Categories
Uncategorized

Eklentilerle Saç Dolabınızı Güncelleyin

Eklentilerle Saç Dolabınızı Güncelleyin

Moda bilincine sahip kadınların çoğu gibiyseniz, muhtemelen gardırobunuzu yeni kıyafetler ve aksesuarlarla güncellemek için önemli miktarda düşündünüz. Saç dolabınızı da güncellemeyi düşündünüz mü? Şekillendirme repertuarınızda seçebileceğiniz yalnızca bir veya iki görünüme sahipseniz, saçınız bir moda haline sıkışmış demektir.

Olasılıkları Düşünün

Saç dolabınızı genişletmenin inanılmaz derecede kolay bir yolu saç uzatmalarıdır. Hafiftirler ve kendi saçınızla kusursuz bir şekilde karışacak şekilde yapılmıştır. Siz de bütün gece bir heykel gibi oturmak zorunda değilsiniz; klipsler onları sıkıca yerinde tutar, böylece eğlenebilir ve saç parçalarını dans pistinde bırakma konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. İşte size başlamanız için birkaç farklı görünüm, ancak gerçekte uzatma ile yeni saç stilleri olanakları yalnızca hayal gücünüzle sınırlıdır.

  • Midilli Kuyruğu: Midilli kuyrukları son derece çok yönlüdür ve onları dağınık, dalgalı veya düz görünecek şekilde şekillendirebilirsiniz. Saçınızı geriye doğru çekin ve elmacık kemiklerinizin üst kısımlarına göre sabitleyin veya cilveli yüksek bir midilli ile işleri değiştirin. Hatta birini yana konumlandırabilirsiniz. Ense kısmındaki alçak bir midilli, grubunuzun geri kalanına bağlı olarak, gündelik veya resmi bir durum için eşit derecede uygun bir görünüm yaratır.
  • Uzun Örgüler ve Çörekler: Midilli kuyrukları için tasarlanmış aynı saç parçasını tek bir uzun örgü veya zarif bir topuz oluşturmak için kullanabilirsiniz. Özel günler için, ışıltılı, göz alıcı bir dokunuş için bu stillere kurdeleleri ve mücevherleri örmeyi deneyin.
  • Peri Prenses: Saç renginize uyan tek parça örgülü kafa bandı, herkesin sevdiği romantik bir görünüm sağlar. Ortada birleştirmek için her iki taraftan bir örgülü parça getirmek, sizi çiçek çocuğu veya peri prenses gibi hissettiren başka bir sevimli stildir.
  • Uzun Git: Şimdiye kadar lüks bir şekilde yönetilebilen saçların muhteşem bir yelesine sahip olmayı hayal ettiyseniz, görüntünüzü omuz altı uzunluğundaki saç uzantılarıyla dönüştürebilirsiniz. Ayrıca, tam da ihtiyacınız olan yerde parçalara ayırabilirsiniz. Bu teknik, uzun saçlarınıza ince veya hasar görmüş olabilecek uzunluk ve hacim eklemenin harika bir yoludur.

Sizi üçüncü sınıftan beri görmemiş olan sosyal medya arkadaşları saç şeklinizle sizi anında tanıyabiliyorsa, işleri biraz karıştırmanın zamanı gelmiştir. Temel saç tipinize bağlı olarak, kafanızdan çıkan doğal saçın görünümünü değiştirmek için yapabileceğiniz çok az şey olabilir. Neyse ki saç uzatma, saç dolabınıza çeşitlilik katmanızı mümkün kılar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *