Categories
Uncategorized

Kırpılmış Kotlar ve Çorapsız Moda mı? | Moda giyim

Çok uzun zaman önce, herkes ayak bileğini ortaya çıkaran çorapsız kırpılmış pantolonlar giyiyordu. Bunu yapmayı kes! Birincisi, artık moda değil, ikincisi soğuk çünkü kış geliyor. Bugün size ayak bileklerini soğuktan ve imajınızı – başarısızlıktan kurtaracak beş yardımcıdan bahsedeceğiz. Soğuk mevsimde ayakkabı ve pantolonlar nasıl düzgün bir şekilde birleştirilir?

Yüksek çorap

Soğuk mevsimde spor ayakkabı giymeye devam ederseniz (örneğin, yalıtımlı olanlar), zaten kotun altında bitecek kalın uzun çorapları seçin.

Çoraplar tek renkli olabilir ve görüntünüzle eşleşebilir veya tamamen farklı olabilir. Komik çizimler ve yazılar içeren çorap modelleri de önemlidir.

Tayt

Süslü taytlar riskli bir iştir. Polka dot veya kareli desenleri görüntünüze entegre etmek kolaydır, ancak daha karmaşık desenlerle her şey o kadar basit değildir. Hala onları elbiseler ve eteklerle nasıl birleştireceğinizi anlamadıysanız, resme pantolon eklemeyi deneyebilirsiniz. Tayt üzerindeki desen, sadece ayakkabı ile kotunuzun paçası arasındaki boşlukta görülebilir.

Botlar ve ayak bileği botları

En pratik sonbahar / kış ayakkabısı birkaç sorun ekleyebilir. Örneğin, kırpılmış kot pantolon seçerseniz. Bu durumda kot pantolonunuz ile çizme arasında dar çorap veya tayt ile örtülmesi gereken bir boşluk oluşur.

Bununla birlikte, dikkate alınması gereken bir şey var: boşluk oranları değiştirir ve bacakları görsel olarak daha dolgun hale getirebilir ve sizi – daha alçak. Bu durumda özellikle renge dikkat etmeniz gerekir.

Trompet çizmeler

Kırpılmış ve çok gevşek olmayan kot pantolon veya pantolon olması durumunda, bu sezonla ilgili olan trompet çizmeler görünümünüzü kurtarabilir. Korkunç bir şey yapıyoruz: pantolonlarımızı botların içine sokuyoruz (bu arada, geçmişten gelen moda bir yasak, zaten ihlal edilebilir).

Geniş kot pantolon

2020’nin en yeni geniş paçalı kotları ve palazzo pantolonları ne olacak? İki seçenek var.

İlki daha klasik: ayakkabıları geniş pantolonların altına saklıyoruz. Bununla birlikte, sonbaharın en az hoş olan özelliklerini de unutmayın: sokaklar kirli, bu da pantolon bacaklarını en az bir kez yukarı kıvırmanın daha iyi olduğu anlamına geliyor.

İkincisi modaya uygun: geniş pantolonları botların içine sokarız. Bu teknik, sert botlarla veya traktör tabanlı Chelsea botlarla şık bir görünüm oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Ancak botlara veya ayak bileği botlarına topuklu ayakkabı giymesi pek olası değildir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *