Categories
Uncategorized

Koşuşturan Sabahlarınız İçin 12 Kolay Saç Modeli

Sabahları sadece aynaya bakmak ve saçınızın dağınık olduğunu ya da yalnız bırakılamayacak kadar fena göründüğünü görmek için acele etmekten daha kötü bir şey yoktur. Doğal olarak kıvırcık saçlı biri olarak, cephaneliğimde bazı hızlı ve kolay saç stillerine sahip olmanın, özellikle yoğun sabahlar için (veya daha büyük olasılıkla, geç kaldığımda!) İyi bir fikir olduğunu öğrendim. Sabahları atla düşük midilli ve dağınık bir topuz ve kolay saç modeli oyununuzu geliştirin. Aceleniz olduğunda saçınızı nasıl harika göstereceğiniz konusunda bazı fikirlere ihtiyacınız varsa, bu 12 saç stiline bir göz atın!

1. En İyi Düğümler

Hayatınız dağınık bir topuz etrafında dönerken, üst düğümle biraz daha parlak görünmesini sağlamaya çalışın! Bu görünümde başarılı olmak için, topuza başlamadan önce topuzu başınızın en üst kısmına yerleştirin. Saçı bağlamadan önce daire içine alarak veya bir örgü deneyerek daha az dağınık olmasını sağlayın. Her zaman bir kez kurulduktan sonra kabartmayı unutmayın, böylece çok sıkı görünmesin ve yüzünüzün etrafındaki bazı gevşek parçaları aşağı doğru çekin ve artık hazırsınız!

Koşuşturan Sabahlarınız İçin 12 Kolay Saç Modeli

2. Bükülmüş Arka Taraflar

Saçımı yapmak için ne kadar zamanım olursa olsun, bu benim en sevdiğim saç stillerimden biri. Saçımın geri kalan kısmı ne kadar kıvrılma veya dağınıklık gösterirse görünsün mükemmel olduğunu düşünüyorum, yanları geriye doğru bükmek ve onları sabitlemek her zaman kıvrımı veya dalgayı anlamlı kılar. Düz saçlarınız olsa bile, yanları arkaya doğru bükmek, görünüşünüze biraz ekstra bir şey verirken, yapması süper kolay olur! Saçınızın uzunluğuna bağlı olarak, sabitlemek için bobin pimleri, bir klips veya bir lastik bant kullanabilirsiniz!

Koşuşturan Sabahlarınız İçin 12 Kolay Saç Modeli

3. Eşarplı Yüksek Midilli

Saç eşarp trendine atlamadıysanız ne bekliyorsunuz? Herhangi bir kıyafeti veya saç stilini anında biraz daha şık gösterir ve onu yüksek bir midilliye eklemek çok kolay! Kıyafetinize mükemmel bir şekilde uyan bir atkı seçin ya da zıt renk veya desenle patlatın ve midillinizin (veya üst düğüm!)

Koşuşturan Sabahlarınız İçin 12 Kolay Saç Modeli

4. Sütçü Örgüleri

Bu örgüler birkaç yıldır popülerliğini koruyor ve yapmanın ne kadar kolay olduğunu, nedenini anlayabiliyorum. Bunu yapmanın birçok farklı yolu var, tercih ettiğiniz örgüyü kullanarak, ancak temel fikir her iki tarafa iki örgü yapmak ve sonra sarmak! Saçınız daha kısaysa veya saçınızın bir kısmını aşağıda tutmak istiyorsanız, kulağınızın yanındaki küçük bölümleri çekerek, örerek ve üzerinden geçerek her zaman yarım yukarı yapabilirsiniz!

Koşuşturan Sabahlarınız İçin 12 Kolay Saç Modeli

5. Örgülü Topuz

Bu saç modeli sizi uyandıracak ve aynı anda şık bir görünüm kazandıracak! Başınızı ters çevirin ve boynunuzun ense kısmından başlayarak topuzun olmasını istediğiniz yerde durun. Ardından saçınızın geri kalanını toplayın ve dağınık bir topuz veya üst düğümün içine koyun. Önden basit görünecek ama arkada ilginç bir detay olacak!

Koşuşturan Sabahlarınız İçin 12 Kolay Saç Modeli

6. Half-Up Top Knot

Saçlarım çeşitli uzunluklarda olmuştu ama çoğunlukla omzumda ya da üstünde, bu da pürüzsüz bir tepe düğümünü imkansız hale getiriyor. Yarım yukarı düğümün devreye girdiği yer burasıdır. Gün boyunca saçlarımın yüzümden çıkmasını seviyorum ve bu, hala en iyi düğüm trendine girerken bunu yapmanın harika bir yolu. Tıpkı normal üst düğümde olduğu gibi, örgülü bir topuz veya bükülmüş bir topuz yapabilirsiniz ve gerçekte sadece birkaç dakika sürdüğü halde saçınızda biraz zaman geçirmişsiniz gibi görünecektir!

Koşuşturan Sabahlarınız İçin 12 Kolay Saç Modeli

7. Tuck And Cover

Bu saç modeli, daha uzun saçlı kızlar için harikadır ve saçlarınızı hala dik tutarken kafa bandı için bir fular göstermenin harika bir yoludur! Kafa bandını başınızın üzerine, saçınızın üzerine koyun. Ardından, arkaya doğru hareket eden bölümleri sarın. Son olarak, kalan saçı bir chignon oluşturarak içeri sokun. Bu görünümün en iyi yanı, saçınızı aşağıya çektiğinizde, ısınmayan bukleleriniz olacak!

Koşuşturan Sabahlarınız İçin 12 Kolay Saç Modeli

8. Pompadour

Patlamalarını suratından çıkarmak istiyorsan, bu kolay ve hızlı bir stil! Küçük bir ön kısmı toplayın, hafifçe çekin ve küçük bir puf oluşturacak şekilde yerine tutturmadan veya sabitlemeden önce hafifçe geri çekin. Bu saç modeli, saçınız aşağıdayken veya yüksek bir midilliye eklenmişken harika görünüyor! Özellikle her saç uzunluğunda çalıştığı için harika bir görünüm!

Koşuşturan Sabahlarınız İçin 12 Kolay Saç Modeli

9. Midilli

Bu sizi çocukluğunuza biraz geri getirecek, ancak düz, düşük bir at kuyruğu giydirmenin harika bir yolu! Saçınızı düşük bir midilli şeklinde toplayın ve bağlayın. Ardından, sıkmadan önce at kuyruğunu açıklıktan çevirmeye yetecek kadar lastik bandı kafadan çekin. Bunu sadece bir geçişle veya birkaç kez yapabilirsiniz, her iki şekilde de şık görünür ve saçınızın dokunma meraklısı görünmesini sağlar.

Ayrıca bakınız

Koşuşturan Sabahlarınız İçin 12 Kolay Saç Modeli

10. Düşük Topuz

Düşük dağınık bir topuz sıkıcı bir saç modeli olabilirken, onu kolayca renklendirebileceğinizi unutmayın! Saçınızın ön tarafına biraz ilgi katmak için bir topuzun içine koymadan önce yanlarınızı geriye doğru bükün. Veya, fransız örgüsü veya Hollandalı, yanları veya yanları topuzun içine geri örebilirsiniz – sadece sabitlemeden önce örgüyü kreplemeyi unutmayın!

Koşuşturan Sabahlarınız İçin 12 Kolay Saç Modeli

11. Yan Örgü

Yine, bu daha uzun saçlı insanlar için harika bir seçimdir ve daha kolay olamaz! Basitçe tüm saçınızı bir tarafa çekin ve basit bir örgü yapın ve bağlamadan önce krep yapın ve bitirdiniz! Giydirmek istiyorsanız, önden biraz gevşek saç çekin veya balık kuyruğu gibi meraklı bir örgü deneyin!

Koşuşturan Sabahlarınız İçin 12 Kolay Saç Modeli

12. baba şapkası

Son olarak, eğer saçınız umutsuz bir dağınıksa ya da evinizden ayrılmak zorunda kalırsanız, tam bu dakika, şapka oyununda utanılacak bir şey yok. Eğer havanız rahatsa, aralarından seçim yapabileceğiniz sonsuz miktarda işlemeli baba şapkaları vardır, ancak görünüşü giydirmeniz gerekirse diye meraklıyı kadife veya deri içinde görünmesini sağlayın. Saçınız aşağıya veya düşük bir midilli ile atın ve kapıdan dışarı çıkın!

Koşuşturan Sabahlarınız İçin 12 Kolay Saç Modeli

Koşmak istediğiniz sabah saç stiliniz nedir? Aşağıda paylaşın!

Emily Bell

Emily Bell, Central Michigan Üniversitesi’nden Halkla İlişkiler konsantrasyonu ile Gazetecilik derecesi ile mezun olmuştur. Şu anda Florida sahilinde kocası ve köpeğiyle birlikte yaşıyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *