Categories
Uncategorized

Kızıl Saçlıların Boyunda Ense Üzerinde Genellikle Sarışın Bir Çizgi Var

Bu sayfadaki bağlantılardan komisyon alabiliriz, ancak yalnızca sevdiğimiz ve ‘kızıl saçlı dostu’ olduğunu düşündüğümüz ürünleri öneriyoruz. Tam açıklama.

Birçok kızılların güneşten doğal sarışın vurguları var. Yaz aylarında kırmızı buklelerinize doğal olarak dokunan sarı bir ışıltı daha çok görebilir ve ardından sonbahar ve kış aylarında solabilir. Ancak, çoğu kızılın yıl boyunca sahip olduğu bir sarışın çizgi var. Boynun ense kısmında ve kırmızı denizde belirgin bir sarı çizgi.

İçinde 2018 Reddit gönderisi, kızıl saçlı bir kullanıcı aşağıdaki resmi yayınladı ve “Boynumun ense kısmında büyüyen bu rastgele sarışın çizgi” dedi.

Diğer kızıllardan 33’ün üzerinde yorumda aynı çizgiye sahip olduklarını söyleyen bir anne, kızıl saçlı oğlu hakkında şunları yazdı: “Oğlum neredeyse aynı renkte saçlara sahip ama her yerinde gümüş parçalar var (yedi yaşında). Doktor endişelenecek bir şey olmadığını söylüyor – bu sadece kızıl saç genindeki bir tür mutasyon. Bence çok güzel! “

Gibi kızıl saçlıs, mutant gen hakkında bir şey duymuş olabilirsiniz: MC1R. Kızıl saç yapan gendir! 2018’de röportaj yaptık Dr. Leslie Baumann Redhead podcast’i nasıl olunur. “Kızıl saç, MC1R’de iki mutasyon kopyası olan insanlarda görülüyor” dedi.

Peki, kızıllar rastgele bir sarışın çizgi yakaladığında ne olur? Baumann, “Kızıl saçlara ve çillere neden olan MC1R genindeki kusurdur” diyor. Sarı bir çizgi oluştuğunda, kızıl saça neden olan mutasyon o bölgede bozulmaz ve sarıya dönüşür. İlginç, sağ?

Bu, kızılların gerçek tek boynuzlu atlar olmasının bir başka nedeni.

Sarışın bir çizginiz var mı? Bizimle paylaşın!

Redhead gibi sallayın!

H2BAR Box’a abone olun: Kızıllar için aylık ve üç aylık güzellik abonelik kutusu! REDHAIR kodunu% 10 indirim için kullanın. Şimdi abone olun!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *