Categories
Uncategorized

Hilary Rhoda Saç, Saç Modeli, Saç Kesimi, Saç Rengi

Hilary Rhoda Tony Ödülleri 2015
2015 Tony Ödülleri’nde kırmızı halıda Hilary Rhoda

Doğum Adı

Hilary Hollis Rhoda

Yaş

Hilary 6 Nisan 1987’de doğdu.

Dogum yeri

Chevy Chase, Maryland, ABD

Meslek

Moda / Pist Modeli

Doğal Saç Rengi

Koyu kahverengi

Sosyal varlık

Onu takip edin Twitter.

Trendy Celeb için Satır Sonu

1.

Hilary Rhoda saç modeli 2016

Hilary Rhoda, kusursuz stilini ve süper model güzelliğini, sade ama şık beyaz ve siyah çizgili bir elbise, çok ağırbaşlı bir yaka ve alt uyluk otlatma etek çizgisi ile giydirerek gösterdi, fotoğraflar için poz verirken uzun bacaklarını ortaya çıkardı. Carolina Herrera moda şovu sırasında New York Moda Haftası 12 Eylül 2016’da New York’ta.

Saç rengi

Koyu kahverengi

Estee Lauder Marka elçisi, şık bir saç modeli ile giydiği ipeksi koyu esmer kilitleriyle gösterişli etkinlikte görüldü, bu şık beyaz ve siyah desenli elbisesiyle, üst kısmı figürlü ve gösterişli eteğiyle mükemmel bir uyum sağladı, bu da zayıflığını vurgulamaya yardımcı oldu midsection ve zarif figürünü vurgulayın. Zarif görünümünü tamamlamak için bir çift tasarımcı siyah pompa giydi.

Saç uzunluğu

Orta

29 yaşındaki Amerikan modeli, orta uzunlukta esmer kilitlerini şık bir saç stilinde gevşek bırakmayı seçti; bu, porselen tenini güzel bir şekilde tamamlayan pembe renkli bir allık dokunuşu içeren şık makyajıyla tamamlandı. dudaklarında kırmızı ruj ve ince göz farı.

Saç modeli

Kısa Gevşek Dalgalar

İnce koyu esmer kilitlerini muhteşem kısa, gevşek kilitli saç modeliyle takmaya karar verdi. Kilitlerini düzgün bir şekilde ortadan ayırmayı seçmişti. Gevşek kilitleri, yüzünün yanlarından basamaklanacak ve omuzlarının üzerine düşecek şekilde tasarlanmıştı. Şık saç modeli, güzel yüzünü gurur verici bir şekilde çerçeveledi.

Vurgu Rengi

Yok

Saç yapısı

Dağınık Düz

Pazartesi gecesi düzenlenen ve aynı zamanda arkadaşı Karlie Kloss ve aktris Malin Akerman’ın da katıldığı yüksek profilli moda etkinliğindeki şık görünümü için parlak orta uzunlukta kilitlerini şık, dağınık, düz dokulu bir saç stiline dönüştürmeye karar verdi.

Saç aksesuarları

Yok

Profesyonel İpucu

Kilitlerinizi yaklaşık yüzde elliye kadar sert bir şekilde kurutun. Ardından, kilitlerinizdeki cömert miktarda hacim artırıcı köpüğü tarayın. Saçınızı bölümlere ayırın. Ve her bölümü bir topuz şeklinde şekillendirin. Bu çörekler başınızın yan tarafına klipsleyin. Bukleler kuruyana kadar başınızı bir fön makinesi ile üfleyin. Çöreklerdeki saçları çıkarın ve bukleleri kırmak için parmaklarınızı kullanın. Son rötuşları yapmak için biraz saç spreyi sıkın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *