Categories
Uncategorized

CATRICE Cosmetics Temiz ve Kaliteli Makyajı Uygun Fiyata Nasıl Sağlar?

Makyaj herkes için farklı bir şey ifade ediyor. Bazıları için bu bir tutku. Başkaları için bu bir zorunluluktur. Bazı insanlar her sabah aynı hızlı makyaj rutinini uygularken, diğerleri yeni ürünleri ve görünümleri denemekten keyif alır. Ancak her şeyden önce makyaj, iç güzelliğimizi geliştirmenin ve kendimize güvenmemizi sağlamanın bir yolu olarak kullanılmalıdır.

Makyajla ilgili niyetiniz ne olursa olsun, sadece kendinizi iyi hissettirmekle kalmayıp aslında sizin için iyi olan makyajı kullanmak önemlidir. Bu, paraben, alkol, parfüm, yağ ve daha fazlasını içermeyen makyaj kullanmak anlamına gelir. Bu, sürdürülebilir ve zulüm içermeyen makyaj kullanmak anlamına gelir.

Ancak temiz makyaj için fiyat ve kaliteden ödün vermek zorunda kalmamalısınız. Hepsi el ele gitmeli. Ve bu nerede CATRICE Kozmetik içeri gelir.

CATRICE Kozmetik, yüksek kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla sunan temiz güzelliğin tanımıdır. CATRICE ile temiz makyaj için fiyat ve kaliteden ödün vermek zorunda değilsiniz.

Geçenlerde, ünlü makyaj sanatçısı Robert Sesnek ve model / aktivist Iskra Lawrence ile tartışırken CATRICE Cosmetics ve daha temiz standartlara olan bağlılıkları hakkında her şeyi duymaktan zevk aldım. Hatta yenilerini deneme fırsatım oldu Clean ID Hydro BB Kremmakyajla iç güzelliğinizi geliştirmenin tanımı budur. Robert ve Iskra, CATRICE Cosmetics ürünleri ve yaşam tarzları için nasıl çalıştığını anlattı. Iskra aynı zamanda çeşitli ürünlerle makyajını yaptı.

Clean ID Hydro BB Krem, Shea yağı ile yapılır, böylece cildinize hafif gelir ve kek yapmaz. Hafif ila orta kapsama alanıdır, ancak kolayca oluşturulabilir. Ve Robert’a göre bunun en iyi yanı, bir cilt bakımı ve BB kremi olması.

Ben şahsen büyük bir hafif fondöten ve BB kremleri hayranıyım, çünkü cildimin makyajla hala cilt gibi görünmesini ve hissetmesini seviyorum. Ve Clean ID Hydro BB Cream tam da bunu yapıyor. Yüzünüzde ve kırışıklıklar arasında sorunsuzca kayar, ancak komedojenik değildir ve% 99 doğaldır, bu nedenle gözeneklerinizi tıkamaz.

BB krem ​​uygulamasının ardından Iskra, sadece parmağınızla cilde güzel bir şekilde karışan Likit Kamuflaj Yüksek Kapama Kapatıcıyı takip etti. Daha sonra size “kumsaldan yeni çıkmış” görünümü veren Sungasm Luminizing Bronzer’ı kullandı ve ardından mükemmel miktarda ışıltı olan Sungasm Yüz ve Vücut Fosforlu Kalem ile devam etti. Robert, ışıltının gerçekten doğal görünmesini sağlamak için vurguyu karıştırmak için bir güzellik süngeri ıslatmayı bile tavsiye etti.

Iskra, görünümü kilitlemek ve son bir nemli dokunuş vermek için Kenevir ve Nane Glow Dudak Balsamı ve Prime & Fine Dewy Glow Finishing Spray’in bir spreyi ile görünümünü tamamladı.

Bitmiş ürün, İskra’yı düşündüğümden daha güzel ve ışıltılı görünmeye bıraktı. Iskra, bunun hala kendinden emin hissetmesini sağlayan mükemmel bir hızlı makyaj rutini olduğunu söyledi.

Ve CATRICE Cosmetics’in en iyi kısmı? Delicesine uygun fiyatlı. Iskra’nın kullandığı tüm ürünler 15 doların altında ama kalitesi o kadar iyi ki bu kadar uygun olduğunu bile söyleyemezsiniz. CATRICE Cosmetics, herkes için işe yarayan uygun fiyatlı, yüksek kaliteli ve temiz güzellik ürünleri yaratmaya kendini adamıştır. Önümüzdeki iki hafta içinde Ulta’da piyasaya sürülecek ve şu anda https://www.catricecosmetics.com/.

Temiz güzellik ürünleri için maliyet ve kaliteden ödün vermek zorunda değilsiniz ve CATRICE Cosmetics ile buna gerek kalmayacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *