Categories
Uncategorized

Makasla Fade Saç Kesimi Nasıl Yapılır

Kendi başınıza makasla solmuş bir saç kesimi yapmak ilk başta biraz zor olabilir, ancak bir kez asıldığınızda, iyi olacaksınız. Bu konuda uzmanlaşmak size hem zaman hem de para kazandırabilir ve bu istediğiniz bir şey değil mi? Ancak bu adıma mükemmel bir şekilde hazır olduğunuzdan emin olun çünkü saçınızı mahvetmek istemezsiniz.

Makasla Saç Nasıl Soldurulur

Yapıyor soluk kesim Makas kullanmak biraz zor olabilir çünkü birçok profesyonel araca ihtiyacınız olacak. Şampuanlar ve saç kremleri, fön ve havluların en temel araçlar olduğunu unutmayalım. Saç düzelticiler, makaslar, elbette bir tarak ve ayna da ihtiyacınız olacak temel özelliklerdir.

Ayrıca, bir çift inceltme makasınız olduğundan emin olun. Gördüğünüz gibi bu araçlar sadece evinizde bulabileceğiniz bir şey değil, bu yüzden bunlardan bazılarını satın almanız veya en azından ödünç almanız gerekebilir.

Islat

makas almadan önce saçları ıslatın saç kesimi soldu

Her zaman bir havluyla kurutulmuş ıslak saçınızla başlayın. Ayrıca, hangi solma stiline gideceğinizden emin olun. Fikrinizi her zaman hazır bulundurun. Saç kesme makinenizi alın ve her seferinde bir taraf yapın.

İlgili Bazı Makaleler

Çalıştır

solmuş bir saç kesimi için kesme makineleri

Bu düzelticileri tutarken doğru bir koruma seçmeniz gerekir. Muhafız ne kadar düşükse, solma kesimi o kadar kısa olacaktır, bu yüzden bu altın kuralı unutmayın. Şimdi, eğer bir demet saçınız varsa, onu olabildiğince çok kesmek isteyebilirsiniz çünkü daha az saçla çalışmayı daha kolay bulacaksınız.

Çoğu erkek, başlangıç ​​olarak 2 veya 3 numara ile gider. Bu ilk seferinizse gerçekten sakin olun ve kendinizi incitmek yerine yavaşça yapın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *