Categories
Uncategorized

Kalın Saçlı Erkekler İçin En İyi Şampuan

erkek-kıvırcık-saç-stilleri-2015

Kalın Saçlar İçin En İyi Erkek Şampuanları

İster kalın bir saçla spor yapıyor olun, ister daha fazla saç uzamasını teşvik etmek için tımar ürünleri kullanıyor olun, saçınızı şekillendirme şekliniz hissetme ve kendinden emin görünme açısından tüm farkı yaratır. Denklemin bir kısmı, saç tipinize en uygun olan doğru saç mumu, jeli veya macunu seçmektir. Sırf kalın saçlarınız olması, dalgalı veya kıvırcık olamayacağı anlamına gelmez. Tüm muhafazalar size onu kontrol etme yeteneği sunmaz.

Denklemin ikinci bölümü, kalın saçlar için en iyi şampuan. Çoğu erkek nakit para için daha pahalı organik şampuan, ki bu tamamen iyi. Ancak bu, nakit sıkıntısı çeken bizler veya kalın saçlar için tüm bu şampuanların kapsayacağı özel bir şampuana ihtiyaç duyanlar için her zaman bir seçenek değildir:

71TfiCfg6VL._SX522_

1. Paul Mitchell Çay Ağacı Limon Adaçayı Kalınlaştırıcı Şampuan ve Saç Kremi (41 $)

Paul Mitchell Tea Tree Lemon Sage Yoğunlaştırıcı şampuan ve saç kremi paketi, kıvam arttırıcı ajanların etkili bir karışımını sunar. Saçınızı duruladıktan sonra, taze ve sağlıklı hissettiren bir yele kalırsınız. Muhtemelen saçla ilgili her türlü üründe yaygın olarak kullanılan Panthenol, hasar görmüş saçları iyileştirir ve saç uçlarının kırılma olasılığını azaltır. Hoş bir koku yaymaya yardımcı olan birkaç doğal içerik ustaca eklenir. İnsanlardan büyük ölçüde olumlu bir yanıt alan Paul Mitchell şampuanı saçı ağırlaştırmaz, bunun yerine bol miktarda hacim ekler ve daha kabarık görünmesini sağlar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *