Categories
Uncategorized

Ellie Goulding Saç, Saç Yapma, Saç Kesimi, Saç Rengi

Ellie Goulding Victorias Gizli Defilesi
Ellie Goulding Victoria’s Secret Fashion Show’da kırmızı halıda

Doğum Adı

Elena Jane Goulding

Yaş

Ellie, 30 Aralık 1986’da doğdu.

Dogum yeri

Lyonshall, Herefordshire, İngiltere

Meslek

Şarkıcı, söz yazarı, plak yapımcısı

Doğal Saç Rengi

Doğal olarak esmer.

Ama saçlarını sarıya boyamayı seviyor.

Sosyal varlık

Resmi web sitesini ziyaret edin @ elliegoulding.com.

Onunla çeşitli sosyal ağlarda bağlantı kurun – Twitter, Facebook, Rdio, HypeMachine,Google+, Youtube, Benim alanım, Ses bulutu, Instagram.

Trendy Celeb için Satır Sonu

1.

Ellie Goulding saç modeli 2016

Ellie Goulding, aralarında çıplak paneller bulunan biraz tuhaf mor renkli bir elbiseyle dışarı çıkarken her zamanki gibi şık ve muhteşem görünüyordu; bu, onun zarif figürüne ve yürürken bol göğüs dekoltesine dikkat çeken dekolte bir yakasına göz alıcı bir bakış attı. halıda 2016 GQ Yılın Erkekler Ödülleri 6 Eylül 2016’da Londra, İngiltere’deki Tate Modern’de.

Saç rengi

Açık kahverengi

29 yaşındaki İngiliz güzel, parlak, hafif esmer buklelerini şık bir saç stiliyle şekillendirmeyi seçti, göz alıcı mini elbisesini kısa etek çizgisiyle tamamlamaya ve tonlamaya çalıştığı için uyluklarına çarptı ve spor salonunu bilenmiş pimlerini mükemmel bir ekrana koydu ve Şımarık varlıklarının ana hatlarını çizen omuz düşük dekoltesi, tonlu omuzlarını da gösterdi. Ayrıca, temel saç rengi parlak noktalardan daha az baskındı.

Saç uzunluğu

Orta

İngiliz şarkıcı ve söz yazarı, orta uzunlukta esmer buklelerini, dudaklarında parlak pembe renkli bir parlaklık, hafif göz farı ve cömert pudra pudrası içeren cilalı makyajıyla iyi desteklenen, kıvrımlı bir saç modeli ile takmaya karar verdi. nemli tenini tamamlayan yanaklarında.

Saç modeli

Gevşek Dalgalar

Ellie ipeksi ve ince esmer saçlarını gevşek dalgalı bir saç stiliyle şekillendirmeyi seçmişti. Kilitlerini sağ tarafa ayırmayı seçmiş ve kilitlerini kulaklarının arkasına süpürmüş, bu da ışıltılı küpelerini mükemmel bir görünüme kavuşturmuştu. Diğer taraftaki kilitleri yüzünün yan tarafına düşecek şekilde tasarlanmıştı. Gevşek kilitleri omuzlarının üzerinden geçti.

Vurgu Rengi

Altın sarısı

Temel renkten çok daha baskın olan altın sarısı vurgulara gitmeyi seçti. Ayrıca, vurgular, şık saç stilinin stil oranını daha da artırdı.

Saç yapısı

Dağınık Düz

Prestijli İngiliz dergisinin ev sahipliği yaptığı ve Salı gecesi düzenlenen yıllık ödül etkinliğindeki şık görünümü için parlak sarışın vurgulu kilitlerini dağınık, düz dokulu bir saç stilinde kayganlaştırmayı seçti.

Saç aksesuarları

Yok

Profesyonel İpucu

Saçınızı gevşek dalgalar halinde şekillendirmenin en kolay yollarından biri, fönleme sırasında ezmektir. Saçınızı hacim artırıcı köpük uygulayarak hazırlayın ve ilerledikçe parmaklarınızla fırçalayın. Bu size doğal görünümlü ve muhteşem dalgalar verecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *