Categories
Uncategorized

Hippi Tarafınız İçin Mükemmel 10 Yaratıcı Bohem Saç Modeli

Hippi tarzına dahil olsanız da olmasanız da, bu yaratıcı bohem saç stilleri sizi günlük saçlarınızı yapmak için heyecanlandıracak! Umarım bu makalede bahsedilen bu saç stilleri, bu ilkbahar ve yaz denemeniz için size yeni stiller verir!

1. Kabarık Çok Pony

Poufed Multi Pony, elde edilmesi gereken benzersiz ve rahat bir stildir. Birkaç bant ve basit bir atkı ile bu stil sadece birkaç dakika içinde yapılabilir!

Bu stil aynı zamanda geçiş yapmak ve kendi yeteneğinizi eklemek için harika. Bu, şık, yüksek, dağınık veya çift midilli olabilir. Ne arzuluyorsan!

  • Saçınızı düşük, yüksek veya orta bir midilliye yerleştirin. Sonra elastik bantlarınızı alın ve sabitlenmiş at kuyruğunuzdan her 4-5 inçte bir kabarıklık oluşturun. Bir aksesuar ve bom ekleyin! Bitirdiniz!

Poufed Multi Pony, dışarıda keyifli bir gün geçirmek, güzel bir randevu gecesi veya evde sadece sakin bir gün geçirmek için uygundur. Cilveli, zamansız, eşsiz ve sevimli!

Hippi Tarafınız İçin Mükemmel 10 Yaratıcı Bohem Saç Modeli

2. Eşarplı Dağınık Saç

Eşarplı dağınık saç, hepsi içinde en zahmetsiz Boho saç modeli! Bu saç modeli herhangi bir zamanda herkes tarafından giyilebilir! Bu saç modeli, özgürlüğü ve kolaylığı temsil ediyor!

Bu saç modeli günlük yaşam için mükemmel. Herhangi bir kıyafete kaygısız bir hava katar.

  • Bir fular alın, saçınızı sallayın ve bu sevimli görünümü kucaklayın!

Eklenmiş bir eşarp ile dağınık saçlar, herkes için zahmetsiz, güzel ve soğuk bir saç modelidir! Deneyin ve zaten çarpıcı görünümünüze nasıl katkıda bulunduğunu görün!

Hippi Tarafınız İçin Mükemmel 10 Yaratıcı Bohem Saç Modeli

3. Örgülü Dağınık Pony

Örgülü Dağınık Pony, güzel ve farklı olduğu için bu listede! Bu tarz diğerlerinden daha karmaşıktır, ancak örgü yeteneğiniz varsa yine de oldukça basittir.

  • Saçınızı başınızın bir veya iki tarafına örebilir, alçak, yüksek veya orta bir midilliye yerleştirebilirsiniz. Ve tamamladınız!

Bu saç modeli festivaller, akşam yemekleri, öğle yemekleri vb.İçin mükemmel! Bu, daha şık veya daha karmaşık yapabileceğiniz başka bir stil.

Hippi Tarafınız İçin Mükemmel 10 Yaratıcı Bohem Saç Modeli

4. Örgülü Dağınık Topuz

İşte zahmetsiz yaratıcı bohem saç stillerinden bir diğeri. İster tembel günlerde ister dağınık bir topuz takmak istediğiniz günlerde olsun, dağınık çörekler elde etmenin her zaman kolay olduğunu biliyoruz.

Bu topuzla normal dağınık topuzunuza kıyasla tek fark örgülerdir. Bu saç stilinde örgüler aksesuar olarak kullanılmaktadır.

  • Basitçe saçınızdan birkaç parça örün ve dağınık bir topuzun içine atın. İşte aldın! Muhteşem bir boho saç modeli!

Hippi Tarafınız İçin Mükemmel 10 Yaratıcı Bohem Saç Modeli

5. Yarı Yukarı, Yarı Aşağı Uzay Çörekleriyle

Bu sonraki stil eğlenceli bir bohem saç modeli! Space Buns ile Half Up Half Down stili, herkesin bilmesi gereken olağanüstü bir stildir!

  • Saçınızı kulaktan kulağa ayırın ve üst kısmı alttan ayırın. Bu tamamlandıktan sonra, saçınızı ortadan ayırın ve saçınızın üst kısmı ile iki çift çörek oluşturun. Görünüme kendi yeteneğinizi ekleyin! Şimdi bitirdiniz!

Bu stili sallamayı seçerseniz, kesinlikle Hippy tarafınızın göz attığını hissedeceksiniz!

Hippi Tarafınız İçin Mükemmel 10 Yaratıcı Bohem Saç Modeli

6. Şallı Topuz

Listedeki altı numara, Eşarplı Yüksek Topuz! Bu kesinlikle yaratıcı bohem saç stillerinden biridir. kimse hızlı ve doğru bir şekilde başarabilir!

Yaygın olarak giyilen bir topuzu renklendirmenin yollarını bulmak zor olabilir. Ancak sevimli ve modaya uygun bir fular atmak tam da bunu yapacak!

  • Günlük bir topuz oluşturun ve etrafına istediğiniz bir fular sarın! Biraz kıl çekin ve en iyi hayatınızı yaşayın!

Bu boho saç modeli, genel görünümünüze şık ve zarif bir hava katacak!

Hippi Tarafınız İçin Mükemmel 10 Yaratıcı Bohem Saç Modeli

7. Çift Düşük Dağınık Çörekler

Dağınık çörekler hakkında konuştuk ama Double Low Dağınık Çöreklerden bahsetmedik. Bunu kesinlikle atlayamayız! Bu tarz farklı ve günlük olarak giymek çok rahat!

Ayrıca bakınız

  • Saçınızı ortadan ikiye bölün ve her iki tarafta iki dağınık topuz oluşturun. İstediğiniz saç aksesuarlarını ekleyin. Hazırsınız! Bu korkak, şık saç stilini tamamladınız!

Bu görünüm, görünümünüze eğlenceli ve kolay bir his verir! Kişisel olarak inanıyorum herkes özgür ve sevimli hissederken kendi rahatlık alanlarının dışına çıkmak istemeleri durumunda bu stili uygulamalılar!

Hippi Tarafınız İçin Mükemmel 10 Yaratıcı Bohem Saç Modeli

8. Örgülü Yüksek Midilli

Herkes muhtemelen Örgülü Yüksek Pony hakkında her şeyi biliyordur! Normal bir at kuyruğuna bir örgü eklemek, midilliyi biraz daha az sıkıcı ve çok daha şık hale getirir!

  • Saçınızı bir at kuyruğuna (dağınık veya şık) yerleştirin ve ardından midillinizin kuyruğunu örün. Sonra sonunda sizin için uygun hale getirmek için bükümünüzü ekleyebilirsiniz.

Oraya çok fazla saç yapmak istemeyen ama yine de sevimli görünmek ve bir araya getirmek isteyenler için mükemmeldir. Tembel günleriniz için aklınızda bu güzel boho stiline sahip olmanın rahatlığını bulun!

Hippi Tarafınız İçin Mükemmel 10 Yaratıcı Bohem Saç Modeli

9. Tek Taraflı Örgü

Şimdi bahsettiğimiz Tek Taraflı Örgü saç modeli, gerçekten herkese çarpıcı görünen bir saç modeli. Kısa, uzun veya orta uzunlukta saçlarınız olsun, şüphesiz bu tarzda harika görüneceksiniz!

  • Saçınızı istediğiniz gibi ayırın ve ardından bir tarafını örün. Bir tarafın tamamını veya sadece bir kısmını örebilirsiniz! Bu tamamen size kalmış.

Bu yaratıcı boho stili, bohem stilini çok az çabayla ne kadar güzel sallayabileceğinizi gösterecek. Bu saç stilini bundan sonra görünümünüze eklemenizi öneririm!

Hippi Tarafınız İçin Mükemmel 10 Yaratıcı Bohem Saç Modeli

10. İki Midilli Çift Hollandalı Örgüler

Görünümünüze ekstra şıklık katmak için örgüleri basit bir saç stiline dahil etmenin birçok yolu vardır. İki Midilli Çift Hollandalı Örgüler bunu yapmanın mükemmel bir yoludur!

  • Saçınızı bölün ve her iki tarafı boynunuza doğru örün. Her iki örgüyü de bir saç tokasıyla sabitleyin ve saçınızın uçlarını gevşek bir şekilde dışarıda bırakın. Anladın!

Bu tarz sevimli, pratik ve basit! Birçok durum için harika! Bir sonraki gezinize hazırlanırken deneyin!

Hippi Tarafınız İçin Mükemmel 10 Yaratıcı Bohem Saç Modeli

Bir dahaki sefere dışarı çıkmaya hazır olduğunuzda bu sevimli yaratıcı bohem saç stillerinden bazılarını deneyin! En çok hangi stili beğendiğinizi aşağıya yorumlayın!

Öne Çıkan Resim Kaynağı: https://www.pinterest.com/pin/650488739913481703/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *