Categories
Uncategorized

Kadınlar Yüksek Topuklu Giymeli mi? | Moda giyim

Okurlarımızdan, bir kadının sadece kadınsı olması ve bot veya spor ayakkabı yerine topuklu ayakkabılar giymesi gerektiğini söyleyen onlarca yorum okuduk. Köşe yazarımızdan bu konuda yorum yapmasını istedik. Özet birçok insanı şaşırtacak: kızın hangi ayakkabıyı giydiğinden çok hangi kızın ayakkabıyı giydiği önemli.

Bir kadının kimseye borcu yoktur

Bir hanımefendi kendisini erkeğine bağlı olarak görüyorsa, üç yaşındaki çocukların en sevdiği oyuncağı alması gibi her yere götürdüğü güzel bir oyuncaksa, topuklu ayakkabı olmadan idare edemez. Bununla birlikte, bir kız kendini anlamlı buluyorsa, ayakkabı seçiminde esas olan rahatlık ve kendi arzusu gibi görünüyor.

Sadece karşılaştırma için – hiçbir erkek daha iyi ya da daha yakışıklı görünmek için rahatsız edici bir şey takmayı düşünmez (akıllarından çıkmış ve daha erkeksi görünmek için müstehcen bir şey bulan ucubeleri dikkate almıyoruz) .

İşte erkeklerin dünyasından başka bir içgörü. Bir arkadaşımın veya meslektaşımın şöyle bir şey söylediğini hiç duymadım: “O çok tatlı ama yüksek topuklu giymeyi reddediyor, bu yüzden birlikte olma olasılığımız yok.” Tanıdıklarımın hiçbiri onunla çıktıktan sonra kadının ayakkabılarına tapmadı! Bununla birlikte, en nefes kesici Louboutin ayakkabıları da olmalı. Elbette topuk bacağı uzatabilir ve daha ince hale getirebilir; ama çoğu erkek bunun iyi seçilmiş ayakkabıların mı yoksa kızın doğadan gelen gerçek bir güzellik mi olduğunu anlamıyor.

Genel olarak aldatıldığımız için mutluyuz. Romantizme meyilli bir adam kolay inanır. Bu yüzden şınavlarınız ve maskaranız tarafından kıvrık bir fırçayla tuzağa düşecek. Daha sonra sütyen yerine Mickey Mouse’lu gergin bir tişört konduğunda sorunlar başlayacak ve doğal kirpikler yapay olan her şeyden utanmadan kurtulacaktır. Ama bu tamamen farklı bir hikaye.

İşte hayattan bir diyalog:

– Tatlım, çok yorgunum, ayaklarım vızıldıyor. Sonuçta, tüm gün boyunca topuklu ayakkabı giyiyorum!

– Neden taktın? Çok yürüyeceğimizi biliyordun.

– Senin için yaptım. Çekici görünmek istedim.

Sonuç olarak, ikisi de memnun değil. Her ikisinin de yürüyüşten sonraki akşam için bazı fiziksel aktiviteler de dahil olmak üzere planları olmalı. Artık tek zevk alabileceği bir gülümseme yerine bitkin bir yüzdür (tüm sevgilisinin düşündüğü tek şey duşa nasıl gideceğidir). Ve kız üzgün çünkü erkeği çok duyarsız.

Kız uygun ayakkabılar giyse tüm bu sıkıntılar önlenebilirdi. Bot ayakkabı? Tamam, ayaklar ısınacak. Spor ayakkabı? Harika, içlerinde en az 20 kilometre yürüyebilirsiniz.

Göze hoş gelen ve rahat ayakkabılar bulmak için artık pek çok fırsat var! Sert ayakkabılar bile ince bacakları vurgulayabilir. Bir kızın deri ceket giyemeyeceğini söylemeyecek misin?

Veya spor ayakkabı. Rahat, güzel (elbette seçiminize bağlıdır). Onları hemen hemen her şeyle takabilirsiniz. Bu yüzden sokak stiline minnettar olabiliriz.

Dürüst olmak gerekirse, kafamı karıştıran tek bir şey var – bale ayakkabıları. Uygun ve ucuz olduklarını anlıyorum. Ancak estetik açıdan şüpheli görünüyorlar. Hayalimdeki kız bale ayakkabısıyla çıkmaya gelirse, bir gün sonra bir ayakkabı dükkanına gidip ikimizin de hoşuna gidecek bir şey seçeriz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *