Categories
Uncategorized

Kısa Saç 2021 Modası İçin 14 Düğün Saç Modeli

Gelin için gelinlik seçiminden daha önemli ne olabilir? Sadece düğün saç modellerinin seçimi. Kısa saç kesiminiz varsa, kısa saçlar için en moda düğün saç modelleri seçimimizde uygun bir düğün imajı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Kısa saçlar için 14 düğün saç modeli

Düğümü bağlamaya karar vermiş olmanız, bir düğün saç modeli yapmak için saçınızı uzatmanız gerektiği anlamına gelmez. Düğün modası trendleri her yıl değişiyor ve pullu cila ile doldurulmuş hantal karmaşık saç stilleri uzun zamandır modası geçmiş durumda. Saç modeli ne kadar doğal görünüyorsa, üzerinde ne kadar az şekillendirme aracı kullanılırsa, önümüzdeki sezonda o kadar alakalı ve şık görüneceksiniz. Klasik bir Bob veya şık bir peri saç kesiminiz varsa, bu, gelinin klasik imajına sığamayacağınız anlamına gelmez. Ve şimdi düğün resminizi arıyorsanız, kısa saçlar için düğün saç stilleri için en ilginç fikirlerden oluşan seçimimizi kesinlikle işe yarayacaksınız.

1. Hafif Bukleler

Nazikçe kıvrılmış kısa bukleler yüzü nazikçe çerçeveler ve en sıradan kısa saç kesimine bile romantik bir dokunuş verir. İpleri saç maşasına sarın ve parmaklarınızı açın.


2. Çiçek Tacı

Beyaz güllerin tacında gerçek bir prenses gibi hissedeceksiniz. Uzun patlamalardan bir yan örgüyü örün, dikkatsiz bukleler oluşturun, saçınızı taze çiçeklerle süsleyin – ve “Boho” tarzında şık bir saç modeli hazır.


3. Romantik Peri

Eğer çok kısa bir saç kesiminiz varsa, en iyi çözüm onu ​​modaya uygun bir düğün aksesuarı ile süslemektir: saç tokası, zarif tarak, bandaj veya çiçekli çember.


4. Göz Alıcı Tüyler

Arkaya kayan saçlar yüzü açar ve gözleri vurgular. Saçınızın dokusunu taklit eden muhteşem bir aksesuar, sadece özgün bir dekorasyon olmakla kalmayacak, aynı zamanda imajınıza eğlenceli bir hava katacaktır.


5. Retro Tarz

Temel saç modelleri – kademeli uçları ve uzun örgü patlamaları olan çeneye kadar Bob uzunluğu. Alnı kısmen kaplayan geniş dantel şerit, görüntünüze vintage bir dokunuş katar. Retro bir düğün için harika bir fikir.


6. Kabarık Bukleler

Deneyimli kuaförler, kısa saçlarınız olsa bile hacimli bir saç modeli yapabilirler. Köklerde yükselen yumuşak hacimli bukleler, baş üzerinde bir taç etkisi yaratır ve Kraliyet görünümlüdür. Saçı köklerinden tarayın ve kolay sabitlenen bir oje ile sabitleyin.


7. Lavanta Dokuma

Gelinin üzerinde gümüş vurguları olan yumuşak lavanta saç rengi karizmatik ve çok modern görünecek. Başın her iki tarafındaki “balık kuyruğunu” örün, taze çiçeklerle süsleyin. “Boho” tarzında giyinmek için mükemmel.


8. Patlama Pompadour

Pembe, Marquise de Pompadour veya Elvis Prestley’in imajından esinlenerek patlamalarla harika bir fikir sergiliyor. Bu saç modeli, sıradışı ve kendine güvenen bir kız için uygundur. Büyük çaplı forseps patlamalarına sahip bir saç maşası vidalayın, bir dalga oluşturun ve verniği sabitleyin.


9. At Kuyruklu Bob

Oldukça sportif bir saç modeli bile yenilebilir. Asimetri üzerine bir bahis koyun: fasulye sargısının sol tarafı bir saç maşası üzerine sarın ve parmaklarınızı bukleler oluşturun ve karşı tarafta birkaç örgü örün. Cesur görüntü, mini elbiseyi ve yüksek topuklu ayakkabıları tamamlayacak. Bob-s-kosichkami


10. Kolay Karışıklık

Hafif bir kafa karışıklığı ve düzensizliğin olduğu saç stilleri, en moda ve alakalı olanlar arasındadır. Yanlardaki saçları at kuyruğu şeklinde örün, bir demet halinde toplayın, saç tellerinden düşerken bırakın. Taze çiçekler, ciddiyetin bitmiş görünümünü verir.


11. Kabarık Mini Topuz

Klasik bir topuz yapmak için uzun saçlara sahip olmak gerekli değildir. Bob saç kesiminiz veya Bob uzun çeneniz varsa, saçı küçük bir demet halinde toplayabilir ve çivi tellerini ve görünmez tutabilirsiniz. Saçın önünü bir yünle kaldırın. Görünümü tamamlamak için incili güzel saç fiyonkları.


12. Yunan Tacı

Bu saç modeli Yunan tanrıçalarının favorisiydi, bu yüzden tekrar etmek istemez misin? Saç hacminin etkisini yaratarak saçı alçak bir topuzda toplayın. Bir taç gibi bir düğün dekorasyonu, özellikle maun veya Bordo gibi saça doygun renklere bakmak için avantajlıdır.


13. Vintage Bukleler

Retro bir düğün saç modeli seçerseniz kadınlığınızı en az iki katına çıkarmış olursunuz. Görüntü, 20’li yılların modasından ilham alıyor. Vintage aksesuarla süslenmiş yumuşak vintage dalga, özellikle uzun fasulye üzerinde harika görünüyor.


14. Çiçekli Çelenk

Pastel tonların devasa taze güllerinden oluşan bir çelenk, her uzunluktaki saçlar için en romantik çözümdür. Rustik veya halk tarzında bir sonbahar düğününde özellikle iyi görünüyor.

Gördüğünüz gibi, kısa saçtan çarpıcı bir düğün saç modeli yapmanın pek çok yolu var. Düğününüz eğlenceli, parlak fotoğraflar ve evlilik hayatının ortak yılları mutlu ve uzun olsun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *