Categories
Uncategorized

Galaxy Nails Trend – 23 Sevimli Tasarım ve Fikir

Galaksi çivi sanatı ile tırnaklarınızı bu dünyanın dışında görünmesini sağlayın. Galaksi çivileri uzaydan ilham alır ve yıldızlar, gezegenler ve daha fazlasını içerebilir. Uzay, bilim kurgu ya da şık tırnak sanatını sevenler için harika olan gerçekten eğlenceli bir tırnak trendi. Bunun ne kadar harika olabileceğini size göstermek için en iyi galaksi çivilerinden 23’ünü bulduk. Parlak tırnaklar, renkli gezegenler, başlangıç ​​takımyıldızları ve daha fazlasını bulacaksınız. Galaksi sanatı yaratmanın birkaç farklı yolu vardır. Şablonlar ve çıkartmalar satın alabilir, sanatı elle boyayabilir veya galaksi görünümünü oluşturmak için bir sünger bile kullanabilirsiniz. Yani, bunlardan bazılarını kendiniz deneyebilir ve yeniden yaratabilirsiniz. Bir göz atın ve hangi harika mekan tasarımlarının yaratılabileceğini görün.

1. Yıldızlı Galaksi Çivileri

İlk olarak, bu güzel galaksiden ilham alan yıldızlarla çivilere sahibiz. Tasarım, detaylandırma için beyaz ile farklı mavi tonlara sahiptir. Bu güzel bir versiyon ve tırnaklarda Samanyolu havası var. Tüm bu görünümü yeniden yaratabilir veya daha ince bir görünüm için galaksi vurgulu çivi ile lacivert tırnaklara sahip olabilirsiniz.

Yıldızlı Galaksi Çivileri

Kaynak: @kafadergisi

2. Gezegenlerle Kalın Tırnak Sanatı

Gezegenler ve daha parlak renkler ile daha cesur bir tırnak tasarımı arıyorsanız, o zaman bu tam size göre. Bu tırnaklar bu dünyanın dışında ve gezegenler, yıldızlar, göktaşları ve daha fazlasını içeriyor. Renkleri ve sanatı seviyoruz, hepsi harika görünüyor. Bunun gibi sanatı ince fırçalarla elle boyayabilir veya görünümü yeniden oluşturmanıza yardımcı olacak şablonlar ve çıkartmalar satın alabilirsiniz.

3. Uzay Temalı İpuçları ile Çıplak Tırnaklar

Bir sonraki fikir, galaksi çivi trendini denemek, aynı zamanda tırnaklarını şık ve daha düşük anahtarlı tutmak isteyenler için mükemmel. Burada çıplak tırnaklarımız var ve her birinin ucunda galaksi sanatı var. Bu çok sevimli bir fikir ve çıplaklar ve galaksi birbirlerine güzel bir şekilde iltifat ediyor. Bu mani, Magpie Beauty’den ürünlerle oluşturuldu ve şunları içerir: Build Me Up in Naked, Midnight Sky ve Flakes in Lexi.

Uzay Temalı İpuçları ile Çıplak Tırnaklar

Kaynak: @kafadergisi

4. Sevimli Galaxy Nail Art

Galaksi baskısı oluşturmanın farklı yolları var ve bu bir süngerle oluşturuldu! Gördüğünüz gibi tırnaklar, galaksi gökyüzü için siyah, lacivert ve pembe gibi farklı tonların ve üstünde beyaz yıldızların bir karışımıdır. Böyle bir sanat için, tırnaklarınızı alt katın içine boyayacak, diğer iki gökyüzü rengini bir sünger üzerine boyayacak ve tırnaklara süreceksiniz. Ombre ile yaptığınız gibi. Ardından yıldızları üst tarafa boyayın.

5. Dış Uzay Çivi Tasarımı

Sonra, bu dünyadan daha fazlasına sahibiz. Bu tırnaklar, mor ve mavi sanat ve beyaz yıldızlarla koyu renklidir. Renk kombinasyonunu seviyoruz ve sanat bir NASA görüntüsü gibi görünüyor. Eğlenceli ve cesur bir tırnak fikri ve mekanı sevenler için mükemmel. Bu mani, The GelBottle Inc’in Jet black, Bolt, Daisy, Venus ve Miami tonlarında cilalarıyla oluşturuldu. ⠀

Dış Uzay Tırnak Tasarımı

Kaynak: @yavbirah

6. Siyah Beyaz Uzay Çivileri

Bu sonraki tırnak fikri bizim favorilerimizden biri! Burada beyaz galaksiden esinlenen sanat eseri olan mat siyah tırnaklarımız var. Gezegenler, yıldız takımyıldızları, yıldızlar ve daha fazlası var. Siyah beyaz kombinasyonu seviyoruz, çok şık ve şık. Bu, daha uzun tırnaklarda harika görünecek eğlenceli bir tırnak fikri. Bu tırnaklar Essence Cosmetics tarafından Black cila, Liquitex white ile oluşturuldu ve hepsi SoNailicious tarafından Warrior Brush ile elle boyandı.

Siyah ve Beyaz Uzay Çivileri

Kaynak: @kafadergisi

7. Galaksi Uçlu Badem Tırnakları

Galaksi ipuçları ve havalı tırnak sanatı fikrini seviyorsanız, bu fikir tam size göre! Bu manide üç farklı tasarım kullanılmıştır. Galaksiden ilham alan uçları olan çıplak tırnaklar, sonra bir siyah tırnak ve farklı galaksi tasarımına sahip başka bir tırnak var. Bu, trend belirleyen bir tırnak fikridir ve tüm görünümü veya daha ince bir mani için yalnızca ipuçlarını yeniden oluşturabilirsiniz.

Galaksi Uçlu Badem Çivi

Kaynak: @yavbirah

8. Sevimli Gezegen Tırnak Tasarımı

Daha eğlenceli ve renkli bir tasarım mı arıyorsunuz? Eğer öyleyse, şuna bir bakın. Burada yıldızları olan siyah çiviler, parlak renkli gezegenler ve bir uzay roketi var. Renkleri, sade ve cesur tasarımları seviyoruz. Yine, tüm maniyi yeniden yaratabilir veya bir galaksi çivisiyle siyah tırnaklara sahip olabilirsiniz.

9. Ombre Çivileri

Sonra, bu dünyanın dışında ombre var! Çivilerin üçü mor ombre ile çıplak, diğer ikisinde mor galaksi sanatı var. Bu, galaksi sanatını giymenin modaya uygun bir yoludur ve ombre’yi seviyorsanız, sahip olunması gereken bir şeydir. Mor görünümü yeniden yaratın ya da ombre ve lacivert gibi sanat için farklı bir renk deneyebilirsiniz.

Bu Dünyanın Dışında Ombre Çivileri

Kaynak: @kafadergisi

10. Uzay Stiletto Çivileri

Stiletto tırnaklar en popüler tırnak şekillerinden biridir ve bunun gibi manikürlerle nedenini görebiliriz! Burada renkli galaksi sanatı ve beyaz yıldızlar ile uzun ince tırnaklarımız var. Görünümünüzü canlandıracak eğlenceli ve parlak bir manidir. Daha önce de bahsettiğimiz gibi sünger yöntemi ile benzer renklerde bir sanat eseri yaratabilir ve sadece ince bir fırça ile yıldızları boyayabilirsiniz.

Uzay Stiletto Çiviler

Kaynak: @kafadergisi

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *