Categories
Uncategorized

Harika Bir Cilde Sahip Kızılların Farklı Yaptığı 5 Şey

Bu sayfadaki bağlantılardan komisyon alabiliriz, ancak yalnızca sevdiğimiz ve ‘kızıl saçlı dostu’ olduğunu düşündüğümüz ürünleri öneriyoruz. Tam açıklama.

Dışarısı daha soğuk olur olmaz hassas kızıl saçlı cilt Deliriyor. Kuru noktalar ve kızarıklık, bu mevsimde uğraşmanız gerekebilecek sorunlar arasındadır. Ama yardım yolda.

İşte harika bir cilde sahip kızılların her gün yaptığı beş şey:

1. Uygun şekilde temizlerler

Güzel cildin sırrı sadece üzerine ne koyduğumuz değil, aynı zamanda onu kir ve sebumdan nasıl kurtardığımızdır. Gözenekler tıkandığında cilt tepki verir ve sivilceler, siyah noktalar oluşur. ve diğer kötü cilt tahrişleri. Doğru ürünlerle temizlik, bu nedenle, tıpkı dişlerinizi fırçalamak gibi, mutlak bir zorunluluktur. Öncelikle cilt tipinize uygun ürünlerle makyajı silin ve ardından ılık suyla iyice durulayın. Kızıl saçlı onaylı temizleyicileri görmek için burayı tıklayın.

2. Temiz bir maske takıyorlar

2020 yılı, maskeyi günlük hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline getirdi. Bizi güvende tuttukları kadar, cildimiz için ek bir yük olabilirler; çok fazla tahrişe ve olası sivilceye neden olur. Sonra soğuk mevsimde maskenin altında nefes yoğunlaşarak her tür bakteri için bir sağlık cenneti yaratır. Yıkanabilir bir maske satın alın ve her gün yıkayın ve / veya tek kullanımlık maskeleri sık sık atın.

3. Hava karardığında bile koruma kullanıyorlar

UVA ve UVB ışınları cildimize zarar verir. Erken cilt yaşlanmasına karşı korumak için güneş korumalı ürünler kullanmak özellikle önemlidir. Sonbahar ve kış aylarında gökyüzü kapalı olsa bile dışarıdaki ışınlara maruz kalıyoruz. Bu yüzden güneş kremi olmadan evden asla çıkmayın. Kızıl saçlı onaylı güneş kremlerimizi görmek için buraya tıklayın.

4. Çenelerine atkı ve şal takmazlar.

Soğuk mevsimde eşarbınızı sokup burnunuza çekmekten daha güzel bir şey olmasa da, cildiniz için iyi bir şey yapmak istiyorsanız bunu yapmayın. Nedeni: kumaş lifleri arasında cilt pulları, makyaj kalıntıları ve kırıntılar sıkışır. Ek olarak, tıpkı bir maskede olduğu gibi, başörtüsüne nefes aldığımızda nefesimiz yoğunlaşır ve bakteriler yeniden çılgın bir partiyi kutlar. Eşarbı çenenizin altına takın, düzenli olarak temizleyin ve mümkünse çene ile cilt temasından kaçının.

5. Cildlerine ara verirler

Arada sırada cildinize bir mola verin ve nefes alması için makyajsız birkaç gün geçirin.

Redhead gibi sallayın!

H2BAR Box’a abone olun: Kızıllar için aylık ve üç aylık güzellik abonelik kutusu! REDHAIR kodunu% 10 indirim için kullanın. Şimdi abone olun!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *