Categories
Uncategorized

Doğal Buklelerinizi Ortaya Çıkarmak İçin En İyi 10 Saç Ürünü

Buklelerimle bu çılgın aşk ve nefret ilişkim var. İlk gün harika görünüyorlar ve sonra neyin veya nerede yanlış gittiğini bilmiyorum, ama dostum, doğru olduğunda, doğru. Bukleleri olan herkes size saçınızı bu kadar sık ​​yıkamaya gidemeyeceğinizi söylemeyi bilir. Çoğu size saçları için neyin işe yaradığını ve nasıl uygulanacağını gösteren 3 sayfalık bir liste verir. Bunu akılda tutarak, bukleleri olan herkes muhtemelen saçlarını ikinci gün yapışkan veya gevrek hissettirmeyecek en iyi saç ürünlerini arıyor. Bununla birlikte, doğal buklelerimi ortaya çıkarmak için sevdiğim en iyi on saç ürünü!

1. Cantu Curl Aktivatörü

Bu ürün, çoğu insanın kullanma eğiliminde olduğu bir numaralı üründür ve iyi nedenlerle! Bu ürünle ilgili mükemmel olan şey, dalgalı saçlı insanların da kullanabilmesidir! Kesinlikle hiçbir çatırtı yok ve nemlendirici! Yani, önümüzdeki birkaç gün güzel bir tutuşunuz olacak – ve kokuya da kızmıyorum!

Doğal Buklelerinizi Ortaya Çıkarmak İçin En İyi 10 Saç Ürünü

2. Aussie Miracle Curls Tazeleyici

Bu saç ürünü tam bir cankurtarandır! Harika ve kıvrılma tazeleyici. Bu ürünü genellikle saçımı yıkamam gereken gün kullanıyorum. Tek yapmanız gereken saçınızı biraz nemlendirmek ve püskürtmek! Biraz yapışkan ve gevrek bırakıyor, ancak buklelerin güzelce ortaya çıkma şekli, özellikle de aynı gün büyük olasılıkla yıkayacağınız için hiç umursamayacaksınız!

Doğal Buklelerinizi Ortaya Çıkarmak İçin En İyi 10 Saç Ürünü

3. Shea Nem Kıvrımı Artırıcı Smoothie

Shea Moisture, ürünlerini tamir etmede harika bir iş çıkardı! Bu listeyi beş yıl önce yazmış olsaydım, bu saç ürünü kesinlikle listede olmazdı! Ancak, düzelttiklerinden beri harika! Saça bu güzel, yumuşak dalgaları verir ve kimyasallardan veya ısıdan zarar görmüş olsa bile buklelerinizi nemlendirir! Bu ürünü bir gecede kullanmayı seviyorum. Saçımı yıkadığımda ve nemlendikten sonra buklelerimi bu ürünle şekillendireceğim. O zaman saçıma dokunmam. Şimdi sana söylüyorum, eğer saçına her zaman dokunursan, istediğin gibi çıkmaz!

Doğal Buklelerinizi Ortaya Çıkarmak İçin En İyi 10 Saç Ürünü

4. Bayan Jessie’nin Kıvırcık Bezi

Bayan Jessie yine yaptı, bu mükemmel bir yıkama ve saç ürünü! Kıvrımınızı evcilleştirebilir ve yeleğinizin serbestçe kıvrılmasına izin verebilir. Bu ürünü genellikle yaz aylarında kullanıyorum – bu nedenle yıka ve git. Kışın ıslak saçlarla dışarı çıkarsam öleceğim diye bağıran yaşlı bir anneye sahip olmak, saçlarımı gündüz yıkamamama neden oldu. Ancak yazın saçlarımı yıkadığımda, bunu nemli saçlarıma sürme özgürlüğüne sahip olmayı ve gün boyunca harika görüneceğimi bilmeyi seviyorum!

Doğal Buklelerinizi Ortaya Çıkarmak İçin En İyi 10 Saç Ürünü

5. Briogeo Curl Karizması

Bu markayla yaşadığım tek sorun, saç tipiniz ve kalınlığınız için mükemmel miktarı bulmanız gerektiğidir. Ne kadar çok saçınız ve bukleniz olursa o kadar çok ürün kullanmanız gerekecek ve ne kadar az ürününüz varsa o kadar az ürüne sahip olacaksınız. Orta zemini bulmalısın. Süper sıkı bobinlere sahip kimsenin bu üründen fayda sağlayacağını düşünmüyorum. Bununla birlikte, gevşek bukleleri veya dalgalı saçları olan herkes bu en güvenli ve en iyi bahsiniz olacaktır!

Doğal Buklelerinizi Ortaya Çıkarmak İçin En İyi 10 Saç Ürünü

6. Kinky Curly Curling Muhallebi

Bu saç ürününün çok yönlülüğü harika! Bunu banyodan hemen sonra kullanabilmeyi ya da saçlarımın ıslanmasını bekleyebilirim. Bu durumda saçınız için neyin işe yaradığını bulmanız yeterlidir. Dalgalı-kıvırcık ile sıkı bobinler arasındaki saç tiplerini tanımlamaya yardımcı olur. Bu ürünü kullanmaya ne şekilde karar verirseniz verin, en azından çoğu jel gibi pul bırakmaz, saçınızı yağlı hale getirmez ve endişelenmeniz gereken bu çılgınca yapışkanlık miktarı yoktur.

Doğal Buklelerinizi Ortaya Çıkarmak İçin En İyi 10 Saç Ürünü

7. Dove Advanced Hair Series Supreme Crème Serum

Bu listeye eczane ürünü eklemeyeceğimi düşünmedin mi? Bu serum, mükemmele yakın bir saç ürünü söz konusu olduğunda tam bir elyaftır. Saçınızı ağırlaştırmadan mükemmel bir nemlendirici arıyorsanız, o zaman bu ürün tam size göre! Ayrıca kuru veya nemli saçlarda da çalışır (nemli saçlarda kullanırım). Saçınızı bölümlere ayırın ve ellerinizi birbirine sürterek saçınıza iki ila üç pompa ısıtın ve ardından parmaklarınızla saçınızı tırmıklayın.

Doğal Buklelerinizi Ortaya Çıkarmak İçin En İyi 10 Saç Ürünü

8. Bumble and Bumble Curl Tanımlayan Krem

Bu biraz pahalı olabilir, ancak bu ürünle biraz uzun bir yol kat ediyor. Demek istediğim, bu saç ürününün çok fazlası sizi yağlanmış gibi hissetmenize neden olabilir. Bu ürün bir krem ​​olarak ortaya çıkıyor, ancak daha çok bir köpük gibi hissediyor ve görünüyor. Ürünü parmak uçlarımda ısıttığımda, nemli saça sürmekten çok daha iyi çalıştığını (sıcak yağ tedavisi düşünün) buluyorum.

Doğal Buklelerinizi Ortaya Çıkarmak İçin En İyi 10 Saç Ürünü

Ayrıca bakınız

9. Briogeo Saç Derisinin Canlanması

Tamam, devam ettim ve size duştan sonra kullanabileceğiniz, buklelerinizi en az birkaç gün canlı ve gururlu bırakacak harika ürünlerin bir listesini verdim. Bununla birlikte, yıkamalar, saç ürünleri ve muhtemelen şampuanınız ve saç kreminiz arasında kötü bir birikim bırakabilir. Ben kişisel olarak birikimimi hissetmiyorum, ama güven bana, orada.

Briogeo Scalp Revival’in sahip olunabilecek en iyi saç ürünü olmasının nedeni budur. Saç derisi peelingi olmasının yanı sıra şampuanla da kombine edilmiştir. Bu, tüm saç tipleri için güvenlidir, ancak bu, fırçalamanın bukleleri için neler yapabileceğinden endişe duyan veya kepeklenme eğiliminde olan kişiler için son derece güvenlidir!

Bunu doğru şekilde kullanmak için saç tokasını duşa yanınızda getirin ve saçınızı kesin. Güven Bana; Saçınızı kesmezseniz ürünü nereye uyguladığınızı bilemezsiniz.

Doğal Buklelerinizi Ortaya Çıkarmak İçin En İyi 10 Saç Ürünü

10. Pantene Gold Serisi Derin Nemlendirici Ortak Yıkama

Oh, Argan yağı, yapamayacağın bir şey var mı? Varsa bilmek istemiyorum. Argan yağını öncelikle tüm vücudumda kullanıyorum. Losyonlar, yüz yağları, maskeler ve hatta birlikte yıkamalarım.

Birlikte yıkamanın ne olduğunu bilmeyenler için, şampuanı atlayıp saç kremine güvendiğiniz zamandır. Saçlarım yağ tutmaya meyilli olduğu için bu yöntemi pek kullanmıyorum. Saç derisi ovma şampuanımı kullandığım hafta kondisyon yapmıyorum çünkü fazla birikimi gidermeye çalışıyorum. Bununla birlikte, bir hafta sonra saçımı yıkadığımda, bu saç ürününü saçımı nemlendirmek için kullanıyorum ve bunu ve daha fazlasını yapıyor. Buklelerim o kadar tazelenmiş ve yeni hissediyorum ki ürünlerimi koyarken neredeyse biraz kötü hissediyorum.

Doğal Buklelerinizi Ortaya Çıkarmak İçin En İyi 10 Saç Ürünü

İşte kıvırcık saçlı herkese doğal buklelerinizi ortaya çıkarmak için tavsiye ettiğim on saç ürünü. Senin için çalıştı mı? Sevdiğiniz belirli bir markanız var mı? Yorumlarda bana bildirin!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *