Categories
Uncategorized

Gerçekten Güzel Görünen 5 Hipster Saç Modeli

Hippi saç, erkek saç modasının dünyasını ele geçirdi. Metroseksüeller ve hatta sıradan erkekler, geçmiş yılların klasik saç stilini spor yapıyor ve en sevdikleri yenilikçi kıyafetlerle giyiyorlar.

Merak ediyorsanız, hipster saçı takmanın tek bir yolu yok. Onu takan her kişi onu tamamen ve benzersiz bir şekilde kendine ait bir şekilde sallayabilir. Bu da onu bu neslin en sevilen ve en popüler saç modellerinden biri yapıyor. İşte size yenilikçi saç stillerini daha da çok sevmenizi sağlayacak beş yol.

Hipster Saç Stili # 1

hipster-saç modeli (1)

Tavırlı yenilikçi saç. Herhangi bir erkeğin hipster saçı olabilir, sorun değil. Sadece kuaför salonuna girin ve birkaç dakika sonra bir tane giyerek çıkın. Ama saç stilini gerçekten sallamak için belirli bir tür havalı ve çirkinliğe sahip olmalısın.

Bu özel saç modeli, dağınıklığın bir kombinasyonudur. Combover ve bir ışık saç kesimi solmak. Bu çok basit bir saç kesimi ama bol miktarda hippi tarzı ile sızıyor. Elde edilmesi zor bir saç modeli bile değil. Bu saçı takmak için tek ihtiyacın olan biraz eski güzel pomad ve ince dişli bir tarak.

Kolay şekillendirme için en üstteki saçı daha uzun bir uzunlukta elde etmek istersiniz. Saçın başınızın üzerinde güzelce durması için yanların ve sırtın düzgün bir şekilde şekillendirildiğinden emin olun. Cilalı ve kaygan tutun, ancak maksimum yenilikçi saç etkisi için birkaç tüyün çıkmasına ve alnınızın üzerine doğal bir şekilde düşmesine izin verecek kadar gevşetin.

Hipster Saç Stili # 2

hipster-saç modeli (2)

Şık ve şık bir inek için yenilikçi saç. En iyisi sınıfta veya gerçekten büyük ve şişman bir kitabın arkasında giyilir. Bu, herhangi bir yenilikçi kıyafeti daha akıllı ve daha keskin gösterebilecek türden yenilikçi saçlar.

Bu saç modeli, düz veya dalgalı orta ila kalın saçlarda işe yarar. Üstteki saçın çok daha uzun olması gerekecek, böylece çalışacak daha fazla saçınız olacak. Ayrıca saçınızı yan tarafa ayırmak isteyeceksiniz, burada hafif bir solma için saç derisine yakın bir yerde kesilecek ve kesilecektir.

Üstteki saç, yüksek veya alçak şekillendirdiğinizde güzel görünmesi için kesilecek ve dokulandırılacaktır. İşin püf noktası, saçı sarkık veya ağır göstermeden olabildiğince fazla hacim elde etmektir. Saç hala yumuşak ve uzun görünmelidir.

İyi bir orta ila güçlü tutuş şekillendirme jeli ve hacim veren bir fırça kullanarak bunu kolayca başarabilirsiniz. Yan tarafa doğru fırçalayın ve ilerledikçe yüksekliği artırın. Ekstra tutuş için bir saç kurutma makinesi ve hepsini kilitlemek için saç spreyi kullanabilirsiniz.

Hipster Saç Stili # 3

hipster-saç modeli (3)

Yan komşunun yenilikçi saçı. Hala modaya uygun ve modaya uygun görünmek isteyen isteksiz hipster için yenilikçi saç. Gruptaki en az hipster görünümlü, bu da onu erkeklerin giymesi için en esnek saç stillerinden biri yapıyor.

Yine de itiraf etmelisin. Yenilikçi saçlara veya yenilikçi modaya deli olmasanız bile, bu gerçekten güzel görünen bir saç modeli. Bir özenti modeli gibi görünmeden yeterince modaya uygun ve şık. Ayrıca ofis veya okul ve diğer dinlenme ve rahatlama aktiviteleri için de çok uygundur.

Temiz ve görsel olarak çekici ve kesinlikle cinsel çekiciliğinizi ve kişisel moda tarzınızı artıracak.

Bu saç stilini sallamak için mükemmel kombinasyonu yapma tekniğini öğrenin. Size yardımcı olacak tonlarca şekillendirme yardımcısı var. Saç tipinize en uygun olanları seçin. Kombover’ınızın Kont Drakula’ya benzemesine gerek olmadığını unutmayın. Onu gevşetip gevşetebilir veya uzun ve yumuşak yapabilirsiniz. Nasıl giymek istersen, gerçekten sana kalmış. Yenilikçi taramalarla ilgili harika bir şey bu.

Hipster Saç Stili # 4

hipster-saç modeli (4)

Seksi kötü çocuk için yenilikçi saç. Ağır dövmeli ve tamamen sakallı erkekler bile doğru türdeki yenilikçi saçlarla oldukça güzel bir şekilde temizlik yapabilir. Bu adamda güzel bir ufaklığı var Pompadour gerçekten harika bir alt kesimin üstüne çıkmak. Hipster görünümü, yüzündeki tam sakal setiyle daha da yenilikçi oldu.

Diğer herhangi bir normal alt kesim gibi, yanlar ve arka kısımlar tıraş edilir ve üst kısım uzun ve dolu kalır. Oradan, aslında saçınızla istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz.

Yenilikçi modaya uygun görünmek istiyorsanız bir pompadour her zaman iyi bir başlangıçtır. Saçınıza pomad uygulayın ve ön tarafa biraz ponpon sürün. Arkaya kadar düzleştirin ve daha parlak bir görünüm için kaygan görünmesini sağlayın.

Hippi Saç Stili # 5

hipster-saç modeli (5)

Rock’çı ahbap için yenilikçi saç. Evet, kural kırıcılar ve isyancılar bile yenilikçi çılgınlıktan etkilendi. Yenilikçi saç sadece şık ve zarif görünmekle kalmaz. Sağlam ve rock yıldızı tarzı yaşam tarzıyla da uyumlu.

Ama önce ilk şeyler. Yanları ve arka kısmı istediğiniz kadar alçak veya yüksek olacak şekilde sivriltilmiş veya vızıltılı olmalısınız. Daha sonra, üstteki saçlar uzun, dökümlü ve biraz dağınık olmalıdır.

Bu adamın giydiği gibi şık ve zarif bir kabarıklığa sahip olabilirsiniz ya da onu tamamen arkaya, kaygan ve düz ya da kısa bir at kuyruğu şeklinde tarayabilirsiniz. Her iki durumda da, görünüm seksi ve sert ve rock yıldızı moda anlayışınıza tamamen doğru.

Her ne kadar popüler hipster saçı şu anda olsa da, yine de bunun çok abartılı olmadığını düşünecek insanlar olacak. Yine de son trendlere karşı güçlü bir hoşnutsuzluk duyacak insanlar olacak. Yine de, bunun bir yenilikçi saç modeli denemenizi engellemesine izin vermeyin. Boyut için deneyin. Size yakışırsa, kesinlikle bir süre giymelisiniz. Olmazsa, sorun değil. Bir sonraki saç stiline geçebilirsiniz. Sorun çözüldü!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *