Categories
Uncategorized

Kızıllar İçin En İyi Mavi Işık Gözlüklerinden 5’i

20/20 vizyonla kutsanmış olsanız bile (ve Kızıl saç!), gözlerinizin biraz dinlenmeye ihtiyacı olabilir. Telefonlar, bilgisayarlar ve tabletler kısa dalgalı mavi ışığa sahiptir – bu nedenle ekran bu kadar çekici ve parlaktır. Mavi ışığın kendisi, insan gözüyle görülebilen renk yelpazesindeki kısa dalgalı mavi bir ışıktır. Dalga boyu elektromanyetik spektrumun mavi kısmındadır. İnsanlar ekranlardan yayılan mavi ışığın sağlık üzerindeki etkileri konusunda endişelenmeye başladı. Dan beri kızılların daha hassas olduğu biliniyorBaş ağrısı veya göz yorgunluğunun neden arttığını merak ediyor olabilirsiniz.

Bu nedenle, giderek daha fazla insan mavi ışıklı gözlük (reçeteli veya reçetesiz) takıyor. Artık pek çok marka bu mavi ışık filtrelemesini sunuyor ve bizde gözlerinizi dinlendirecek, bankayı kırmayacak ve ateşli kırmızı kilitlerinizi tamamlayacak bir listemiz * var.

1. İşlev modayla buluşuyor

Mavi ışıklı gözlük oyununda yeniyseniz ve çok fazla yatırım yapmak istediğinizden emin değilseniz, bu Amazon bulgusu mükemmel bir seçim olacaktır. Bu özel çift yüksek puan aldı ve harika incelemelere sahip, ayrıca 14 farklı renk seçeneğiyle geliyor.

Occffy Blue Işık Filtreli Bilgisayar Gözlükleri, 20 $

2. Hipster Altın

Bu çift bir başka harika Amazon bulgusudur, ancak biraz yenilikçi yetenekleri vardır. Altın ve pembe altın olarak mevcuttur.

SOJOS Cat Eye Mavi Işık Gözlükleri, 20 $

3. Kırmızıyı görmek

Bu durumda kırmızıyı görmek iyi bir şeydir. Bu Warby Parker çerçeveleri, biraz kedi gözü görünümüne sahip ve “öküz kanının solması” gibi bir renk adıyla, diğerleri görünüşünüzü ciddiye alacağını bilecek.

Warby Parker Maren Gözlükler145 dolar

4. Doğru

Kaplumbağa biz kızıllar söz konusu olduğunda gerçekten nötr bir renktir ve bu çift kişisel bir favoridir. Warby Parker, kaplumbağa tonuyla gelen birçok seçeneğe sahiptir, ancak bu özel çift klasik, ince bir çerçeve ve tam olarak doğru.

Warby Parker Wright, 95 $

5. Pembe Hissetmek

Gül renkli gözlüklerle dünyaya bakmak hepimizin yararına olabilir ve bunlar mavi ışığı bloke ederken, her şeyi biraz daha net görebilirsiniz. Brooklyn Köprüsü’nün yapımını denetleyen ilk kadın mühendis olan Emily Roebling’in adını aldı, bunları takmamak ve kendi başına bir süper kadın gibi hissetmemek zor olurdu.

Felix Grey Roebling, 95 $

Redhead gibi sallayın!

* Gözleriniz için daima tıbbi yardım alın. Bu önerilen markalar sadece tavsiyedir ve göz reçetenize dayalı değildir.

H2BAR Box’a abone olun: Kızıllar için aylık ve üç aylık güzellik abonelik kutusu! REDHAIR kodunu% 10 indirim için kullanın. Şimdi abone olun!

 

/ *

Posta Kızıllar İçin En İyi Mavi Işık Gözlüklerinden 5’i ilk ortaya çıktı Kızıl saçlı nasıl olunur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *