Categories
Uncategorized

Evde Denemek İçin Güvenli 12 Kıvırcık Saç

Kıvırcık saç görünümü az ve çok uzak görünüyor. Neyse ki, doğal kıvırcık saçlarınızda deneyebileceğiniz çok sayıda görünüm var. Kıvırcık saçlı bir kızdan geliyorsa, işte 12 tane denemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Duymaktan nefret ettiğim bir şey: “Aman tanrım, en güzel buklelere sahipsin. Tarz vermek çok kolay olmalı! ” Hayır, hayır değil. Tüm hayatım boyunca kıvırcık saçlarım vardı ve henüz giymek için en iyi stilleri veya kullanılacak şekillendirme ürünlerini bulamadım. Bununla birlikte, buklelerimi asla dünya için takas etmem. Bu benim bir parçam, ruhumun bir parçası ve onu değiştirmek istememin hiçbir yolu yok. Ama aynı zamanda kendim kesemeyeceğim anlamına geliyor, kendim boyamamalıyım ve muhtemelen kendim de gevşetmemeliyim. Bu yüzden, kendim için yapabileceğim tek şey, sonunda saçlarımızı profesyonelce yaptırana kadar evde farklı saç görünümleri denemek. Aynı şekilde hissediyorsanız, işte evde denemek için güvenli olan 12 kıvırcık saç görünümü.

Zarif Updo

Sahip olduğunuz buklelerin türüne bağlı olarak, saçınızı kıvırmak için gereksiz ısı eklemenize gerek yoktur. Zarif bir kabarıklık için bukleleriniz olduğu gibi mükemmel. Tek yapmanız gereken, saçınızı gevşek bir Fransız örgüsüne örmek ve ardından kuyrukları başınızın alt kısmına doğru dağınık bir topuzda saklamak. Ben şahsen bunu öyle bırakıyorum ama beğeninize göre kişiselleştirmenin sayısız yolu var. Yüzünüzü çerçevelemek için kısa bukleler çekebilir, biraz daha az zarif ve biraz daha randevu gecesi görünümü gibi yapmak için saçınızı biraz yukarı doğru uzatabilirsiniz veya aksesuarlar ekleyebilirsiniz – hepsi size kalmış!

Evde Denemek İçin Güvenli 12 Kıvırcık Saç

Kıvırcık Combover / Ortadan Aşağı

Tamam, öyleyse bu, kabarıklığı denemek kadar eğlenceli değil, ama kesinlikle farklı! Karantina sırasında evde bu bakışı denemek mükemmel. Hayatımın muhtemelen yüzde doksanını bir combover ile geçirdim. Bazen saçımı çoğunlukla sola ayırırdım, bazen de çoğunlukla sağa ayırırdım. Durum ne olursa olsun, nasıl görüneceğinden korktuğum için ortadan ayırmazdım. Evde bu bol zamanı, ortadaki bakışla açılan görünüm arasındaki farkı görmek için kullandım ve bence siz de denemelisiniz. Kim bilir, belki imza görünümünüzün değişmek üzere olduğunu göreceksiniz.

Evde Denemek İçin Güvenli 12 Kıvırcık Saç

Uzay Çörekler

Süper sevimli görünseler de, herkes onları çekemez. Evde sıkışıp kaldığınız süre boyunca, denemek için her ne yapıyorsanız ona 5 dakikalık hızlı bir mola vermenizi tavsiye ederim! Bu bakışta sevdiğim şey, onu renklendirmenin birden fazla yolu olması! Uzay çöreklerinin kıvırcık saçlı daha iyi göründüğünü buluyorum!

Orijinal uzay topuzu için saçınızı ortadan ikiye ayıracaksınız. Ardından, bir tarafını tutun ve en iyi göründüğünü düşündüğünüz yeri bulun (başınızın yukarısını tavsiye ederim). Çörekleriniz için mükemmel yerleşimi bulduğunuzda, devam edin ve bir topuz oluşturmak için saçınızı bükün. Saç kalınlığınıza ve buklelerinizin şekline bağlı olarak, ya bobin pimlerine ya da saç bağlarına ihtiyacınız olacaktır – bazen onu sabitlemek için ikisi de!

Çörekler oluşturmadan önce saçınızı her zaman saç derinizden örebilirsiniz. Hatta parıltı, gösterişli saç tokası veya fiyonk ekleyebilirsiniz! Sonuçlar aynı görünecek, ancak her birinin biraz yetenekleri olacak!

Evde Denemek İçin Güvenli 12 Kıvırcık Saç

Yarım Yukarı / Yarım Aşağı Uzay Çörekler

Tamam, bunun yukarıdakiyle aynı bakış olduğunu düşünebilirsiniz, ama öyle değil, sizi temin ederim! Hala uzay çörekler yaratırken, saçlarınızın bir kısmını çöreklerden çıkaracaksınız. Bu görünüm, dışarıda olmadığınızda denemek için mükemmel bir görünüm. Kafamda iki puf olan uzaklaşan bir saç çizgim varmış gibi göründüğü için bana bakışından nefret ediyordum – güzel bir resim değil. Ancak diğerleri için katil bir görünüm olabilir.

Bununla birlikte, tek yapmanız gereken saçınızı daha önce olduğu gibi merkeze ayırmak ve bir tarafını tutacaksınız. Ardından, devam edin ve onu yarıya bölün – saçınızın yarısı topuza gidecek ve diğer yarısı aşağıda kalacaktır. Topuz haline getirmek istediğiniz yarısına sahip olduğunuzda, en iyi kafa yerleşimini bulun. Bir kez yaptıktan sonra, bir topuz haline getirin. O zaman tekrar edin!

Evde Denemek İçin Güvenli 12 Kıvırcık Saç

Aslan Yelesi

Tüm kıvırcık saç görünümlerinden, bu benim en sevdiğim şey. Kim kendi iç divasını göstermek istemez ki?

Açıkçası, bu bakışla, daha kıvrımlı, daha iyi! Düşündüğünüzden çok daha kolay! Öncelikle, saç ne kadar kalınsa buklelerinizi nemlendirmek için nemlendirici “daha ağır” bir şampuan ve saç kremine o kadar çok ihtiyacınız olacak. Saçınız ne kadar hafif olursa, saçınızı ağırlaştırabileceğiniz için daha az nemlendirici mineral içeren şampuan ve saç kremi kullanmak o kadar kolay olur.

Bu ipuçlarıyla, dişi aslan yelenizi istediğiniz şekilde şekillendirebilmelisiniz!

Evde Denemek İçin Güvenli 12 Kıvırcık Saç

Sky High Pony

Oh, 30 dakikadan daha kısa sürede elde edilebilecek her tür kıvırcık saç görünümünü nasıl sevdiğimizi. Bu saç görünümünün güzelliği, ya onu giydirebilmen ya da giydirebilmen!

Yapmanız gereken tek şey, tüm saçınızı alıp geri çekmek ve elastik bir bantla başınızın tepesine sabitlemek. Elastikseniz yeterince sıkı değilseniz, at kuyruğunuzu sabitlemek için saç tokası kullanın. Patlamaların varsa, bırak onları. Tüm bunları yaptıktan sonra buklelerinize curl tanımlayıcı krem ​​koymanızı tavsiye ederim. En sevdiğinizi seçin ve bu buklelere biraz sıçrama yapın!

Evde Denemek İçin Güvenli 12 Kıvırcık Saç

Dağınık Yarım Topuz

Yarım çörekler, elinizin altında tuttuğunuz saç görünümünde bir elyaf olmalıdır. Her uzunlukta ve dokuda harika görünüyorlar!

Bazı insanlar saçınızı ikiye bölmenizi tavsiye ediyor – ben istemiyorum. Topuzunuz için daha az saç toplamanızı tavsiye ederim. Topuzunuz için mükemmel miktarda saç seçtikten sonra, kulaklarınızın hemen üstüne yüksek bir at kuyruğu koyacaksınız – temelde başınızın tacı. Unutma, bu dağınık bir yarım topuz, bu yüzden düzgün olup olmadığı konusunda endişelenme. Bir topuz oluşturana kadar saçınızı bükün. Oradan devam edin ve emniyete alın! Hem elastik hem de saç tokası kullanıyorum, ancak ince saçlarınız varsa, sadece birini seçin!

Evde Denemek İçin Güvenli 12 Kıvırcık Saç

Taç Örgü

Bu görünümü hiç denemediyseniz, denemek için mükemmel bir zaman! Üstesinden gelmek biraz zor, ama bir kez yaptığınızda, çok güzel – özellikle buklelerle! Sadece küçük bir öneri: Bahsedilen tüm kıvırcık saç görünümlerinden, bu en azından orta uzunlukta saç gerektirir.

İlk olarak, bir tarak kullanarak saçınızı ortadan ayırın – her iki tarafta da eşit olduğundan emin olun. Saçınızı böldükten sonra, düzenli olarak yaptığınız gibi örün ve uçlarını bağlamak için küçük bir elastik bant kullanın. Örgülerinizin dış tarafında, daha kabarık hale getirmek için ilmekleri hafifçe çekeceksiniz.

Halkalarınızı çektikten sonra, saçınızı alıp yukarı doğru çekip başınızın tepesine saracaksınız. Bobby pimleri ile sabitleyin. Patlamalarınız varsa, serbest bırakın.

Evde Denemek İçin Güvenli 12 Kıvırcık Saç

Boho Örgüler

Kıvırcık saçları ve boho örgülere bayılırım. Sadece görkemli hissettiriyor.

Ayrıca bakınız

Bu görünümü elde etmek için önce parçanızı ortalamanız gerekecek. Bir taraf seçin ve saçın dört veya beş inçlik bir bölümünü tutun. Daha dağınık bir boho görünümü oluşturmak için saçınızın birkaç telini ön tarafta bırakın.

Bölümünüzü aldıktan sonra, başınızın üstünden başlayıp arkaya doğru örün – aşağı doğru örmeyin. Örgünüzü bağlayın, ardından diğer tarafta da aynı şeyi yapın. Bunu yaptıktan sonra örgülerinizi alın ve başınızın arkasına sabitleyin. Kuyruğa sokun!

Evde Denemek İçin Güvenli 12 Kıvırcık Saç

Bandana Kabarıklığı

Uyarı: Bu listedeki tüm kıvırcık saç görünümlerinden, bu görünüme en çok ne kadar eğlenceli ve seksi olduğu için aşık olabilirsiniz! İlk önce geniş bir bandana ihtiyacınız olacak. Bandana’nın görünümüne ve rengine karar verebilirsiniz, ancak bunu yaptıktan sonra çapraz olarak katlayın. Bunu yaptıktan sonra devam edin ve en az 3 inç genişliğe gelene kadar katlayın.

Ardından, saçınızı dağınık bir topuzun içine koyun ve yüzünüzü sarmak için birkaç kıvırcık saç teli çekmeye çalışın. Bunu yaptıktan sonra, en geniş kısmı ile bandanayı boynunuzun kenarına yerleştirin. Saç çizginizden yaklaşık bir inç uzakta ön taraftaki bandanayı bağlayarak görünümü bitirin.

Evde Denemek İçin Güvenli 12 Kıvırcık Saç

Şelale Twist

Saçımı bükmeyi kesinlikle seviyorum. En kolayı, özellikle kıvırcık saçlı, bu yüzden kıvırcık saçları liste haline getirdi.

Bu görünüme ulaşmak için sol tarafınızla başlayacaksınız. Saç çizginizden yaklaşık altı inç uzakta, en az 2 inç genişliğinde bir bölüm tutmanız gerekir. Parçayı ikiye bölün ve yüzünüze yakın olan diğer yarının üzerinden geçecektir. Sonra o parçayı bırak ve yenisini al ve başının arkasına ulaşana kadar bunu yapmaya devam edeceksin. Bunu yaptığınızda, bir bobin pimi ile sabitleyeceksiniz. Sonra aynısını sağ tarafla yapın. Sağ tarafın arkasına ulaştığınızda, her iki bükümü de şeffaf, küçük bir elastik bantla sabitleyeceksiniz.

Evde Denemek İçin Güvenli 12 Kıvırcık Saç

Kıvırcık Deniz Kızı Örgü

Bu kıvırcık saç görünümlerinin çoğu giydirilebilir veya giydirilebilir ve biz buna çok işlevli diyoruz. Karantinaya alınmak berbat bir şey, ama en azından tüm bu saç stillerini, başkalarının endişesi olmadan, başlangıçta updos’larımızla ne kadar başarılı olamayacağımızı fark etmeden uygulayabiliriz. Bu farklı değil, ancak diğer birçok görünümden çok daha kolay.

Saç ne kadar kıvrılırsa, bu görünüm o kadar sevimli olur! İlk olarak, saçınızı başınızın tepesinde dairesel bir bölüme ayıracaksınız – gerekirse bir kaldırma için sallayın. Ardından, bölünmüş kısımla düzenli bir örgü yapın ve küçük bir elastik bantla bağlayın.

Örgüyü ördükten sonra, her iki tarafı da seçin, 1 ila 2 inç genişliğinde bir saç bölümünü alın ve gevşek bir şekilde örgüye doğru bükün. Bundan sonra, parçayı örgünün ilk bölümünden geçirin ve içinden çekin. Aynı işlemi başınızın diğer tarafında da tekrarlayın! Saçın sonuna kadar taraf değiştireceksiniz. Sonra tekrar başka bir elastik bantla bağlayın ve daha hacimli bir görünüm için örgülerin kenarlarını gevşek bir şekilde çekin.

Evde Denemek İçin Güvenli 12 Kıvırcık Saç

En sevdiğin kıvırcık saç görünümü hangisiydi? Yapmayı sevdiğin belirli kıvırcık saç görünümün var mı? Yorumlarda bize bildirin!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *