Categories
Uncategorized

Erkekler İçin 5 Orta Saç Modeli 2019

2019 için popüler erkek saç modellerinin sayısı uzun saçlardan kaynaklanıyor. Yaklaşık olarak yalnızca bir inç uzunluğunda kesilmiş kısa saç, orta uzunlukta saçla benzer esnekliğe sahip değildir.

Bu, uzun saç boyunca değil. Uzunluk, erkekler için bu orta saç stiline dönüştürülebileceği zihnin tepesine doğru hedeflenir.

Kalın Saçlar İçin Harika Erkek Saç Stilleri Erkekler için 5 Orta Saç Modelleri 2019

Orta kilitlerle ilgili harika faktör, birçok şekilde şekillendirilebilmesidir. Bir teknik daha düşükken, ister zeki görünümü ister yenilikçi saçı sivri uçlu olsun, diğer türler için benzer teknikleri ve eşyaları kullanmalısınız.

2017'de Kalın Saçlar İçin Erkek Saç Modelleri

Bu tuhaf saç modeli, gerçekten daha rahat bir kaygan saç şeklidir. Bu aynı şekillendirme yöntemidir ancak bu yüksekliği ağır ürün olmadan elde etmek için bir saç kurutma makinesi, hacimli köpük ve Supremo Miracle Move Light gibi hafif ürünlerden yararlanın.

Uzun Dikenli Saç Modelleri

Dikenli saçlar Jersey Shoreline stilinde veya yukarıdaki gibi daha resmi olarak şekillendirilebilir. Kilitler arkada öne doğru şekillendirilir ve ardından saç çizgisi boyunca dik olarak çekilir. Bu uzun kilitler iş veya özel günler için uygundur.

Uzun ve Dikenli Saç Modeli
Uzun ve Dikenli Saç Modeli

Erkekler İçin Uzun Zeki Saç

Orta uzunlukta saçlar için mükemmel bir faktör, uzun boylu giyilebilmesidir. Bu gökdelen gibi zeki saçı elde etmek için Gatsby Moving Rubber gibi güçlü bir üründen yararlanın. Sebastian Shaper Hairspray veya Paul Mitchell Fast Drying out Toning Spray gibi saç spreyi tüm gün boyunca tasarımı ve stili belirler. Sadece kutuyu saçtan birkaç inç uzakta tutun ve kolay bir sprey sağlayın.

Orta Yaşlı Erkek Orta Saç Modelleri

Mohawk Erkekler İçin Orta Saç Modelleri 2019

Alttan kesilmiş kenarlarla gün içinde bir mohawk elde etmek çok kolaydır. Dikenli saçları takmaya çok benziyor ama saçları dik olarak çekmek yerine ortada bir araya getirin.

Erkekler için Trendy Mohawk Saç Modelleri 2014
Erkekler için Trendy Mohawk Saç Modelleri 2019

Erkekler İçin Orta Boy Saç Modelleri

Keskinlik, önünde bir yer içeren dikenli saçlardır. Orta uzunluk, bu olağanüstü saç modeli için ekstra kişilik katar. Daha fazla varlık için, saçı asla yağlı yapmayan çok sayıda tutamağa sahip American Crew Pomade gibi parlak bir son ürün seçin.

Orta Saçlar İçin Erkek Başak Saç Modeli
Orta Boy Saçlar İçin Erkek Başak Saç Modeli

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *