Categories
Uncategorized

Carla Gugino Saç, Saç Yapma, Saç Kesimi, Saç Rengi

Carla Gugino 2015 Roadies Prömiyeri
Carla Gugino, Roadies Premiere katılırken poz veriyor

Doğum Adı

Carla N. Gugino

Yaş

Carla 29 Ağustos 1971’de doğdu.

Dogum yeri

Sarasota, Florida, ABD

Meslek

Aktris

Doğal Saç Rengi

Koyu kahverengi

Sosyal varlık

Onu takip edin Twitter ve Instagram.

Trendy Celeb için Satır Sonu

1.

Carla Gugino saç kesimi 2016

Carla Gugino, derin yakalı yakalı şık pembe tonlu bir elbiseyle dışarı çıkarken kesinlikle muhteşem ve şık görünüyordu; bu, dekolte ve biraz uzun etek çizgisine bir göz atarken, kameralar için poz verirken dizlerinin hemen üstüne çarptı. Cantor Fitzgerald ve BGC Yıllık Yardım Günü 9/11’i 12 Eylül 2016’da New York’ta anmak için. Etkinliğe diğer önemli katılımcılar Pamela Anderson, Venus Williams, Robert De Niro ve Donald Trump’tı.

Saç rengi

Koyu kahverengi

45 yaşındaki Amerikalı aktris, parlak koyu esmer buklelerini şık bir saç stilinde giymeyi seçti; bu, canlı varlıklarını mükemmel bir şekilde özetleyen ve şık bir bel kemeri olan, dekolte yakalı sofistike elbisesi için mükemmel bir folyo oldu. ince orta bölümü ve çarpıcı kıvrımlarını vurguladı.

Saç uzunluğu

Orta

Sucker Punch aktris, orta uzunlukta esmer saçlarını gevşek, akan bir saç stilinde bırakmayı seçti; bu, dudaklarında parlak pembe bir parıltı, yanaklarında pembe renkli allık ve zar zor göz kalemi dokunuşu içeren cilalı makyajıyla iyi desteklendi.

Saç modeli

Saçaklı gevşek dalgalar

Carla ipeksi orta uzunlukta kilitlerini klasik gevşek dalgalar saç modelinin biraz modern versiyonunda kurmayı seçmişti. Sol taraftaki kilitlerini ayırmış ve kilitlerini aynı tarafa hafifçe geri süpürmüştü. Gevşek kilitleri omuzlarının üzerine düşecek şekilde tasarlanmıştı. Ayrıca saç modeli, alnında hafifçe sağa doğru süpürülmüş yumuşak bir saçak içeriyordu.

Vurgu Rengi

Altın sarısı

Saç stiline şık ve şık bir yükseltme vermek için altın renkli vurgulara gitti. Vurgular az kullanıldı, bu da onu saç modeli için mükemmel hale getirdi.

Saç yapısı

Dağınık Düz

Amerikan tarihinin en karanlık günlerinden birini anmak için düzenlenen yardım etkinliğindeki zarif görünümü için ipeksi ve sarı saçlı vurgulu kilitlerini dağınık, düz dokulu bir saç modeli ile takmayı seçti.

Saç aksesuarları

Yok

Profesyonel İpucu

Saçak kilitlerinizi şekillendirirken daima küçük bir fırça kullanın. Ayrıca, kilitlerinizin geri kalanına başlamadan önce saçakları iyice şekillendirdiğinizden emin olun. Daha kısa kilitlerin çok çabuk kurumasını unutmayın. Ayrıca, şık bir görünüm elde etmek için saç kurutma makinesinin başlığını aşağı doğru tutun.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *