Categories
Uncategorized

Kadınlar İçin Trend Olan 6 Aksesuar ve Nasıl Giyilmeli

2020, en azından salgın nedeniyle değil, aynı zamanda modanın biraz darbe aldığı anlamına geldiği için tuhaf bir yıl oldu. Bir zamanlar en son moda ürünlerimizi sergilediğimiz yerde, çoğumuz kapalı mekanda kalmak ve çevrimiçi sosyalleşmek zorunda kaldık.

Ancak yıl sona eriyor ve koronavirüs sonsuza kadar burada olmayacak. Şimdi ve kış aylarında gardırobunuzu renklendirmek için modaya uygun ürünler arıyorsanız, aşağıda dikkat etmeniz gereken birkaç şey var.

Kova Torbaları

Kova çantalar yıllardır ortalıkta dolaşıyor, ancak her zamankinden daha popüler. İpli açıcı sayesinde çok fazla alan ve kolay erişim ile bu çantalar, tüm ihtiyaçlarınızı taşımak için mükemmeldir. Bu yıl trend olan, tercihinize bağlı olarak yumuşaktan firmaya değişen havalı tasarımlar. Ayrıca, bu aksesuarları şık olduğu kadar çok yönlü kılan çeşitli kulplarla birlikte gelirler.

Akıllı saatler

Akıllı saatler, çoklu işlevleri nedeniyle çok popülerdir. Her yerde erkekler ve kadınlar, müziğinizi kontrol edebilen, uykunuzu ve nabzınızı izleyebilen, adımlarınızı takip edebilen ve arama ve kısa mesaj alıp almanıza olanak tanıyan bu yeni araçları kullanıyor. Hangi tür alacağınız konusunda kararsızsanız, kontrol etmek isteyebilirsiniz. Apple Watch vs Fitbit gibi incelemeler. Bu saatlerin çoğu sadece zarif olmakla kalmaz, aynı zamanda farklı kayışlarla stili kişiselleştirmenize de olanak tanır.

Yastıklı Kafa Bantları

İyi bir saç bandını kim sevmez? Süre saç bantları Yıllar boyunca pek çok şekilde takılmıştır, yastıklı kafa bantları özellikle hem uzun hem de kısa saçlar için modadır. Bunlar en iyi şekilde düşük bir topuzla veya düz veya hafif dalgalı uzun saçlarla giyilir. Şu anda diğer popüler saç bantları arasında süslenmiş, kadife, örgülü veya düğümlü bulunmaktadır.

Renkli Güneş Gözlüğü

Yaz gelip geçerken, bu gözlerinizi korumayı bırakmanız gerektiği anlamına gelmez. Bu yılın en büyük trendlerinden biri, her kıyafeti canlandırabilecek canlı çerçevelere sahip renkli güneş gözlükleri. İster tek renkli ister parlak kenarlı olanları tercih edin, renkli güneş gözlüğü çerçeveleri güneşi şık bir şekilde körfezde tutabilir.

Çember küpe

Küpeler her zaman görünüşünü güzelleştirecek ama çemberler bu yıl büyük bir geri dönüş yapıyorlar. Sade, zarif tasarımlardan birini seçin veya süslemeler veya değerli taşlarla biraz daha üst bir şeye gidin. İster saçınız arkaya bağlıyken ister uzun kilitlerinize karşı takın, halka küpeler kıyafetinize son dokunuşlar veya biraz baharat katan bir şey olabilir.

Geniş Bel Kemerleri

Kemerler bir elbise, etek veya uzun bir üste giyilmiş olsun, herhangi bir kıyafeti dönüştürebilir. Bu yıl, geniş bel kemerleri içeride ve bu aksesuarların güzelliği, o zarif kum saati şeklini oluşturmanıza yardımcı olabilmeleridir. Bu kayışları, aradığınız görünüme bağlı olarak siyah beyaz veya desen ve tasarımlarla deneyebilirsiniz. Kemerler her zaman şık olacak, bu yüzden eğlenin ve farklı kıyafetlerle karıştırıp eşleştirmek için bunlardan birkaçını satın alın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *