Categories
Uncategorized

Her Kızıl Saçlının Bilmesi Gereken 10 Şaşırtıcı Güzellik İpucu

Her zaman pahalı havyar kreması olmak zorunda değildir. Bu güzellik ipuçları şaşırtıcı derecede basit, etkili ve ucuzdur ve kızıl saçlı cilt parıltılı.

1. Cep telefonunuzu temizleyin

Dikkatli olun, cep telefonunuz bir bakteri sapanıdır ve sivilcelere neden olur. En iyisi cep telefonunuzu dezenfektan mendiller günde bir kez. Ardından saatlerce yanaklarınıza güvenle bastırabilirsiniz.

2. Süt ve et ürünlerini azaltın

Ne yazık ki, bazı hayvansal ürünler gittikçe daha fazla hormon içerir. Bu, hormonal ailemizin kafasını karıştırabilir. Süt ve etten uzak durmaya çalışın ve yerseniz organik satın alın.

3. Yatak çarşaflarını haftada bir değiştirin

Bu büyükannemden bir ipucu gibi geliyor, ama hepsi cilt ile ilgili. Bakteriler, sebum, akarlar vb. Genellikle yastıklarda bulunur, bu sadece iğrenç değil aynı zamanda cilde iyi gelmez.

4. Güzellik ürünleri ve makyajın son kullanma tarihi vardır

Güzellik ürünlerinize daha yakından bakın. Paketin bir yerinde, her zaman M harfi olan, genellikle kremalı kavanoz resmi olan bir sayı vardır. Ne anlama geliyor? M’nin önündeki sayı, ürünü açtıktan sonra kullanmanız gereken maksimum ay sayısını ifade eder. Örneğin, 12M görürseniz, yalnızca 12 ay kullanmalısınız.

5. Saç ürünlerini ciltten uzak tutun

Çoğu saç ürünü, hassas kızıl saçlı yüz cildi için çok serttir. Saç çizgisinde sivilce ve kızarıklık eğilimi varsa, bunun nedeni saç spreyi olabilir.

6. Sert musluk suyu cilde iyi gelmez

Musluk suyunda çok fazla mineral varsa hassas kızıl saçlı yüz cildini temizlemek için pek iyi değildir. Su filtreleri pahalı değildir ve sorunu hızla çözebilir. Önerilen su filtremize buradan bakın.

7. Diş macunu cildi tahriş edebilir

Ağzının etrafında sivilce var mı? Bazen diş macununu değiştirmek yeterlidir. Florür içeriğine dikkat edin. Çok yüksek olmamalı.

8. Makyaj gereçlerinizi temizleyin

Sadece cildi makyaj artıklarından temizlemekle kalmamalı, makyaj gereçlerinin de düzenli olarak küçük bir duş alması gerekiyor. Sabunlu suyla yıkayın ve ardından temiz suyla durulayın. Kızılların makyaj fırçalarını nasıl temizlemesi gerektiği hakkında daha fazlasını buradan okuyun. ve alışveriş H2BAR’ın vegan deri kılıfla birlikte önerilen makyaj fırçaları dahildir.

9. Güneş gözlükleriniz suçlu olabilir

Güneş terlemeye başlar. Ve bu ter utanmadan güneş gözlüğünüze yerleşir. Bu yüzden ara sıra bir dezenfektanla silin. Daha iyi. Cildiniz bunun için size teşekkür edecek.

10. Fazladan bir bardak su ile siyaha dönün

Kahvenizi bir veya iki kaşık tatlı şekerle mi seviyorsunuz? Bu kızarıklıklara, sivilcelere ve ciltte kurumaya neden olabilir. Şekeri atın. Sütü boşaltın. Siyah olsun. Cildinizi her bir fincan kahve için fazladan bir bardak su ile nemlendirin.

Redhead gibi sallayın!

H2BAR Box’a abone olun: Kızıllar için aylık ve üç aylık güzellik abonelik kutusu! REDHAIR kodunu% 10 indirim için kullanın. Şimdi abone olun!

 

/ *

Posta Her Kızıl Saçlının Bilmesi Gereken 10 Şaşırtıcı Güzellik İpucu ilk ortaya çıktı Kızıl saçlı nasıl olunur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *