Categories
Uncategorized

Her Parmakla Bir Yüzük Nasıl Sallanır

Her iki eline birkaç yüzük takmak geleneksel bir moda hilesi olarak kabul edilebilir, ancak kuralların çiğnenmesi gerekir.

Bir denge sağlamak için yüzüklerinizin stilini ve yerleşimini iyi planladığınız sürece, kesinlikle her parmağınızla bir yüzük sallayabilirsiniz.100 ABD Doları tutarında Amazon Hediye Kartı Çekilişleri / Ücretsiz Eşantiyonlar

1. Her Parmağın Anlamını Anlayın

Her Parmakla Bir Yüzük Nasıl Sallanır

üzerinden

Yüzük takmak söz konusu olduğunda her iki eldeki parmaklarınızın çoğunun özel bir anlamı vardır. Pek çok modern kadın, moda aksesuarlarından başka bir şey olarak yüzük taksa da, yüzükler geleneksel olarak semboliktir ve onları nasıl yerleştirdiğinize bağlı olarak bir mesaj göndermek içindir. Açıkçası, sembol olarak yüzük takmanın en yaygın kalıcı uygulaması, menşe ülkenize-elinize bağlı olarak sol-veya sağınızın dördüncü parmağına bir alyans takmaktır. Bununla birlikte, yüzük sembolizminin diğer örnekleri arasında sol yüzük parmağınıza bir saflık yüzüğü takmak veya hatta mafya ile bağlantıları sembolize etmek için serçe parmağınıza bir yüzük takmak sayılabilir.

Her parmağa bir yüzük takmak cesur bir moda ifadesi yaratır, ancak yüzük yerleştirmenin geleneksel sembolizmini en aza indirir. Her iki parmağınızda başka bir yüzük varsa, insanlar belirli bir parmağa yüzük takmayı pek düşünmezler. Yüzüklerinizle yapmak istediğiniz tek ifade moda ile ilgiliyse, bu olumlu olabilir. Ancak, herhangi bir mesajın anlamını da küçümseyebilir. vardır yüzüklerinizi göndermeye çalışıyorum.

2. Dengeli Tutun

Her Parmakla Bir Yüzük Nasıl Sallanır

üzerinden

Aynı anda birden fazla parmağa yüzük takmak istiyorsanız, onları dengede tutmak önemlidir. Bir yandan dört yüzük takmayın, diğer yandan hiç yüzük takmayın. Kalın pembemsi bir yüzüğü hassas bir başparmak yüzüğü ile eşleştirmekten kaçının ve arada hiçbiri. Her iki elinize de yaklaşık olarak aynı sayıda ve tarzda yüzük takmaya çalışın. Yüzükleriniz hala düzensiz görünüyorsa, ellerinizdeki takıları dengelemek için hassas bir metal mafsal yüzük bandı eklemeyi deneyin.

Göze çarpan mücevherler ve kalın bantlara sahip cesur yüzükler, diğer yüzükler olmadan daha iyi takılır. Diğer yüzüklerle birlikte bir ifade yüzüğü takmak istiyorsanız, diğer takılarınızın hafif ve narin olduğundan emin olun. Veya beklenmedik ama şık bir görünüm için orta parmağınız veya işaret parmağınız yerine serçe parmağınıza daha küçük bir ifade halkası takmayı deneyin.

3. Basit Tutun

Her Parmakla Bir Yüzük Nasıl Sallanır

Basitlik, şatafatlı veya bunaltıcı görünmeden her parmağa bir yüzük takmanın anahtarıdır.
Her Parmakla Bir Yüzük Nasıl Sallanır

üzerinden

İnce, narin metal halkalar, aynı anda birden fazla yüzük takmaya gelince gitmenin yoludur. Her zaman aynı yüzükleri takmak istiyorsanız, gardırobunuzun geri kalanıyla kolayca eşleşen tek bir metal seçin. Gül rengi altın, şık bir görünüm sağlayan eşleşmesi kolay yumuşak kaplaması nedeniyle iyi bir seçimdir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *