Categories
Uncategorized

En İyi Görünen Saç Ürünleri

saç ürünleri

Saçınızı şekillendirmek söz konusu olduğunda, herkese uyan tek bir çözüm yoktur. Farklı saç stillerine hitap eden çeşitli farklı saç ürünleri vardır. Ve bunda gerçekten yanlış bir şey yok. Bu aslında size aralarından seçim yapabileceğiniz daha fazla seçenek sunar.

Kıvırcık, düz, dalgalı veya kaba saçlarınız olması fark etmez, orada sizin için bir saç bakım ürünü var. Dahası, her erkeğin farklı saç modeli hedefleri vardır, bazıları uzun saçlarını şekillendirmek ve kontrol etmek isterken, diğerleri geleneksel bir kaygan görünüm elde etmeye çalışıyor olabilir.

Neden bu kadar çok ürünün mevcut olduğunun arkasında iyi bir mantık vardır – her biri size farklı sonuçlar sağlar. Ellerinizi mat veya parlak ürünlere alabilir veya daha güçlü bir tutuş sağlayan bir şeye gidebilirsiniz. Havluyla kurutulmuş saçlarda kullanabileceğiniz, bazıları ise tamamen kuru saçlarda kullanabileceğiniz ürünler vardır. Deneme yapmak, her zaman yanınızda ne tür bir saç şekillendirme cephanesi bulundurmak istediğinizi anlamanın en iyi yoludur.

Saç Dökülmesi ve Şekillendirme Ürünleri – Kötü Bir Kombinasyon

Saç şekillendirme ürünlerinin temel amacı saçınıza daha fazla tutuş ve kontrol kazandırmaktır. Özellikle şekillendirme amaçlıdırlar. Erkek tipi kellikten muzdarip erkekler için hiçbir şey, birbirine yapışan saç yığınlarına daha fazla dikkat çekmek için şekillendirici ürünleri kullanmaktan daha kötü olamaz. Bu pek çekici görünmüyor.

Bu durumda yapılacak en iyi şey ilk önce saç dökülmenizle ilgilenmektir. Elbette ilaç ve saç dökülmesi ürünlerini kullanabilirsiniz, ancak daha mantıklı, rahat ve uygun fiyatlı bir yaklaşım, düşük seviyeli lazer tedavisini tercih etmek olacaktır.

LLLT, lazer diyotlarından farklı dalga boylarında kırmızı ışık patlamalarını kullanan benzersiz, FDA onaylı ve oldukça etkili bir saç yeniden büyütme tedavisi metodolojisidir. düşük seviyeli lazer tedavisi kapaklar, başınıza rahatça takabileceğiniz tezgah üstü bir üründür. LLLT, saç dökülmesinin ana nedeni olan DHT (Dihidrotestosteron) üretimini etkili bir şekilde engeller.

Artık herhangi bir saç aksaklıklarının üstesinden geldiğimize ve saç dökülme problemlerinizi kontrol altına almanın kesin bir yolunu bulduğumuza göre, saçınızı en çok tercih ettiğiniz stile göre şekillendirmek için neler kullanabileceğinizi inceleyelim.

Saçınızı Ehlileştirmek için En İyi Ürünler

Orta ve güçlü tutuş için iyidir ve biraz da parlaklık sağlar. Saç ağda, şekillendirmesi kolay olmayan kısa saçlı erkekler için uygun fiyatlı bir seçenektir. Onlara daha fazla doku ekler. Dahası, ağdayı saçınızın köklerine doğru sürerseniz, tutuşunu en üst düzeye çıkarabilirsiniz. Ve bu, dışarısı çok rüzgarlıysa tarzınızı bozma konusunda endişelenmenize gerek kalmayacağı anlamına gelir. Ancak iki ila üç inç uzunluğundaki saçlar için iyidir. Daha uzun saçlarınız varsa, pomad veya kil gibi daha hafif bir alternatife gitmek daha iyidir.

Nemli veya havluyla kurutulmuş saça uyguladığınızda güçlü, kontrollü bir tutuş sağlar ve doğrudan kuru saça uyguladığınızda orta bir tutuş sağlar. Saç macunu orta ila kısa saç stilleri için iyi olmakla kalmaz, aynı zamanda saçınızı bir derece dokunulabilir kılar. Yani hayır, ürünü nemli saça uyguladıktan sonra kafanız çok sertmiş gibi hissetmeyeceksiniz.

Ancak saç macununun belki de en büyük avantajı, ince saçlı erkekler için harika çalışmasıdır. Yapmanız gereken tek şey, saçınıza daha fazla parlaklık ve hacim kazandırmak için birkaç parmak ucu değerinde ürünü uygulamaktır. Sadece köklere uygulamayın.

  • Mükemmel Şekillendirme İçin Saç Kremleri

Saç kremleri uzun saçlar için harikadır – hafif ila orta tutuş sağlar ve daha dokulu ve daha parlak bir görünüm verir. Uzun saçlarınız veya on santim veya daha fazla saçınız varsa, daha hafif ama esnek veya temiz, dökümlü bir görünüm elde etmek istediğiniz zamanlar için bir şişe saç kremi bulundurmanız iyi bir fikirdir. Saç kremleri hiçbir şey kullanmamaktan daha iyidir – saçınızı istediğiniz yönde şekillendirebilmenizin yanı sıra iyi bir tutuş sağlarlar. Ama belki de bununla ilgili en iyi şey, bir ürün giyiyormuş gibi hissetmeyeceğinizdir.

Lif, saç kremlerine göre daha güçlü bir tutuş sağlar, ancak saça herhangi bir parlaklık katmaz. Tarzınızı korurken hacimli ve kalın saçları tekstüre etmeye yardımcı olmak için tasarlandığından, ince saçlı erkekler için en iyisidir. Bununla birlikte, daha taranmış bir görünüm için gidiyorsanız, fiber sizin için doğru ürün değildir. Kile geçmek harika bir fikir. Özellikle uzun saç stilleri için uygun değildir ve kısa ve orta saç uzunlukları için uygundur.

Kil, parlak, orta ila sert tuttuğunuz zamanlar için en iyisidir. Hafif havluyla kurutulmuş saça uygularsanız daha güçlü bir tutuş elde edebilirsiniz. Temelde, lif veya saç kreminden daha fazla parlaklık ve doku içeren çok yönlü bir macundur. Ancak saç kremleri gibi esnek bir görünüm vermeyecektir.

Sonuç

Hangi saç şekillendirme ürünlerinin sizin için işe yarayacağını bulmak bir deneme yanılma meselesidir. Saçınızı şekillendirmenin ve kontrol altına almanın yeni yollarını denemekten korkmayın. Size sunulan farklı seçeneklerle eğlenin ve neyi beğendiğinizi ve sizin için neyin işe yaradığını görün.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *