Categories
Uncategorized

Kirpik Büyümenizi Nasıl Arttırırsınız?

Kirpik Büyümenizi Nasıl Arttırırsınız?

üzerinden

Her güzellik aşığı, gökdelen yüksekliğinde muhteşem kirpiklere sahip olmayı hayal eder. Sahte kirpikler harikadır, ancak sinir bozucu sahteliğe bağlı olmayan doğal uzun kirpiklere sahip olmak daha da iyidir. Örümcek bacak kirpikleriyle doğmadıysanız ve bunlara ulaşmak istiyorsanız, keşfetmek için okumaya devam edin. kirpik büyümenizi nasıl artırabilirsiniz çabucak ve kolayca.

1. Kirpiklerinizi Kolaylaştırın

Kirpik Büyümenizi Nasıl Arttırırsınız?

üzerinden

Ne yazık ki, kirpiklerinizin uzunluğunu ve kalınlığını artırmak için yaptığınız bazı şeyler muhtemelen büyümelerini engelliyor.

Kirpik büyümenizi artırma konusunda gerçekten ciddiyseniz, kirpiklerinizi kıvırmaktan ve taklit yapmaktan biraz ara vermeyi deneyin. Bu tekniklerin her ikisi de kirpiklerinizi zamanla zayıflatabilir ve çekerek büyümenin azalmasına neden olabilir.

2. Maskarayı Tekrar Uygulama

Kirpik Büyümenizi Nasıl Arttırırsınız?

üzerinden

Günün yarısında makyajını tazeliyorsan fazladan rimel kat sürmek istemine diren. Şansınız, maskaranızın yeniden uygulanmasına gerek yoktur ve eğer öyleyse, daha iyi bir rimel formülüne yatırım yapmayı düşünebilirsiniz.

Maskaranızı gün boyunca tekrar uygulamak kirpiklerinizi daha fazla strese sokar ve onları zayıflatarak bodur büyümeye neden olabilir.

3. Makyajı Yavaşça Çıkarın

Kirpik Büyümenizi Nasıl Arttırırsınız?

üzerinden

Geceleri göz makyajınızı çıkarırken, maskaranızı çıkarmak için asla kirpiklerinizi çekmeyin veya çekmeyin. Bunun yerine, makyaj temizleyicinizi pamuklu bir pedin üzerine uygulayın ve pamuklu pedi kirpikleriniz üzerinde yaklaşık otuz saniye boyunca sıkın.

Bu numara seni yumuşatmalı maskara. Ardından sert bir şekilde çekip çekerek kirpiklerinizi zayıflatmadan kirpikinizden nazikçe silebilirsiniz.

4. Yağ Kullanın

Kirpik Büyümenizi Nasıl Arttırırsınız?

üzerinden

Uyumadan önce kirpiklerine jojoba veya hindistancevizi yağı sürmek kirpiklerinin uzamasına yardımcı olabilir. Her gece yağı kirpiklerinizin ucuna kadar masaj yapın. Bu, kirpiklerinizi canlandırabilir ve zamanla onlara uzunluk ve kalınlık katabilir.

5. Protein Tüketin

Kirpik Büyümenizi Nasıl Arttırırsınız?

üzerinden

Diyetinizin kirpik büyümeniz üzerinde önemli bir etkisi olabilir. Protein açısından zengin yiyecekler yemek, kirpik büyümesini teşvik etmeye ve kirpiklerinin daha uzun ve kalınlaşmasına yardımcı olabilir. Protein açısından zengin yiyecekler arasında balık, fasulye, yoğurt, yumurta ve kabuklu yemişler bulunur.

6. Vitaminlerinizi Alın

Kirpik Büyümenizi Nasıl Arttırırsınız?

üzerinden

Bazı vitaminler kirpiklerin büyümesini artırmada son derece etkili olabilir. Artan kirpik büyümesi, gerçekten her sabah birkaç ekstra hap atmak kadar kolay olabilir! Büyümesini teşvik etmede en etkili olan vitaminler kirpikler hem uzunluk hem de kalınlıkta Vitamin B-3 Vitamin C, Vitamin H ve Vitamin E’dir.

B-3 vitamini kirpiklerinizi güçlendirir, saç köklerinize kan dolaşımını iyileştirir ve kirpiklerin dökülmesini engeller. C vitamini kirpiklerinizi nemlendirir ve onları saç uzamasını yavaşlatabilecek her türlü enfeksiyon veya virüsten korur. Benzer şekilde, H Vitamini kirpiklerinizi kalınlaştırır ve kurumasını ve dökülmesini önler. E Vitamini kirpiklerinizi nemlendirir ve saç köklerinizin maruz kaldığı her türlü hasarı onarır. Tüm bu vitaminleri günlük diyetinize eklemeyi deneyin. Kirpiklerin büyümesini ve sağlığını artırmak için harikalar yaratabilir.

7. Yeşil Çay Uygulayın

Kirpik Büyümenizi Nasıl Arttırırsınız?

üzerinden

Doğal yeşil çayın içerdiği flavonoidler, kirpiklerin kıl köklerini temizlemeye ve büyümelerini teşvik etmeye yardımcı olur. Basitçe bir demlik yeşil çay demleyin, soğumasını bekleyin ve doğal çayın saç uzatma faydalarından yararlanmak için biraz kirpik diplerinize uygulayın.

Ya uzun kirpiklerle doğduğun ya da olmadığın bir efsanedir. Kirpiklerinizin orijinal uzunluğunu, güzellik hayallerinize daha iyi uyan bir şeye dönüştürmenin kesinlikle yolları vardır. Öğrenmek için bu gönderideki ipuçlarını kullanın kirpik büyümenizi nasıl artırabilirsiniz Böylece doğal olarak gideceğinizden emin olabilirsiniz ve sahtekarlıklarınızı sonsuza kadar bir kenara atabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *