Categories
Uncategorized

Kadınların Nitelikleri Erkekler Seviyor Ama Asla İtiraf Etmeyecek | İlişkiler

Bütün erkekler bunu itiraf etmez, ancak çoğu, bazı kadınların sahip olduğu bu basit nitelikleri sever. Ve bu arada onlara sahip olmak çok kolay.

Adam sana yardım etsin

Feminizm çağında beyefendi olmak zor. Çünkü kadınlar bugünlerde her şeyi kendi başlarına halledebiliyor. Ancak adamlarımız hala ihtiyaç duyulmaktan ve yardım etmekten zevk almak hanımına. Bu, bir kişinin özgüvenini artırmanın basit bir yoludur. Bunu açıklamasa bile, zaman zaman size yardım etmesine izin verirseniz minnettar olacaktır.

Saçına Dokun

Tüm kadınlar saçlarına dokunulmasını sevmez, özellikle de saç şekillendirmeye çok zaman harcadılar. Erkeklere gelince, saçlarına dokunduğunuzda seviyorlar. Hafif bir baş masajı da harikadır. Daha sık yapmaya çalışın.

Onu dinle


Bir adam konuşurken, bu sadece konuşmak değildir. Önemli bulduğu bir şeyi paylaşıyor, güven gösteriyor. Ve buna en iyi tepki saf dikkattir. Adamını dinle! Partnerinize gerçekten ilgilendiğinizi ve onunla ve gerçekten söylemeye değer bulduğu şeyleri önemsediğinizi hissettirir.

İnsiyatifi almak

Adam ilk adımı atana kadar beklemeyin. Arayın, mesaj atın veya çıkın. Önce harekete geçin! Pek çok utangaç adam var ve kötü bir deneyim yaşamış olanlar ve bunun sonucunda reddedilmekten korkanlar var. Aklında bulunsun. Partneriniz o kadar çekingen olmasa bile, girişiminizi takdir edecektir.

Sevgiyi Göster

Elini tut, ona sarıl, yanağına bir öpücük ver – ve erkeğin buna bayılacak! Halk arasında sevgi göstermek (elbette uygun durumlarda ve yerlerde) onunla olmaktan gurur duyduğunuz anlamına gelir. Bir erkeği en pahalı kıyafeti giymekten daha kendinden emin yapar.

Şakalarına Gül


Çoğu erkek, kadınların duygularını göstermesini sever, özellikle de iyi olanlar. Çünkü bu, ona yakın olabileceğiniz anlamına gelir. Aynı zamanda kendilerini iyi hissederler çünkü ruh halinizi nasıl yükselteceklerini bilirler. Bu yüzden kolay: Bir erkek bir şaka anlatırsa gülün. Zaten biliyor olsan bile.

Kırmızı giyin

Journal of Personality and Social Psychology’ye göre erkekler özellikle kırmızılı kadınları cezbetmek. Daha çekici olarak algılanırlar. Bu arada, kırmızı giyen erkekler kadınlara daha sevimli ve daha akıllı görünüyor.

Ona güven

Erkekler kahraman oynamayı sever. Korktuğunuzda, korunmak için ona yaslanın. Ve çevremizde artık mamutlar ve diğer vahşi tehditler olmadığına göre, örneğin bir korku filmi izlemek gibi başka durumlarda sizi savunmasına izin verin. Erkekler, sevimli küçük ve çaresiz bir kadının aksine gizlice güçlü ve iri olmayı severler.

Aynala Onu

Saçına dokunursa, sizinkine de rasgele dokun. Bir konuşma sırasında öne doğru eğilirse, onu yansıtın. İlginizi bu şekilde gösterebilirsiniz. Her neyse, eğer ikiniz birbirinizi çekiyorsanız, aynalama kendiliğinden gerçekleşir.

Ona gülümse

“Gülümsediğinde çok daha iyi hissedeceksin, bu yüzden gülümse” diyor bir İncil şarkısı. Ve bir gülümsemede büyülü bir şey var. Başkaları da gülümserseniz, özellikle de eşiniz daha iyi bir ruh hali kazanır. Çünkü bu, onun yanında olduğun için ne kadar mutlu hissettiğinin bir işareti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *