Categories
Uncategorized

Hakkında Konuşmayı Bırakamadığımız 10 Redhead Onaylı Temizleyici

Kızıl saçlı cilt aşırı derecede hassaslaşabilir ve çoğu düşünmez temizleyiciler tahriş edicidir. Kiri çabucak temizlemek için bir temizleyici kullanıyorsun, değil mi? Hangi ürünü kullandığın önemli değil, değil mi? Yanlış!

Temizleyicinizde formüle edilen bileşenler önemlidir. İyi bir temizleyici gözenekleri tıkamaz ve gözle görülür kızarıklığı önlemeye ve yatıştırmaya yardımcı olmak için yumuşak bileşenlerle formüle edilmiştir. Doğru: Bazı temizleyiciler yarardan çok zarara neden olabilir.

İyi bir redhead onaylı temizleyici, şunlara neden olmaz:

  1. Özellikle yanak çevresinde cilt sıkılaştırma
  2. Kaşıntı
  3. Kırmızılık
  4. Akne (birkaç saat veya gün içinde ortaya çıkabilir)
  5. Özellikle t bölgesi çevresinde yağlılık (alın, burun ve çene)

Temizleyicinizde yukarıdakilerden herhangi birini yaşadıysanız, kullanmayı bırakın. Aşağıda konuşmayı bırakamayacağımız 10 temizleyici var ve neden:

1. NuCelle Mandelik Yıkama

Bu yüz yıkama Fall Deluxe H2BAR Kutusu ve iyi bir nedenden dolayı – en sevdiğimiz temizleyicilerden biridir! Naziktir ve hiçbir zaman kırılmaya veya kızarıklığa neden olmaz. Cildi şaşırtıcı derecede harika bir köpükle rahatlatır ve besler. Aynı zamanda lüks hissettirir ve cildi asla gergin ve kuru yapmaz.

2. Seabuck Wonders Organik Eksfoliye Edici Yüz Temizleyici

Başka bir temizleyici Fall Deluxe H2BAR Kutusu! Bu harika bir seçim çünkü aynı zamanda temizler ve pul pul dökülür. Son derece nazik ve gerçekten işe yarıyor. Yeterince alamıyoruz.

3. SolarDerm Yüz Yıkama

Bu ürün, H2BAR e-ticaret mağazası ve iyi bir nedenden dolayı. “Güneş sonrası bakım” olarak pazarlanmaktadır ancak günlük olarak kullanılabilir. Güneş sonrası kullanım için üretilen ürünler, güneşten yanmış cildi temizlemek için yapıldığından genellikle cilt için süper hassastır. Bu yüzden onu günlük kullanım için seviyoruz – son derece nazik ve gerçekten işe yarıyor. Cildi kurutmadan temizler. İltihaplı veya tahriş olmuş ciltte anında rahatlama sağlar. Yağ asitleri, A Vitamini ve E Vitamini bakımından zengindir.

4. DERMA E Hassas Cilt Temizleyici – Aloe infüze

Geçmişte bir marka H2BAR KutularıBu temizleyici, piknojenol, yeşil çay, papatya ve limon otu ile aşılanmış doğal pH dengeli, kokusuz bir temizleyicidir ve en hassas cildi bile sakin, temiz ve tazelenmiş hissettirir.

5. PCA Cilt Kremi Temizleyici

Pek çok H2BAR Kutusunda bulunan bir başka marka olan bu, cildi gerekli nemden sıyırmadan kiri, döküntüleri ve makyajı etkili bir şekilde temizleyen nazik, nemlendirici bir temizleyicidir.

6. BS Köpüren Temizleyici Yok

H2BAR’ı dinlerseniz dijital ses dosyası, hatırlayabilirsin Adrienne + Stephanie’nin No BS markasının CEO’su ile yaptığı görüşme. Bu ürün salatalık, yeşil çay + aloe vera içerir. Cildinizi kurutmadan, iltihaplanmayı azaltmaya, sivilceyle savaşmaya ve cildi nemlendiren, yaşlanan serbest radikallere karşı koruyan harika, nazik, doğal bir yüz yıkamadır.

7. Radha Beauty C Vitamini Yüz Temizleyici

Eğer aldıysanız Eylül aylık H2BAR Box, Radha Beauty’den bir ürün aldınız. Bu ürün benzersizdir çünkü ana bileşeni olarak C Vitamini vardır – tek başına hince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olur, bkollajen ve fades güneş ve yaşlılık lekeleri. Bu, Vitamin C, e ile birliktecildi sıkılaştırır ve parlatır.

8. Lexli Aloe Vera Akne Yüz Temizleyici

Ayrıca bir H2BAR KutusuBu ürün, organik, farmasötik dereceli aloe vera bazı dahil olmak üzere akne ile savaşan bileşenlerin güçlü bir kombinasyonuna sahiptir. Bu, gözenekleri derinlemesine temizlerken cilt yüzeyindeki kiri, döküntüleri, sivilceye neden olan bakterileri ve fazla yağı (sebum) giderir.

9. TriDerma Yüz Kızarıklık Temizleyici

Burada bir model görebilirsiniz, sevdiğimiz her kızıl-onaylı ürün H2BAR Kutusunda! Bu, birkaç H2BAR Kutusunda ve büyük bir nedenden dolayı olmuştur. Kızıl saçlı cilt için özel olarak tasarlanmış gibi hissediyor. Renginizi geliştirmeye yardımcı olur, cilt tonunun görünümünü eşitler ve ekstra bir nem katmanı sağlar.

10. Belli Leke Karşıtı Yüz Yıkama Jeli

Evet! Ayrıca bir H2BAR Kutusunda! Kırılmaları ve hormonal sivilceleri hedef alan saf bir yüz yıkamadır. Antioksidan açısından zengin bir peeling temizleyici için laktik asit (vücutta doğal olarak bulunur), yeşil çay ve salatalık özü karışımı içerir.

Redhead gibi sallayın!

H2BAR Box’a abone olun: Kızıllar için aylık ve üç aylık güzellik abonelik kutusu! REDHAIR kodunu% 10 indirim için kullanın. Şimdi abone olun!

 

/ *

Posta Hakkında Konuşmayı Bırakamadığımız 10 Redhead Onaylı Temizleyici ilk ortaya çıktı Kızıl saçlı nasıl olunur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *