Categories
Uncategorized

Cesur Bir Saç Rengi Değişimi İstediğinizde En İyi 10 Saç Boyası

Cesur ve yeni bir görünüm için giderken en kaliteli saç boyalarını bulmak önemlidir. Salon pahalı olabilir ve evde saçınızı boyamak için en iyi saç boyalarından bazılarını bulmak o kadar da zor değildir. Ayrıca, en iyi saç boyasına sahipseniz kendi saçınızı denemek çok eğlenceli ve güçlendirici!

1) Unicorn Saç

Doğal olarak, cesur yeni görünümler için en iyi saç boyalarından biri Ulta’da bulunabilir. Tek Boynuzlu Saç, tam olarak göründüğü gibi: büyülü. Gökkuşağı rengi olarak sunulan boya tonları vardır, bu nedenle bu sizin boya seçiminizse, her zaman yeni büyülü renkler için seçenekleriniz olacaktır. Birkaç favori Bubblegum Rose, Blue Smoke ve Estetik Leylak renkleridir. Bu ürünün ağartılmış veya açık renkli saçlarda kullanılması tavsiye edilir. Bu yeni başlayanlar için uygun bir ürün!

Cesur Bir Saç Rengi Değişimi İstediğinizde En İyi 10 Saç Boyası

2) L’Oréal Paris Feris Saç Rengi

Işıltılı bitmiş bir renk bulma söz konusu olduğunda bu en iyi saç boyalarından biridir. Bu ürün çeşitli cesur ve baş döndürücü tonlar sunar. Bu, ne kadar uzun ömürlü olduğu konusunda da harika bir ürün. Çoğu saç boyası gibi, en iyi rengi sağlamak için boyayı ağartılmış veya sarı saçlarda kullandığınızdan emin olun! Bu ürün, güçlü ve uzun ömürlü renkleri ile tanınır. Dürüst olmak gerekirse, bu renklerin hiçbirinde yanlış gidemezsiniz. Dusty Mauve kesinlikle hayranların favorisi. Feris koleksiyonu size ışıldayan cesur ve yeni bir görünüm bırakacak!

* Cesur Bir Saç Rengi Değişimi İstediğinizde Kullanabileceğiniz En İyi 10 Saç Boyası

3) Kutup Tilkisi

Arctic Fox, evde alabileceğiniz en iyi saç boyalarından birini teslim ediyor. Renklerin özgüllüğü diğer şirketlerden gerçekten benzersizdir. Ayrıca kendi web sitelerinde kendi saç ölme deneyimlerinizi paylaşmak ve başkalarının sonuçlarını görmek için yoğun bir hayran kitlesi ve platform var. Arctic Fox ayrıca harika bir sonuç için çılgın bir miktar talep etmiyor. Neverland rengi, cesur yeni görünümünüze başlamak için harika bir renktir. Harika haber şu ki, bu saç boyası da vegan ve yarı kalıcı.

Cesur Bir Saç Rengi Değişimi İstediğinizde En İyi 10 Saç Boyası

4) Punky Rengi

En iyi saç boyalarından bazıları söz konusu olduğunda bu bir klasik. İstediğiniz görünümü tam olarak elde etmek için farklı renkleri karıştırma ve geliştirme fırsatlarıyla her zaman en moda renk çeşitleri vardır. Bu ürün, yeni cesur renginiz için kaliteli beslenmeye yönelik koşullandırma kalitesiyle bilinir. Bu harika bir seçimdir; özellikle daha derin mavi bir görünüm için gidiyorsanız. Daha koyu saçlara sahipseniz, saç boyasını kullanmadan önce mavinin parlamasını istediğiniz alanları aydınlatın. Bu, cesur yeni görünümünüz için en iyi rengi oluşturmanıza yardımcı olacaktır!

Cesur Bir Saç Rengi Değişimi İstediğinizde En İyi 10 Saç Boyası

5) Got2b Metalik Koleksiyonu

Bu, en moda yeni görünümler için en iyi saç boyalarından biridir. Got2b’nin Metalik koleksiyonu, cesur ve yeni bir stil sergilemek için mükemmeldir. Bu, ışıldayan bir parlaklık ile harika hafif saçlar elde etmek isteyen insanlar için mükemmel bir üründür. Gümüş metalik görünüm şu anda saç dünyasında sıcak olan şeydir ve bu görünüm için gidiyorsanız kullanacağınız ürün budur. Bu saç boyası, ışıltılı bir zıplayan görünüm bırakarak ışığı neredeyse yansıtıyor gibi görünüyor. Saçınızın her zaman tarzınıza uyacağından emin olmak istiyorsanız, gümüş boyalardan birini seçin!

Cesur Bir Saç Rengi Değişimi İstediğinizde En İyi 10 Saç Boyası

6) Colorista, L’Oréal

Yaratıcı mı hissediyorsunuz? Colorista, sunulan kaliteli cesur renk çeşitliliği nedeniyle en iyi saç boyalarından biridir. Ve kendinizi maceraperest ve ekstra cesur hissediyorsanız, mükemmel gökkuşağı görünümünü yaratabilirsiniz. Tabii ki, cesur görünümünüz için tam vizyonunuzu nasıl yaratacağınıza dair birkaç youtube videosunu izlediğinizden emin olun, ancak bu, birden fazla rengi karıştırıyorsanız kullanmak için harika bir ürün. En iyi sonuçlar genellikle önceden ağartılmış saçlarda ve açık renkli saçlardadır. Bununla birlikte, birden fazla renk kullanımında çok fazla yaratıcı özgürlük var. Sonuçlar gerçekten büyülü olabilir.

Cesur Bir Saç Rengi Değişimi İstediğinizde En İyi 10 Saç Boyası

7) Manik Panik Güçlendirildi

Bu saç boyası koleksiyonu, en yüksek puan alan ev boyası ürünlerinden biridir. Yirmiden fazla farklı renkle, saçınızı yeni ve cesur bir renkle boyamayı düşünüyorsanız, bu harika bir başlangıç ​​noktasıdır. Yarı kalıcı bir saç boyasıdır ve bu ürünün uzun ömürlü renk etkileri hakkında harika incelemelere sahiptir. Koyu mor bir renk düşünüyorsanız, bu üründe harika bir seçim! Bu aynı zamanda bakire ve ağartılmamış saçlar için de harikadır. Acemi saç boyacılar, dinleyin! Bu özellikle sizin için harika bir ürün!

Ayrıca bakınız

Cesur Bir Saç Rengi Değişimi İstediğinizde En İyi 10 Saç Boyası

8) Joico Vero K-Pak

En iyi saç boyası markalarından biri Amazon’da mevcut! Joico Vero K-Pak, saç dünyasında yaygın olarak en iyi saç boyalarından biri olarak bilinir. Bu ürün kesinlikle cesur renkler ve tarzınız için benzersiz ve yepyeni bir görünüm sağlayacaktır. Bir açıklama yapmak istiyorsanız, bu sizin için mükemmel bir saç boyasıdır. Mümkün olan en iyi sonuçları elde etmek için bunu açık renkli saçlarda veya daha açık renge boyanmış saçlarda kullanın. En iyi cesur mavilerden ve morlardan bazıları bu ürünlerden gelmiştir, ancak renklerin hiçbirinde yanlış gidemezsiniz.

Cesur Bir Saç Rengi Değişimi İstediğinizde En İyi 10 Saç Boyası

9) Aşırı Ton

Kaliteyi arıyorsanız, Overton kolayca etraftaki en iyi saç boyalarından biridir. Şirketlerinin ana odak noktası, size tam olarak aradığınız rengi uydurmak ve sonra sağlamaktır. Gümüş saç rengi şu anda kesinlikle ve trend olan saç stili ve bu görünümde ustalaşmak için kesinlikle mükemmel bir ürün. Sadece mükemmel rengi eklemekle kalmaz, aynı zamanda saçınızı her zaman kullanıma hazır ve muhteşem bırakmasını sağlar. Mükemmel gümüşü arıyorsanız, onu buldunuz!

Cesur Bir Saç Rengi Değişimi İstediğinizde En İyi 10 Saç Boyası

10) Adore

Amazon’da da bulunan en iyi saç boyalarından bir diğeri de Adore! Adore’un sunduğu renk seçenekleri görünüşte sonsuzdur. Saçınızda daha açık bir pembe tonu tercih ediyorsanız, en iyi renklerden biri Bubblegum pembe rengidir. Saçınızı hafiflettikten sonra, tarzınızı güçlendirecek cesur yeni bir görünüm için bu ürünü uygulayın.

Cesur Bir Saç Rengi Değişimi İstediğinizde En İyi 10 Saç Boyası

Sizce en iyi saç boyası hangisidir? Yorumlarda bize bildirin!

Öne çıkan görsel kaynağı: https://vampsalon.com/violet-purple-r Maybeody-hair/

Julia Bergquist

Julia, Chicago’nun hemen dışındaki bir kasabada büyüdü. Halen Memphis, Tennessee’de yaşıyor ve Rhodes College’da Yaratıcı Yazarlık ve Edebiyat dalında genç. Julia günlerini dışarıda başkalarının keyif alması için hikayeler yazarak geçirmeyi tercih ediyor. Hikaye anlatmanın dışında, Julia’nın kolej atletizm takımında koşarken ve dünyayı dolaştığını göreceksiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *