Categories
Uncategorized

Eğitimin Stresinden Kurtulmak – Sadece Kesintili MHD Ortakları · MHD

Cue davul sesi!

Avustralya ve Yeni Zelanda’daki salonlarla – Birleşik Krallık’ta genişleyen bir ağdan bahsetmeye gerek yok – salon franchise devleri Just Cuts ile yepyeni bir ortaklık duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Ekip performansını, müşteri memnuniyet düzeylerini ve salon karlılığını artırmak için dünya standartlarında çevrimiçi kuaförlük eğitimi sağlamak için 3.500+ Just Cuts Stylists’e MHD sunuyorlar.

Just Cuts’ı MHD ailesine davet etmekten heyecan duyuyoruz. ‘Eğitimin stresini ortadan kaldırarak’ yeni ortaklarımıza nasıl yardım ettiğimiz ve aynısını salonunuz veya eğitim kurumunuz için nasıl yapabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.

‘Eğitim, trendi sürdürmede ve başarılı bir salon yürütmede hayati bir rol oynar’

Just Cuts ve MHD

Claire Lavelle-MooreJust Cuts’ın Akademi Operasyon Müdürü Claire Lavelle-Moore, yukarıdaki alıntıda açıkça görüldüğü gibi eğitim ile salon başarısı arasındaki bağlantıyı anlıyor. “MHD’nin dünya standartlarındaki eğitimini Franchise Sahiplerimize ve Stilistlerimize sunmaktan inanılmaz heyecan duyuyoruz,” detaylandırıyor. “Ve şimdiye kadarki geri bildirimler inanılmazdı.”

Peki ortaklık nasıl işleyecek? “MHD’nin oynatma listesi teknolojisini kullanan Just Cuts Akademisi, her çeyrekte 4 görünüm seçecek ve bunları mükemmel olmaları için Stilistlerin Franchise Sahiplerinin hesaplarına tahsis edecek. Tamamlanmış stillerini yükleyecekler ve bazı harika ödüllerle aylık bir yarışma düzenleyeceğiz. “

Peki ya MHD ile çalışma deneyimi? Muhteşemdi. Sarah (Operasyon Direktörümüz Oglesby) tarafından yönetilen Müşteri Başarı Ekibi, öğrenim ve destek sunmak için onlara ihtiyaç duyduğumuz her an hazırdır. Franchise Sahipleri için bire bir teşvikler ve Takım Liderleri için çevrimiçi oturumlarla daha fazlasını isteyemedik. “

Ortaklık başarısı için tüm yurt dışı

Just Cuts, uluslararası konferanslarında ortaklığını duyuruyor

Just Cuts, Brisbane’den Airlie Beach’e bir P&O yolculuğunda gerçekleşen uluslararası konferanslarında ortaklığı duyurdu. (Kesinlikle kıskanmıyoruz!) ‘Eğitimin stresinden kurtulmak’ sloganıyla başlattılar – harika bir seçim!

MHD’nin Operasyon Direktörü Sarah Oglesby şunları söylüyor: “Dünyanın en iyi kuaförlük ve berberlik eğitimini Just Cuts’a getirmekten gerçekten heyecan duyuyoruz. İlk katılım sürecinin sorunsuz ilerlemesini ve Franchise Sahiplerinin ve Stilistlerin en iyi sonuçları elde etmek için tüm avantajlardan nasıl yararlanacaklarını tam olarak bilmelerini sağlamak için Just Cuts Academy ekibiyle yakın işbirliği içinde çalışıyorum. “

Salon eğitiminin stresinden kurtulmanın yollarını mı arıyorsunuz?

Just Cuts salon

Her salon farklıdır ama hepiniz ortak hedefleri paylaşırsınız. Örneğin, müşteri deneyimini artırmak. Stilistlerin moralini artırmak, salondaki beceri boşluklarını doldurmak ve karlılığı artırmaktan bahsetmiyorum bile. Sonuçta, ekibinize en iyi eğitimi vermek, bu önemli alanların her birinde büyük bir fark yaratma gücüne sahiptir.

Salonunuza birinci sınıf çevrimiçi kuaförlük ve berberlik eğitimi getirme hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz, yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Basitçe video konferans ayırtın MD Mark Butcher ve Operasyon Direktörü Sarah Oglesby ile MHD’nin sizi en iyi eğitimi vermeniz için nasıl güçlendirebileceğini ve işinize rekabet avantajı sağlayabileceğini tartışacaklar.

Görüntülü görüşme rezervasyonu yapın

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *