Categories
Uncategorized

İzlenecek Keyifli Düz Künt Saç Modelleri Fikirleri

Kadınlar için düz, kör saç modelleri, çok az kesim içeren ve düz duracak şekilde şekillendirilmiş saç stilleridir. kaygan düzlük ve künt kesim yöntem bu saç stillerinin odak noktasıdır ve bu nedenle çok sinirli ve cesur bir çekicilik sağlar.

Ziyaret Edeceğiniz İçerik

Tek Boy Düz Künt Saç Modeli

Bir Boy Düz Künt Saç Kesimi Stili

Tek Boyda Düz Künt Saç Modeli

Kadınlar İçin Tek Boy Düz Künt Saç Modeli

Bu saç modeli, çok az bakım gerektiren bir şeye ihtiyaç duyan tüm kadınlar için harika. Aynı zamanda sahip kadınlar için de çok uygundur. kalın veya dalgalı saç. Bu saç modeli saçtan oldukça fazla ağırlık alacak ve daha ince bir doku haline gelmesine ve dolayısıyla yönetilebilir olmasına yardımcı olacaktır.

Hepsi tek uzunlukta düz künt saç modeli saçı bir boyuna getirecek ve temiz bir çizgi oluşturacaktır. Kuaförünüzden size yüz şeklinize uygun patlamalar vermesini isteyerek görünümü yumuşatın.

Düz künt patlamalar bu görünümle harika görünecek, ancak yumuşaklığı ortadan kaldırabilir. Bu yüzden size en uygun olanı seçin.

Anna Faris’in Düz Künt Saç Modeli

Anna Faris'in Düz Künt Saç Modeli

Anna Faris'in Kısa Düz Saç Modeli

Anna Faris'in Orta Düz Künt Saç Modeli

Bu görünüm en şirinlerinden biri düz künt saç modelleri Kadınlar için. Bu bir omuz uzunlukta saç modelleri parlak bir parlaklık ile partiler için harika. Saçınızı omuzlarda bir uzunlukta kestirin. Ayrıca ince düz göz otlatma patlamaları elde edin.

Saçları nemlendirmek için kabarmayı giderici bir serum uygulayarak başlayın ve yuvarlak bir fırça ile fön ile kurutun. Yuvarlak fırça, saçta doğal bir asansör oluşturmaya yardımcı olacaktır.

Bir ısı koruyucu sprey uygulayın ve saçı yassı bir ütü ile düzeltin, patlamaların düz olmamasını sağlamak istersiniz, aksi takdirde yumuşaklığı öldüreceklerdir. Uçlarda parlatıcı bir serum kullanarak görünümü tamamlayın ve gitmeye hazırsınız!

Ashlee Simpson’ın Künt Saç Modeli

Ashlee Simpson'ın Uzun Düz Künt Saç Modeli

Bu, tüm bu uzun siyah saç güzellikleri için mükemmel bir görünüm çünkü saç stilinin körlüğünü gerçekten vurguluyor. Düz künt saç modelleri kadınlar için patlama ile farklılaşıyor. Gözlerinizi otlatan düz patlamalara ve bir uzunlukta keskin olmayan bir saç kesimine sahip olduğunuzdan emin olun.

Ardından saça parlatıcı bir serum uygulayın ve saçı fön ile kurutun. Şimdi biraz şekillendirici balmumu, parmaklarınızda ısıtın ve biraz saçın patlamalarına ve uçlarına uygulayın.

Gözünüzün tüm kenarlarını siyah eyeliner ile astarlayarak bu harika görünümü tamamlayın ve yuvarlanmaya hazırsınız.

Rebecca Budig Blunt Düz Saç Modeli

Rebecca Budig Künt Düz Saç Modeli

Kadınlar için düz Künt saç modelleri de yumuşak olabilir. Bu saç modeli bir parça-y saç modeli yıkanmamış saçlarda bile harika görünüyor. Omuzların hemen üzerinde uzunlukta keskin olmayan bir saç kesimi yapın.

Tekstüre edici bir saç şekillendirme ürünü uygulayın ve düz olması için saçı kurutun. Saçı düzleştirmek yerine kurutmak, saçın biraz geriye yatmış görünmesini sağlayan anahtardır.

Bu parça çekiciliğini vermek için saçın uçlarına biraz şekillendirici balmumu sürerek bitirin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *