bir renk olarak bilinir. Tarihsel olarak, mor boya en çok paraya mal oldu, bu nedenle yalnızca en zengin insanlar moru seçti. Tarzınızı ve zenginliğinizi göstermek istiyorsanız, bir sonraki saç kesiminiz için mor bir saç modeli seçebilirsiniz.

# 1: Parlak ve Kalın

cesur Mor Kutu Örgü saç kesimi

Parlak mor kutu örgüler tamamen dikkat çekicidir. Gerçekten neşeli bir saç modeli için bu örgü gölgesini diğer birçok parlak renkle birleştirin.

Şiirsel Adalet Örgüsü ile Gerekçeli Bir Açıklama Yapın

# 2: Hafif Gece Yarısı Moru

Mor Kutu Örgüler kadınlar için saç modeli

Gece yarısı moru, neredeyse siyah görünen harika, ince bir gölgedir. Renklerinin daha az belirgin görünmesini isteyenler için mükemmel bir renktir.

# 3: Mavi ve Mor Karışımlı Uzun Kutu Örgüler

siyah kız için uzun Mor Kutu Örgüler saç modeli

Mavi ve morun farklı tonlarını karıştırarak saçınıza çok farklı bir görünüm kazandırın. Örgü uzatma ile saçlarınızı dilediğiniz kadar uzun süre takabilirsiniz.

# 4: Süpürme

Mor Kutu Örgü saç kız için

Saçınızı bir taraftan diğerine tüm yollarla süpürün. Bunu yapmak, saç stilinizin ağırlığını ve uzunluğunu değiştirmenize yardımcı olur.

# 5: Blok Kalıpları

güzel Mor Kutu Örgüler saç modeli

Kutu örgülerle kafa derinizde birçok farklı desen gösterebilirsiniz. Düzgün ve temiz blok desenler, örgülü saç stillerine sahip Afrikalı Amerikalı kadınlar için çok popüler.

# 6: Makyaj Maçı

Kutu örgüleriniz için mor bir renk seçtiğinizde, buna uygun bir ruj seçmelisiniz. Dudaklarınızı saç renginizle mükemmel şekilde eşleştirmek, gerçekten dramatik bir etki yaratmanıza yardımcı olabilir.

# 7: Mavi Tonlar

Morun daha mavi tonları, daha parlak bir gölge arayan kadınlar için gerçekten güzel bir seçimdir. Rengi daha da geliştirmek için birkaç mavi şerit ekleyin.

# 8: Pastel Mor

Pastel Mor Kutu Örgüler saç modeli

Pastel tonlar, daha açık ten tonlarına sahip kadınlarda harika görünür, çünkü kullanıcıyı çok soluk göstermezler. Gölgeli mor renkler de harika görünüyor.

# 9: Benekli Mor

Tamamen mor bir renk seçmek yerine, birkaç mor ipi örgülerinize karıştırabilirsiniz. Bu, renginizin o kadar yoğun olmayacağı anlamına gelir.

Mor Saç Stilinde Muhteşem Balayage

Mor, kutu örgüler için harika bir renk olsa da, Afrikalı Amerikalı kadınlar için birçok seçenek var. Bu fikirlerin ilginizi çekip çekmediğini görmek için diğer listelerimizden bazılarına bakmayı deneyin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *