Categories
Uncategorized

Erkekler için 45 Harika Gatsby Saç Modeli

Gatsby’nin erkekler için saç modeli klasik saç modeli uzun zamandır ortalıkta olduğu için ortaya çıktı. Bu pomad saç modeli, yıllar boyunca zarif varlığı etrafında ortaya çıkan sayısız varyasyon gördü.

Stil, yan süpürüldü çok eski zamanlardan beri sofistike ve seçkinlerle ilişkilendirilen saç modeli. Temyiz hala devam ediyor ve içindeki beyefendiyi ortaya çıkarmak isteyen herkes için en iyi seçeneklerden biri haline getiriyor.

İşte zarif saç stilinin elli çeşidi.

# 1

erkekler için harika gatsby saç modeli

# 2

erkek gatsby saç modeli

# 3

ikonik harika gatsby saç modeli

# 4

gatsby'den ilham alan pompadour saç modeli

# 5

erkekler için modern gatsby saç modeli

# 6 Klasik Yan Süpürme Saç Modeli

  Klasik Yan Süpürme Saç Modeli
Kaynak

Saç stilinin bu versiyonu, düz bir tepe ve sıkıca yandan süpürülmüş saçlarla 50’li yıllardan daha fazla bir yaklaşım sergiliyor.

Bu, geçmiş yılların beyleri arasında daha popülerdi, ancak orta ila kısa saçlarda yapıldığında yine de zarif görünebilir. Cesur ayırma çizgisi, konik kenarlara vurgu yapar.

# 7 Modern Gatsby Saç Modeli

Modern Gatsby Saç Modeli
Kaynak

Gatsby saç stilinin modern versiyonları daha belirgin bir üste sahiptir. Bu özel varyasyon, tepenin tam uzunluğu nedeniyle ince bir sağlam kenar taşır.

Yandan kaydırma, net bir ayırma çizgisi kullanılarak vurgulanır ve ona saç stiliyle ilişkili klasik zarif çekiciliği verir.

# 8 Yüksek Üst Klasik Yan Süpürme

Yüksek Üst Klasik Yan Süpürme
Kaynak

Bu zarif saç modeli kuşkusuz herkesin çayı değil. Kaşa doğru biraz sesle orta derecede düz bir üste sahiptir. Klasik yan süpürme ve sivriltilmiş kenarlar, bu saç stilinin centilmence çekiciliğini kapatır.

# 9 Modern Yan Süpürülmüş Saç Modeli

Modern Yan Süpürülmüş Saç Modeli
Kaynak

Yan süpürmeyi sallamak için DiCaprio’nun kendisinden daha iyi kim var? Saç stilinin bu versiyonu, ayırt edilebilir bir ayrım olmaksızın modern bir yan süpürme özelliğine sahiptir.

Saç stilinin gelişmişliğini vurgulayan üst kısmın geliştirilmiş hacmi ile orta ila uzun saçlar için harika bir görünüm.

# 10 Konik Taraflı Gatsby Saç Modeli

Konik Taraflı Gatsby Saç Modeli
Kaynak

Bu saç stilinin güzelliği, yaratıcılığa giden yollar açmasıdır. Bu durumda, hacimli tepeyi vurgulamak için yanlar daha belirgin bir konikliğe sahiptir.

Modern bir yandan süpürme yapmak istiyorsanız orta saç, bu klasik görünüm tam size göre.

# 11 Konik Taraflı Kaygan Arka Üst

Konik Taraflı Kaygan Arka Üst
Kaynak

Bu varyasyon, en yaygın tasarımlardan uzaklaşır ve uzun bir süreye sahiptir. geri kaymış Dik olarak sivriltilmiş kenarlara sahip üst kısım öne çıkmasını arttırır. Klasik saç modeli, uzun ve orta kıllarla iyi çalışır.

# 12 Razor Fade ile Kalın Üst Yan Süpürme

Razor Fade ile Kalın Üst Yan Süpürme
Kaynak

Modada hala dalgalar oluşturan (kelime oyununu affet) saç stilinin daha havalı bir versiyonu, minimum da olsa gezinti tarafı süpürme ile hacimli üst kısımdır.

Saç stilinin odak noktası, ustura soluk kenarlarla zenginleştirilerek, beyefendinin saç kesiminin modern ve klasik bir geçişi ile sonuçlanır.

# 13 Düşük Kel Fade ile Kaygan Arka Üst

Düşük Kel Fade ile Slick Back Top
Kaynak

Çağdaş bant yukarı saç kesimi solması, ikisinin zarif bir geçişini oluşturmak için zamansız şık yan süpürme ile birleştirildi.

Söylemesi güvenli, iki stil birbirinin en iyisini ortaya çıkarır, şık solma kaygan arka, uzun saçlı üste daha fazla vurgu yapar.

# 14 Dalgalı Pomat Üstü ile Yüksek Fade

  Dalgalı Pomat Üstü ile Yüksek Fade
Kaynak

Bu cesur saç kesimi, modern yüksek incelmenin vahşi bir kombinasyonuna sahiptir. kel solması zarif bir şekilde kenara çekilmiş dalgalı bir üst ile. İnce sakal ayrılması, klasik Gatsby’nin ne kadar çok yönlü olduğuna dair bu mükemmel örnekte klasik görünüme tat katıyor.

# 15 Katmanlı Daralan Dalgalı Yan Süpürme

Katmanlı Tapering ile Dalgalı Yan Süpürme
Kaynak

Modern solmadan farklı olarak, kenarlar bir berber makası kullanılarak katman katman inceltilir. Bu görünüm, klasik Gatsby’yi taç üzerindeki dalgalı, yandan süpürülmüş kilitlerden tek bir tapınak üzerinde uzanan belirgin şekilde zarif ayrılık çizgisine kadar somutlaştırıyor.

# 16 Sıkı Üst ile Kaygan Geri Gatsby

Sıkı Üst ile Slicked Back Gatsby
Kaynak

Erkekler bu örnekte görüldüğü gibi gün içinde saçlarını kısa tutmayı tercih ettiler. Bu, net bir taslak ve belirgin bir saç çizgisi oluşturmak için kısa ve orta uzunlukta saçları yoğun bir şekilde geriye kaydıran görünümün orijinal versiyonlarından biridir.

# 17 Orta Saçlı Kaygan Sırt

Orta Saçlı Kaygan Sırt
Kaynak

Bu görünüm çoğunlukla geçmişin kötü adamlarıyla ilişkilendirildi. Taçtaki hafif dalgalı kısa saçlar ağır bir şekilde geriye doğru kaymış ve üst kısmın hacmini vurgulamak için yanlar biraz incelmişti. Gatsby modasına sadık kalarak, hiçbir ön kilit yönetilmeyen bırakılmaz.

# 18 Eski Gatsby

Vintage Gatsby
Kaynak

Bu saç modeli, yan süpürmenin etkileyici versiyonlarının bazılarının ihtişamından yoksundur, ancak saygın bir sınıf duygusu ile bunu telafi eder. Pürüzsüz bir şekilde süpürülmüş üst kısım, hafif bir tapınak soldu saç stiline zarafet ve benzersizlik kazandırmak.

# 19 Dalgalı Yan Süpürme

Dalgalı Yan Süpürme
Kaynak

Bu, dünyanın her yerinden beyler tarafından iyi bir şekilde uygulanan vintage versiyonlardan biridir. Parmak kıvrımlı üst kısım, zarif yandan süpürülmüş tasarımıyla sofistike bir görünüm sergiliyor. Tapınaktaki bir ayırma çizgisi, üst ve orta uzunlukta kenarları birbirinden ayırır.

# 20 Temple Fade ile Yüksek Üst Yan Süpürme

Temple Fade ile Yüksek Yan Süpürme
Kaynak

Beyefendinin saç stilinin yaratıcı bir şekilde geliştirilmiş bir başka versiyonu, bir tapınak solmasıyla biten yanlardan kalın bir şekilde sivrilen klasik bir tarafa sahip olan bu geçiştir. Görünüm, uzun, kısa ve orta tüyleri kullanarak farklı varyasyonlara sahip olabilir.

# 21 Tapering Bald Fade ile Klasik Kaygan Sırt

Tapering Bald Fade ile Klasik Kaygan Sırt
Kaynak

Kalın üst kısım, popüler moda pomad ile geri kaymıştır. Kenarlar farklı bir şekilde hareket eder, bant sürekli olarak sivrildikçe daha sonra şakakların derisinde hızla kaybolur.

Sakalın ayrılması hoş bir dokunuş, ancak gidon bıyığı tamamen kişisel bir tercih meselesi.

# 22 Regal Yan Süpürme

Regal Yan Süpürme
Kaynak

Bu saç modeli en az resmi ve Gatsby kadar. Uzun saçlı taç zarif bir şekilde yana doğru süpürüldü ve tapınağa ayrıldı. Altında, kenarlar, saçın yattığı tarafta bir tıraş bıçağı solmasına büyük ölçüde inceltilmiş.

# 23 Kilitli Gatsby

  Kilitler ile Gatsby
Kaynak

Kilitlerinizden vazgeçmek zorunda kalmadan yandan süpürülmüş görünümü hala sallayabilirsiniz. Bu varyasyon, alnın üzerinde asılı duran birkaç ön kilitle geleneğin dışına çıkıyor. Kıvırcık taç, süpürmenin diğer tarafında bir miktar ayırma ile yana doğru hafifçe süpürülür.

# 24 Vintage Yüksek Top

Vintage Yüksek Üst
Kaynak

Bu klasik yan süpürme, kaşın üstüne yığılmış maceracı bir ön kilit ile standart taranmış saça sahiptir. Üst kısma daha hacimli bir görünüm kazandırmak ve ayrıca kafanın simetrik şeklini geliştirmek için yanlar aşağı doğru incelen.

# 25 İncelen Cilt Solmaya Sahip Kalın Yan Süpürme

İncelen Cilt Solmaya Sahip Kalın Yan Süpürme
Kaynak

Bu görünüm, tacın uzunluğu boyunca uzanan belirgin bir ayırma çizgisi ile zarif bir şekilde yandan süpürülmüş bir üst kısım ile doğrudan cildin içine karışan sanatsal olarak sivrilen bir solmayı mükemmel bir şekilde birleştiriyor. Saç stilinde zarif bir görünüm için ince, seçkin çizgiler ve sınırlar bulunur.

# 26 Konik Taraflı Kaygan Arka Üst

Konik Taraflı Kaygan Arka Üst
Kaynak

Bu görünüm, saçlarının uzunluğunu korumak isteyen erkekler için oldukça hacimli bir tepeye sahiptir. Sadece belirginliğini vurgulamaya yarayan sivrilen kenarlarında hafif bir tapınak solmasıyla zarif bir şekilde geriye doğru süpürüldü.

# 27 Düşük Cilt Solması ile Yan Süpürme

Düşük Cilt Solması ile Yan Süpürme
Kaynak

Daha seçkin kontrastlara ve sınırlara sahip bir şeyi tercih ederseniz, bu kalça ve zarif dar yan süpürme, şık bir beyefendinin görünümünü sinirli bir alçak ile birleştirir. cilt solması kulaktan yaklaşık iki inç uzakta, bu da cesur görünmesini sağlıyor.

# 28 Suave Gatsby

  Suave Gatsby
Kaynak

Bu sadece aramızdaki en zarif olanın çekeceği bir saç modeli. Tapınağın kenarı boyunca başın ortasına uzanan cesur bir ayırma çizgisine sahip harika bir şekilde kaygan bir üst ve yanlara sahiptir.

Arkada ve yanlarda hafif bir daralma, Gatsby’nin en zarif varyasyonlarından birini kapatıyor.

# 29 Bakımlı Sakallı Suave Yan Süpürme

  Bakımlı Sakallı Suave Yan Süpürme
Kaynak

Yan süpürmeye genellikle temiz traşlı veya minimal sakallı yüzler eşlik etse de, dolu sakal bu saç modeli ile aynı derecede şık görünüyor. Yan süpürme, tapınağın kenarı boyunca uzanan bir ayırma çizgisi ile eksiksizdir.

# 30 Konik Taraflı Dalgalı Yan Süpürme

Konik Taraflı Dalgalı Yan Süpürme
Kaynak

Bu görünüm taçtaki uzun saçlar için idealdir. Tacın yandan süpürülmüş saçına hafif bir parmak kıvrımı uygulanır, bu daha sonra soluk kenarlarda üst üste binerek favorilere ve ince, zarif bir görünümü tamamladığı bakımlı sakallara kadar sürekli bir solma sağlar.

Fikir # 31

Harika Gatsby saç modelleri 26
Kaynak

Fikir # 32

Harika Gatsby saç modelleri 27
Kaynak

Fikir # 33

Harika Gatsby saç modelleri 28
Kaynak

Fikir # 34

Harika Gatsby saç modelleri 29
Kaynak

Fikir # 35

Harika Gatsby saç modelleri 30
Kaynak

Fikir # 36

Harika Gatsby saç modelleri 31
Kaynak

Fikir # 37

Harika Gatsby saç modelleri 32
Kaynak

Fikir # 38

Harika Gatsby saç modelleri 33
Kaynak

Fikir # 39

Harika Gatsby saç modelleri 34
Kaynak

Fikir # 40

Harika Gatsby saç modelleri 35
Kaynak

Fikir # 41

Harika Gatsby saç modelleri 36
Kaynak

Fikir # 42

Muhteşem Gatsby saç modelleri 37
Kaynak

Fikir # 43

Harika Gatsby saç modelleri 38
Kaynak

Fikir # 44

Harika Gatsby saç modelleri 39
Kaynak

Fikir # 45

Harika Gatsby saç modelleri 40
Kaynak

Fikir # 46

Harika Gatsby saç modelleri 41
Kaynak

Fikir # 47

Harika Gatsby saç modelleri 42
Kaynak

Fikir # 48

Harika Gatsby saç modelleri 43
Kaynak

Fikir # 49

Harika Gatsby saç modelleri 44
Kaynak

Fikir # 50

Harika Gatsby saç modelleri 45
Kaynak

Tüm bu stiller gerçekten zarif. Ama bugün daha modern görünmeleri için onları çeşitlendirebilirsiniz. Sadece bir dene!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *