Categories
Uncategorized

Erkekler İçin En İyi Uzun Saç Modelleri 2020

So, kendine tam bir uzun saç uzatmayı başardın. Seni şanslı. Sadece genetik piyangoyu kazanmakla kalmadınız ve büyümenin garip ara aşamasını geçtiniz, aynı zamanda en büyüklerinden birine şapka taktınız. erkek saç trendleri Süreçte son sezonlar.

Ancak çoğu erkeğin foliküler eşiğini geçen bir noktaya ulaşmayı başarmış olsanız da, sıkı çalışma bitmedi. Şimdi bir stil seçmeli ve waif ve başıboş olmaktan çok Kışyarı savaşçısı görünmek istiyorsan onu nasıl şekillendirip koruyacağını öğrenmelisin.

Çok ödüllü salon zinciri Electric’ten Steve Robinson, “Uzun saçları nasıl şekillendirdiğiniz tamamen kişisel tercihler ve yaşam tarzınıza uygunluk ile ilgilidir” diyor. “Neyse ki, trendin popülerliği arttıkça saç modeli seçenekleri ve sunulan ürünler de artıyor.”

Büyük saçların büyük bir sorumluluk getirdiği düşünüldüğünde, bu faydalıdır. Bu saç stillerinden herhangi birinin gerçekten güzel görünmesi için saçınızın mümkün olan en iyi durumda olduğundan emin olmanız gerekir. Bunun büyük bir kısmı, nemi hapsedecek şekilde tasarlanmış bir şampuan ve saç kremi ve dolaşmayı önlemek için testere ile kesilmiş düz diş tarağı da dahil olmak üzere kendinizi doğru araçlarla donatmanıza bağlıdır.

Robinson, diyor ki, doğal saç kalınlığınız ve büyüme şeklinize uygun bir stil tercih etmek en iyisidir – muhtemelen her sabah oturup saçınızı düzeltmek veya kıvırmak için çok az şansınız vardır. “Programınız yalnızca beş kişiye izin veriyorsa, her sabah 20 dakikalık şekillendirme gerektiren bir saç kesimini asla tercih etmeyin.”

Omuz uzunluğundaki veya henüz geçmiş kıllar, en fazla sayıda görünüme sahip olmasına rağmen kıvırcık, dalgalı ve afro saç daha kısa tutularak biraz daha akıllı ve yönetimi daha kolay hale getirilebilir.

Şekillendirmenin en kolay yolu, elbette, sadece saçınızı serbest bırakmak ve düştüğü şekilde giymek. Amaca uygun görünmesini sağlamak için aşağıdaki uzman onaylı uzun saç kesimlerinden birini seçtiğinizden emin olun.

Daha fazla galeri:Kısa Saç ModelleriOrta Saç ModelleriKıvırcık Saç ModelleriSiyah Erkekler İçin Saç ModelleriPompadurlarQuiffsKaybolur

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *