Categories
Uncategorized

Erkekler İçin En İyi Saç Kurutma Makinesi: Bir Havlu Artık Kesmediğinde 5 Seçim

Bazı erkekler, şekillendirme işlemi sırasında uğraşacak çok fazla saç olmadığı için saçlarını havada kurutmaktan kurtulabilir. Ancak çok kısa veya ince saçlarınız yoksa muhtemelen en azından bir süre saç kurutma makinesi kullanmanız gerekecektir.

Saçı bir havluyla kurutmak, saçın sırılsıklam ıslaklığını gidermeye yardımcı olabilir, ancak saçı, saçın gerçekten yapılmış gibi görünmesini sağlayan aletlerin ve şekillendirme ürünlerinin yerine götürmez. Saç şekillendirme rutininizde saçı tamamen kurutmak için vaktiniz yoksa, o zaman bir saç kurutma makinesi kullanmalısınız, böylece evden çıkar çıkmaz hazır görünüp bir araya gelebilirsiniz.

İyi haber şu ki, piyasada çok sayıda ucuz ve kullanımı kolay saç kurutma makinesi var. Bu günlerde, eskisinden çok daha sessiz ve daha hafif olma eğilimindedirler, bu da daha az güçlük çekecekleri anlamına gelir.

Bir saç kurutma makinesi ile ilgili verilecek en büyük kararlar, saç tipiniz ve onu ne sıklıkla kullanacağınızla ilgilidir. Sık sık saç kurutma makinesi kullanacaksanız, saça bir çeşit ısı koruyucu sprey kullanmak genellikle iyi bir fikirdir. Islaktan kurumaya yumuşak bir geçiş söz konusu olduğunda bazı şekillendirme ürünleri diğerlerinden daha iyi çalışır ve sahip olmak her zaman iyi bir fikirdir. kaliteli bir tarak veya fırça süreçte yardımcı olmak için.

Hızlı Bakış: 2020 Yılının En İyi Erkek Saç Kurutma Makineleri

Saç kurutma makinesine gerçekten ihtiyacım var mı?

Muhtemelen evet. Bir saç kurutma makinesi, kuruma sürenizi katlanarak hızlandıracaktır, bu da evden çıktığınızda saç şeklinizin nihai sonucunun neye benzediğini bileceğiniz anlamına gelir. Bulunduğunuz yere vardığınızda herhangi bir sürprizle karşılaşmak istemezsiniz ve işinizi düzeltmeniz gerekir. Saç kurutma makinesi, şekillendirme ürünlerinize bağlı olarak kullanmak için önemli bir araç olabilir. Jel gibi ürünler ıslak saçla harika çalışır, ancak en iyi etkiyi elde etmek için pomatların ve macunların kuru saçta kullanılması gerekir.

Düz takmayı sevdiğin kıvırcık saçların varsa, bir saç kurutma makinesi senin en iyi arkadaşın olacak. Kıvırcık saçları her zaman tarayabilirsiniz, ancak havayla kurutursanız bukleler halinde tekrar ortaya çıkma olasılığı daha yüksektir. Bukleleri korumaya çalışıyorsanız, saçı bir difüzör aparatıyla kurutmak, onları güzel ve elektriklenmeyen bir şekilde şekillendirmenize yardımcı olacaktır. Genel olarak bir saç kurutma makinesi kullanmak, size görünümünüzün sonucu üzerinde çok daha fazla kontrol sağlar.

Tamam, ne tür bir saç kurutma makinesine ihtiyacım var?

Ne tür bir saç kurutma makinesine ihtiyacınız olduğu, bir şekilde hedeflerinizin ne olduğuna bağlı olacaktır. Emin değilseniz, standart bir modelle yanlış gitmek zordur. İstediğiniz özelliklerin çoğu standart olarak gelir, örneğin birden fazla ısı ve hava hızı seçeneğine sahip olmak, böylece işleri değiştirmekte özgürsünüz. Bununla birlikte, bazen bir saç kurutma makinesine biraz daha fazla yatırım yapmak, stilinizi bir sonraki seviyeye taşıyabilecek her türlü güzel şeyi size getirecektir. Daha gelişmiş ihtiyaçlar arasında daha hızlı bir kuruma süresi tercih etmek, seyahate uygun bir saç kurutma makinesi aramak ve hatta daha asi bir saç başını idare etmek için bir şeyler bulmak olabilir. Her zaman, bunlar gibi daha özel ihtiyaçlar için başka ekstra özelliklerle birlikte gelen saç kurutma makineleri olacaktır. (Bazıları aşağıda belirtilmiştir!)

MHU Profesyonel Salon Sınıfı 1875w Düşük Gürültülü İyonik Seramik Ac Kızılötesi Isı Saç Kurutma Makinesi Satın al

Erkekler İçin En İyi Genel Saç Kurutma Makinesi

MHU Profesyonel Salon Sınıfı 1875w Düşük Gürültülü İyonik Seramik Ac Kızılötesi Isı Saç Kurutma MakinesiMHU Professional kurutucu, ağır bir fiyat etiketi olmayan gerçek bir ağır vurucudur. 1875 watt’lık bir AC motor ile donatılmıştır, bu da hızlı ve verimli bir şekilde devam eden sessiz kurutma anlamına gelir. Artık süper yüksek sesli saç kurutma makinesi kullanmak için hiçbir neden yok, tüm sessiz olanlar zaten daha iyi çalışıyor gibi görünüyor. Bir saç kurutma makinesi ne kadar sessiz olursa, o kadar az titreşim de olabilir. Bu, onu kullanırken ellerde daha iyi hissettiriyor. Kulağa küçük bir ayrıntı gibi geliyor, ancak saçınızı çok kurutursanız saç kurutma makinesini sık sık tutarsınız ve işlem ne kadar rahat olursa o kadar iyidir.

Bu kurutucunun iki farklı hızı ve üç farklı ısı ayarı vardır. Hasar potansiyelini azaltmak için kururken saçı kesinleştirmek ve düzeltmek için kızılötesi ısı ve negatif iyon teknolojisi kullanır. Bu, dalgalı veya kıvırcık saçlarınız varsa gerçekten yardımcı olabilecek bir bonus difüzörle birlikte gelir. Daha sıkı bir başlık dalgalı saçları düzleştirebilirken, bir difüzör ve onun küçük parmakları bukleleri gerçekten destekleyen daha dağınık bir kurutma deneyimi sağlar. Kıvrımı azaltırken ses seviyesini korumaya yardımcı olur. 60 $ ‘dan daha düşük bir fiyata sunuluyor ve bu da onu en iyi orta sınıf seçimimiz yapıyor.

Pros:

 • Süper kullanışlı olan ekstra ataşmanlarla birlikte gelir
 • Kıvırcık veya daha kalın saç tipleri için uygundur
 • Kurutma işlemi boyunca saçı güzel ve pürüzsüz tutar.

Eksileri:

Seyahat için en küçük seçenek değil

Dyson Süpersonik Saç Kurutma Makinesi Satın al

Erkekler İçin En İyi Profesyonel Saç Kurutma Makinesi

Dyson Süpersonik Saç Kurutma Makinesi

Dyson Supersonic Saç Kurutma Makinesi, ortalama bir saç kurutma makinesinden biraz farklı görünüyor. Tünel gibi açık olan daha kısa bir nozul tasarımına sahiptir. Başlığın daha kısa tasarımı, bileğinizi doğal olmayan açılarda bükmek zorunda kalmadan kurutucuyu kafaya yakın tutmayı biraz daha doğal hale getirir.

Bu, kıvırcık veya kıvırcık saçları kontrol etmeye çalışırken kullanabileceğiniz harika bir kurutucudur. Aşırı ısınmadığından emin olmak için havanın sıcaklığını her 20 saniyede bir kontrol eden bir ısı sensörü içerir. Bu da, saç kurutma makinesini artık saç kurutmada etkili olmadığı noktaya kadar soğutmadan ısı hasarı yaşama potansiyelini azaltır.

Bu kurutucudaki hava akışı yüksek hız çeşitliliğine sahiptir, bu da saçın oldukça çabuk kurutulması gerektiği anlamına gelir. Hava, bu kurutucudan 150 MPH’ye kadar hızlarda akar. Bu kurutucu ayrıca, kurutma deneyimini daha spesifik hale getirebilecek birkaç farklı ataşmanla birlikte gelir. Bu ataşmanlar, takıp çıkarmayı kolaylaştırmak için mıknatıslanmıştır. Nozullardan biri daha geniş bir hava akışı aralığı yaratır, biri hedefleneni yapar ve diğeri daha doğal bir kuru hava oluşturur. Ek olarak, bu saç kurutma makinesi, elektriklenme faktörünü azaltmak için iyonize teknoloji kullanır.

Artıları:

 • Döndürülebilir filtre ile temizlenmesi kolay
 • Kolaylık faktörü için uzun kablo
 • Seyahat ve saklama için ücretsiz bir çanta ile birlikte gelir

Eksileri:

Hiçbir şey … neredeyse 500 $ olması dışında.

T3 Featherweight Luxe 2I Kurutucu Satın al

Erkekler İçin En İyi Hızlı Saç Kurutma Makinesi

T3 Featherweight Luxe 2I Kurutucu

T3 Luxe 21 Kurutucu, geldikleri kadar şıktır. Sağlam siyah tasarım, gelip giderken güçlü görünmesini sağlar ve ilk izlenimine kadar yaşar. Kurutucu, T3 Turmalin + Seramik + SoftAire teknolojisiyle yapılmıştır. Bunun anlamı, yüksek hacimli havayı düşük bir hızda fışkırtma yeteneğine sahip olmasıdır, bu da diğer kurutuculardan bazılarına kıyasla onu daha yumuşak ve daha az kavurucu hissettirir. Bu, bu kurutucuyu dolu ve kalın bir kafaya sahip olan herkes için harika bir seçenek haline getirir. Saçları kurutmak için daha az zaman harcamak, daha az elektriklenme ve tabii ki daha hızlı bir hazırlık süresi demektir.

Yoğun bir şekilde odaklanmış tüm kurutma gücü için, bu kurutucu oldukça hafiftir, bu nedenle kullanımı kolaydır ve bilekte rahattır. Uzun bir kordon, siz onu kullanırken banyoda dolaşmanızı kolaylaştırır. (Hiçbir şey kordonu kullanımda gergin bir şekilde çekmekten veya daha kötüsü, etrafta zıplarken kordonla bir şeyleri devirmekten daha sinir bozucu olamaz.)

İki farklı hız ayarı, üç farklı ısı ayarı ve kurutmanın sonunda saç kütikülünü kapatmak için bir soğuk atış düğmesi bulunur. Saç kütikülü, fön makinesinde veya duşta ısı uygulandığında açılır. Kütikül açıkken, üzerine kondisyonlama ürünü koymak için iyi bir zamandır, ancak aynı zamanda daha kırılgan ve kırılmaya meyillidir. Saçın ucuna soğuk bir atış koymak, kütikülü yumuşatır, böylece saç daha güvenli olur ve aynı zamanda daha parlak görünür.

Bu kurutucu biraz daha pahalı, ama aynı zamanda birçok salonda kullanılan salon kalitesinde bir kurutucudur. Bu, ödediğinizin karşılığını aldığınız bir durum olabilir.

Artıları:

 • Sessiz ve güçlü
 • Lif filtresinin çıkarılması ve temizlenmesi kolaydır
 • Salon kalitesinde bir üründür, bu yüzden iyi olduğunu bilirsiniz
 • Kalın saçlarla iyi sonuç verir

Eksileri:

 • Ortalama bir saç kurutma makinesinden biraz daha pahalı

Wazor Saç Kurutma Makinesi Profesyonel 1875W AC motor Negatif İyonik Seramik Fön Makinesi Satın al

Erkekler İçin En Ucuz Saç Kurutma Makinesi

Wazor Saç Kurutma Makinesi Profesyonel 1875W AC motor Negatif İyonik Seramik Fön Makinesi

Wazer saç kurutma makinesinin kesinlikle bunun için çok şey var. Basit ama etkilidir ve bir yıllık değiştirme, iki yıllık garantiyle birlikte gelir. Bir saç kurutma makinesine çok para harcamakta tereddüt ediyorsanız, bu sizin için mükemmel bir satın alma olabilir. Çalışması garantilidir. (Bir süre için.) Saç kurutucular genellikle bir süre dayanırlar, ancak oldukça fazla ısınırlar ve bazen yıpranmaya başlarlar. Bu durumda bir şeylerin ters gitmesi durumunda korunacaksınız.

Bu kurutucu, kalın saçlar da dahil olmak üzere her saç tipi için iyi bir seçenektir. 1875 watt’lık profesyonel AC motora, iki farklı hıza ve üç farklı ısı ayarına sahiptir. Ayrıca, sonunda parlaklığı kilitlemek için harika olan şu harika atış düğmelerinden birine sahiptir. Listedeki diğer tüm saç kurutma makineleri gibi, bu da saçın olabildiğince parlak ve sağlıklı görünmesini sağlayan negatif iyonları kullanır. Bu saç kurutma makinesi hafiftir, çok gürültülü değildir ve saçı hızlı ve verimli bir şekilde kurutur. 40 doların altında, çok basit, kullanışlı özelliklere sahip makul fiyatlı bir ürün.

Artıları:

 • Bir şeylerin ters gitmesi durumunda iyi bir garantiyle birlikte gelir
 • Popüler… 234 Amazon incelemesi, onu beş üzerinden beş yıldızla bırakıyor.
 • Hafif

Eksileri:

 • Oldukça basit, aradığınız şey çan ve ıslıksa ekstra çan ıslıklarıyla donatılmamış

Andis 1875-Watt Fold-N-Go İyonik Saç Kurutma Makinesi Satın al

Erkekler İçin En İyi Seyahat Saç Kurutma Makinesi

Andis 1875-Watt Fold-N-Go İyonik Saç Kurutma Makinesi

Andis Fold-N-Go İyonik Saç Kurutma Makinesi, hareket halindeki adamlar için iyi bir seçenektir… veya sadece banyoda olabildiğince fazla yer kazanmak isteyenler için. Bu kurutucu modeli olduğu gibi küçüktür ve daha fazla alabora olmak için temelde ikiye katlanır. Ek olarak, kablo kurutucu gövdesine çekilebilir, böylece saklarken veya paketlerken sarma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Tüm bunlar ve etkinlik departmanında bir darbe almıyor.

Bu saç kurutma makinesinin üç farklı ısı ve hava hızı vardır, bu da sonsuza dek bir şeyler olduğu anlamına gelir. Saçı kururken yumuşatmak için iyonik gücü kullanan başka bir yöntemdir, yani saçı kurutmadan kurur. Listedeki diğer kurutucular kadar güçlü olmayabilir, ancak kısa saçlarınız varsa, işi gayet iyi yapmalısınız. Bu saç kurutma makinesi, şık ama yine de erkeksi görünen siyah ve gümüş bir modelde gelir. Amazon’da 26,99 ABD doları, aynı zamanda oldukça pazarlık bir ürün. Bu saç kurutma makinesi, işi bitirecek ve ardından sessizce bir sonraki kullanımı bekleyecek, tamamen işlevsel, temel bir modeldir.

Artıları:

 • Kolay saklama için küçük ve düzenli katlanır
 • Farklı ısı ve hava hızları

Eksileri:

 • Kalın saçların çabuk kuruması için o kadar güçlü olmayabilir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *